Antradienis, 16 liepos, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14. Mainerių karas

Glassnode komanda suskaičiavo, kad kad bitcoin maineriai stipriai suaktyvėjo ir jų pervestų monetų kiekis į biržas pasiekė penkių mėnesių aukštumas. Taip prasidėjo mainerių karas, mano CryptoQuant vadovas. Jis teigia, kad Kinijos bitcoin kasėjai neleidžia palaikyti aukštos bitcoin kainos. Jie nori išmesti iš rinkos mažesnius kasėjus, bei naujai atėjusius į rinką. Tai vyks toks savotiškas dempingas.

O man toks jausmas, kad mes iš to karo nelabai ką laimėsime. Jei tai tiesa ir Ki Young Ju mums nemeluoja, tai galime matyti didelius bitcoin kainos svyravimus, tačiau pakankamai siaurame kanale – rojus daytraderiais ir skalpintojams. Žodžiu, maineriai dabar rinkoje uždirba neblogus pinigus. Apsižiūrėkite, ar tai ne jūsų pinigai:

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14. Mainerių karas

Kiti, tipo, ekspertai bitcoin kainos kritimą ir negalėjimą pakilti aukščiau sieja su kainos ir JAV akcijų rinkos koreliacija. Kad tokia yra, mes jau seniai žinome. O kaip yra šiuo metu. Pasižiūrėkime patys ir nepasikliaukime kitais. 120 periodų koreliacija yra beveik 0.80:

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14. Mainerių karas
BTC ir S&P 500 koreliacija

O S&P 500 indekso dinamika dabar yra korekcinė. Tai ekspertai, o ir koreliacinis grafikas mums sako, kad korekcija ateis ir į kriptorinką. Nors praėjusį savaitgalį buvo galima tikėtis kažkokio šuolio aukštyn. Ypač kai sparčiai pradėjo kilti Kinijos projekto NEO kainos. Deja, jo flagmaniškas ambicijas sugriovė meškos.

Bet ne čia šuo pakastas. Įdomumas yra visai kitame dalyke. Bitcoin kainos koreliacija su aukso kaina yra kur kas aukštesnė nei su akcijomis. Ir dabar koreliacija pasiekusi metų aukštumas, po kurių tada bitcoin kaina nusirito beveik iki $3 000:

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14. Mainerių karas
BTC ir aukso kainos koreliacija

Taigi, akivaizdu, kad S&P 500 ir aukso kainos koreliacija yra taip pat aukšta – 0.86. Ne toks jau retas reiškinys, Būta ir didesnių koreliacijų. Nors įprasta manyti, kad neapibrėžtumų rinkoje metu aukso kaina kyla sparčiau už kitų aktyvų kainą. Žodžiu, įdomūs laikai, sąlygoti centrinių bankų aktyvios ir „lengvinančios” monetarinės politikos.

Pereinam prie reikalo…

Grafikai

BTCUSD kaina laikosi virš stipriu tapusio palaikymo ties Fibonacci 0.50 arba $9 960. Tačiau aukščiau kilti neleidžia aktyvūs pardavėjai. Tokiame kanale kainą galime matyti iki savaitės vidurio arba dar ilgiau.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14.
BTCUSD

ETHUSD  kaina kiek labiau atšoko nuo palaikymo ties $310, tačiau proveržio dar nematome.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14.
ETHUSD

LTCUSD kaina taip pat kanale ties palaikymo lygiu $44.88. Pirkimo orderį nuimam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14.
LTCUSD

NEOUSD kaina per savaitgalį parodė stiprų proveržį, tačiau orderio dar nepasiekė. Žiūrime, kas susiformuos dabar.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje shortas pelningai užsidarė. Kaina kanale. Dabar laukiam

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14.
IOTUSD

XRPUSD kaina kanale. Laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-14.
XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.