Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17. Kraken žaidžia su ugnimi

Kriptobirža Kraken žaidžia labai drąsiai. Ji JAV, Vajomingo valstijoje atidaro savo banką. Tiksliau, tai ne visai bankas, tai specializuota depozitų įstaiga (Special Purpose Depository Institution), kuria realiai atlieka visas bankines paslaugas. Ir yra prižiūrima valstybės. Taip Kraken išsprendžia klientų fiat’inių depozitų laikymą. Maža to, ji žengia į DeFi rinką ne per jos platformas, o tiesiogiai. Tai rimtas iššūkis.

Ir vis tiek maža to. Ateityje Kraken planuoja paslaugas išplėsti iki prekybos kapitalo rinkose: akcijos, obligacijos, ateities sandoriai. Seniai laukiau žinios, kad akcijas bus galima įsigyti ir susimokant kriptovaliutomis. Kol kas paslauga prieinama tik JAV piliečiams, tačiau bendrovė planuoja plėsti veiklą ir visame pasaulyje.

Žodžiu, iš kriptorinkos ateina geros naujienos. Ne, ne kainų kilimo prasme. Kriptovaliutų kainos esmės čia visiškai nedaro. Esmė ta, kad rinka sparčiai vystosi, plečiasi ir darosi pasiekiama vis didesniam žmonių skaičiui.

Ir čia aš stipriai oponuosiu visokiems kiyosakiams, kad kriptorinka (bitcoin) geras daiktas ilgalaikiai investicijai, nes „JAV žlugs“. Investuotojai patys nuspręs, kas yra geras instrumentas ilgalaikiam investavimui. Čia svarbu, kad naujos finansinės technologijos drąsiai ateina į mūsų gyvenimą. Revoliucijų jos nepadarys. Tačiau gyvenimą paprastesniu gali padaryti. O ko dar reikia?

Robert Kiyosaki pasisakymai, labai panašu, sąlygoti jo paties grynojo godumo. Nesakau, kad tai blogai ar gerai. Noriu pasakyti, kad mes visi esame godūs, tačiau visuomeninis interesas yra aukščiau asmeninio. Ir mums turėtų būti įdomi kriptotechnologijų vystymasis ir plėtra, o ne bitcoin kaina. Beje, visuomenei geriau, kai bitcoin kainuotų $1, o ne $10 000, kaip dabar.

Jūs jau pastebėjote, kad aš esu Satoshi Nakamoto idėjos, kad bitcoin yra atsiskaitymo p-2-p priemonė aplinkoje, kur niekas negali pasitikėti niekuo, o ne investicinis instrumentas. Bet čia rinka tars paskutinį žodį. Ir mes dar pamatysime, kas čia gausis.

Grafikai

BTCUSD kaina vakar buvo bene vienintelė, kuri kilo po FED FOMC monetarinės politikos pranešimo. Šiandien matome nedidelę korekciją. Bet dar ne vakaras, gal būt, formuojasi pirkimo signalas.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17. Kraken žaidžia su ugnimi
BTCUSD

ETHUSD  pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17. Kraken žaidžia su ugnimi
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalas @51.366.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17. Kraken žaidžia su ugnimi
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje kaina ieško dugno

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17.
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje kaina kanale. Dabar laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17.
IOTUSD

XRPUSD kaina santūriai spiriasi nuo dugno. Laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-17.
XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: