Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10. Bitcoin planas B…

O koks Bitcoin planas A? Čia tik kalambūras. Nors ir turi savo gilią prasmę. Čia kalba apie tokio bitcoin eksperto PlanB prognozes. 100 000 USD už bitcoin jis prognozavo šiais metais. Paskui 100 000 nukėlė į 2021 Kalėdas. Šių metų gegužę, anot jo, bitcoin turėjo kainuoti 50 000 USD.

Ir naudoja jis labai krūtą sistemą Stock-to-Flow savo prognozėms daryti. Modelis gražus. Tiks jis infantiliškas. Jis neatsižvelgia į daugelį kitų faktorių, įtakojančių bitcoin kainą. Svarbiausia, jis neatsižvelgia į pasiūlos-paklausos balansą antrinėje rinkoje.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10. Bitcoin planas B...
Stock-to-Flow; Šaltinis: Lookintobitcoin.com

Taip pat neatsižvelgia į tai, kiek bitcoin laikoma piniginėse, kiek yra biržose, kiek naudojama pagal paskirtį – atsiskaitymams. Ir svarbiausia, modelis ignoruoja priežastis, dėl ko bitcoin turi kainą apskritai…

Bitcoin planas B ar planas A?

Ne pirmą kartą keliam šį klausimą. Bitcoin sukurtas kaip pinigas, grynai atsiskaitymams, grynai internete. Tokiu jis netapo, nors potencialą turi. Žmonių godumas bitcoin pavertė skaitmeniniu auksu. Vis daugiau bitcoin šalininkų jį vadina auksu ir laiko apsaugos priemone nuo infliacijos ir kitų perturbacijų rinkoje.

Niekur nemačiau, kad koks nors bitcoin šalininkas ragintų bitcoin naudoti atsiskaitymams. Niekas nesako, išleiskite savo bitcoin. Visi sako, pirkite bitcoin. Visi džiaugiasi, kai piniginių su bitcoin, kur šie nepajudinti išbūna ilgiau nei metus, skaičius tik auga.

Šitai tik dar labiau tolina bitcoin nuo pinigų rinkos. Ir artina jį… Net nežinau prie ko artina. daugiau niekam bitcoin panaudoti negalima. Galima tik parduoti jį žmogui, pasiryžusiam už jį mokėti daugiau nei jūs mokėjote. Žodžiu, su ekonomine logika toks elgesys su bitcoin neturi nieko bendra. O ir jo nutolimas nuo Satoshi Nakamoto manifesto kažkada gali liūdnai pasibaigti.

Tendencijos kriptorinkoje

Kriptovaliutų 5-tukas pagal kapitalizaciją linkęs nuolatos keistis. Šiomis dienomis ChainLink altcoinas iš 5-tos vietos išstūmė Bitcoin Cash su 4.86 mlrd. USD kapitalizacija ir dabar turi 5+ mlrd. USD kapitalizaciją.

Būtų logiška į šias apžvalgas įtraukti didžiausią kapitalizaciją turinčias kriptovaliutas. Tačiau yra keli bet… Visų pirma, ne visos šios kriptovaliutos listinguojamos mano naudojamoje Bitfinex biržoje. O aš signalus pateikiu tų pozicijų, kuriomis ir pats prekiauju.

Visų antra, pozicijos likvidumas yra labai svarbus kriterijus, kuris nusako ir riziką. Kuo didesnis likvidumas antrinėje rinkoje, tuo mažesnė rizika investuotojams ir spekuliantams. Ir pagal apyvartas kriptovaliutų aštuonetukas atrodo taip (stablecoinų neskaičiuojam):

  1. Bitcoin;
  2. Ethereum;
  3. Bitcoin Cash;
  4. Ripple;
  5. Litecoin;
  6. EOS;
  7. TRON;
  8. Yearn.finance

Todėl būtų logiška iš apžvalgų išimti nelikvidus IOTA ir mažiau likvidų NEO. Bet dėl aprašytų priežasčių, galiu pakeisti IOTA į TRON. Bet jūs irgi galite pasiūlyti, ką į apžvalgas būtų galima dar įtraukti. Galima tik signalus sudėlioti.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10. Bitcoin planas B...
BTCUSD

ETHUSD  pozicijoje pildymosi signalas @467.76.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10. Bitcoin planas B...
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10. Bitcoin planas B...
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10. Bitcoin planas B...
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje pirkimo signalas @16.62.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje dar laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10.

XRPUSD pozicijoje stopą keliam iki @0.24493. Pildymosi signalas @0.26723.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10.
XRPUSD

TRXUSD pozicijoje pirkimo signalas @0.026709.

Kriptorinkų apžvalga 2020-11-10.
TRXUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: