Kriptorinkų apžvalga 2020-11-26. Tylos! Bitcoin laiko brandos egzaminą

Iš tiesų, bitcoin laiko svarbų egzaminą. O gal tiksliau sakyti, kad perlaiko brandos egzaminą? Jei kalbama, kad šių dienų bitcoin kainos kilimas labai panašus į 2017 m. pabaigos situaciją, tai reikėtų tuo pačiu dar kalbėti ir apie neužilgo prasidėsiantį ir ilgai truksiantį kainos kritimą. Kokį jau matėme po ATH pasiekimo.

Lygiai prieš tris metus bitcoin parodė rinkos nebrandumą. Parodė, kad kad jis vertas tik tiek, kiek už jį gali sumokėti paskutinis pirkėjas piramidėje. Paskui pirkėjai dingo ir kaina nusirito į prarają. Tuo pačiu parodydama, kad rinka yra visiškai nelikvidi, necivilizuota ir be aiškios perspektyvos.

Todėl šiandien bitcoin laiko labai rimtą brandos egzaminą. Akivaizdžiai pasižiūrėsime, ar tikrai tie instituciniai taip susidomėję bitcoin ir pasiruošę už jį mokėti didelius pinigus? Pasižiūrėsime, ar juridinių asmenų pirkimai nėra tik pigi, bet brangiai kainavusi piaro akcija? Pasižiūrėsime, ar bitcoin aktyvistai nekabina mums makaronų ant ausų?

Į visus šiuos ir kitus klausimus atsakymą mes gausime jau labai greitai. Ypač dabar, kai bitcoin kaina, priartėjusi prie ATH, pradėjo korekciją. Ir tokią korekciją, kad altcoinai tiesiog nugriuvo, nė nespėję normaliai pasikoreguoti. Vadinasi, šiomis dienomis kriptorinkoje bus labai ir labai įdomu.

***

Vakar pradėjus bitcoin kainai kristi, analitikai prakalbo apie gilesnę ir gal net ilgesnę kainos korekciją, kuri, nu gi, jau turėjo ir taip ateiti. Ji ir atėjo. Tik buvo tikimasi, kad iš bitcoin pasitraukę pinigai pereis į altcoinus ir prasidės altsezonas. Bet čia jie suklydo – prasidėjo altcoinų kainų griūtis.

Tuo tarpu nesibaigia prognozės, kad 2021 metais bitcoin išgyvens savo žvaigždžių valandą ir pakils į neregėtas aukštumas. Su tokiomis prognozėmis būkime labai atsargūs. Mums apie tai kalbėjo dar 2018 metais, sakydami, kad 2019 metais bitcoin Mėnulyje įkurs nuolatinę bazę startams į naujas aukštumas. To neįvyko.

TradingAnalysis analitikas Todd Gordon, remdamasis Elioto bangų teorija, įsitikinęs, kad bitcoin kaina 2021 metais pasieks $74 000 ribą. Tik va bėda, remiantis ta pačia teorija, bitcoin kaina gali nutolti į begalybę, t.y. jo kaina gali būti bet kokia didelė. Tai skaičius „74 000“ yra, paprasčiausiai, iš piršto išlaužtas. Bet vis tiek šią prognozę sau užfiksuojam.

The Block analitikas Larry Cermak padarė labai gerą darbą ir suskaičiavo koks buvo tų laikų bitcoin kainos ATH skirtingose biržose. Juk žinome, kad jose bitcoin kaina visada būna skirtinga:

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam ir ramiai laukiam, kol užsidarys. Arba neužsidarys.

BTCUSD

ETHUSD  pozicija labai pelningai užsidarė.

ETHUSD

LTCUSD pozicija pelningai užsidarė.

LTCUSD

EOSUSD pozicija pelningai užsidarė.

EOSUSD

NEOUSD pozicija pelningai užsidarė.

NEOUSD

IOTUSD pozicija pelningai užsidarė. Tai kol kas su šiuo nelikvidu ir atsisveikinsime. Dėl savo svyravimų tai labai pelninga pozicija, bet ir rizikinga. Bet jei jūs norite, galiu toliau palikti apžvalgose. Parašykite komentaruose, ką manote.

IOTUSD

XRPUSD pozicija pelningai užsidarė.

XRPUSD

TRXUSD pozicija pelningai užsidarė.

TRXUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

10 thoughts on “Kriptorinkų apžvalga 2020-11-26. Tylos! Bitcoin laiko brandos egzaminą

 • 2020 26 lapkričio at 2:49 pm
  Permalink

  Prašau palikti iota apžvalgas

  Reply
 • 2020 26 lapkričio at 7:30 pm
  Permalink

  Per kurią vietą altcoinai nugriuvo? Gal poną grafikus pamokinti skaityti? Domina, kreipkitės.

  Reply
  • 2020 26 lapkričio at 8:12 pm
   Permalink

   Ir kur jūs matote kilimą? Parodykite konkrečiai. Gal koks altcoinas šiandien ir kilo, bet ne visi.
   Ir štai jums pamokėlė (nemokama). Mažėjant bitcoin kapitalizacijai, jo dominavimas auga. Vadinasi, visi altcoinai čiuožia žemyn, kaip geručiai:
   https://www.tradingview.com/x/QsHG4VDe/

   Reply
   • 2020 26 lapkričio at 8:23 pm
    Permalink

    Aš nesakau kad matau kilimą. Sakau tai kad daugumoj altcoinai neišėjo iš vidutinio periodo fleto ribų! Apie jūsų pasakimai apie sugriuvimą yra emocinio pobūdžio, pamačius pagalį žemyn. Apie jokį sugriuvimą nėra kalbos. Kaikurių altcoinų judesiai žemyn nepaneigė vidutinio periodo trendo aukštyn.
    Gal ir pramuš tuos lygius, gal ir nukris, gal ir sugrius, ateitis parodys. Kolkas to nėra.

    Norite patobulėti, kreipkitės

    Reply
    • 2020 26 lapkričio at 8:35 pm
     Permalink

     IOTUSD šią akimirką -21% down. Ne, ne negriuvimas čia.
     Ne ponas, tai aš jus skubiai turiu mokinti žiūrėti į grafiką ir matyti tai, kas jame pavaizduota, kol neprisidirbote nuostolių.
     O savo uždirbtu pelnu aš nesiruošiu su nieko dalintis. Tarp kitko, čia ir esmė. Aš pelną pasiėmiau, o jūs kažkodėl triukšmaujate dėl vieno vienintelio žodelio visame straipsnyje.

     Reply
     • 2020 26 lapkričio at 8:54 pm
      Permalink

      Paprastai kalbant tai jei judėjimai į viršų dideli, tai natūralu kad ir korekcijos didelės procentine išraiška. O gal jo, gal tai bus ir nebe korekcija ilguoju laikotarpiu, bet kolkas to nėra. Toliau nebeketinu leistis į neargumentuotą diskusiją ir „pimpalais“ matuotis 😀

    • 2020 26 lapkričio at 9:02 pm
     Permalink

     Tiesa, visai pamiršau. Aš atviras visiems pasiūlymams. Ką mokinate? Kokia prekybos patirtis?

     Reply
 • 2020 26 lapkričio at 8:58 pm
  Permalink

  Kaip supratau, kolega Antanas pradėjo triukšmą dėl nieko, paskui nėrė į krūmus, nes „matuojamųjų“ nebeturi. Būna ir taip.
  Peace.

  Reply
  • 2020 26 lapkričio at 9:11 pm
   Permalink

   Ach šitaip..
   Iš kur tas neadekvatus pasitikėjimas savimi siūlyti savo mokymus kai elementariaus grafiko skaitymo žinių nėra? Šitaip pelningi sandoriai emocinę buklę veikia, sparnai užauga? 😀

   Pažiūrėk ETH, TEZOS, XRP, STELAR, VEchain, LTC (ir dar daugybe privardinta galima) savaitinį žvakių vaizdą, praitos savaitės apačios net nepajudintos, tai kokia griūtis žmogau?

   Išvis, turite aiškius konkrečius kriterijus kas yra trendas, kas yra fletas, kada prasideda trendas realiu laiku, kada sustoja, kada apsisuka? Galit tas pačias taisykles taikyti bet kokiam timefreime, nuo m1 iki MN ir matyti bendrą rinkos vaizdą? NE ir tai akivaizdu iš jūsų analizių, iš jūsų kalbos.

   Taip kad ten po kelnėm pas jus vatos ir laikraščių prikišta 😀

   Reply
   • 2020 26 lapkričio at 9:35 pm
    Permalink

    O jūs skaityti mokate? Paimkite visas, visas mano apžvalgas ir parodykite kur su signalais yra emocijos?
    Ką jūs kliedit. Aš uždaviau paprastą klausimą. Jūs man neatsakėte. Jūs nenorite žmogiškai bendrauti.
    Jaunuoli, aš prekiauju nuo tada, kai jūs dar po stalu vaikščiojote.
    Jūs savo strategiją galite pasilikti. O mano strategija yra mano strategija. Prie ko čia jūsų protingi žodeliai?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: