Kriptorinkų apžvalga 2020-12-11. Didysis Bitcoin ir Aukso paradoksas

Ir šitą bitcoin ir aukso paradoksą sugalvojo Morgan Stanley strategas Ruchir Sharma, pareiškęs, kad bitcoin yra reali grėsmė finansinei sistemai. Jis mano, kad bitcoin pirmiausia sužlugdys JAV dolerį, kurio dominavimas pasaulyje jau eina į pabaigą. Ir jokia kita valiuta nesulaukė tokio pasitikėjimo, kaip bitcoin.

Viskas su šia nuomone būtų kaip ir gerai. Tačiau mes visi žinome, kaip bitcoin šalininkai šią kriptovaliutą laiko skaitmeniniu auksu. O broliai Winklevoss garsiausiai už visus šaukia, kad bitcoin greitai pakeis auksą. Tada, pagal Ruchir Sharma logiką, ir auksas yra grėsmė finansinei sistemai.

Bet aš manau, kad su tokia išvada nesutiks nė vienas mano skaitytojas. Vadinasi, kažkas mums meluoja. Ir tai mums reikės kažkada išsiaiškinti. Nes bitcoin grėsmę doleriui sukelia tik kaip mainų priemonė, o ne kai safe haven. Tai mes vėl grįžtame prie labai senos problemos: kas yra bitcoin – taupymo ar mainų instrumentas? Matome, kad nuomonių yra įvairių ir aukštose tribūnose. Tai visas įdomumas priešakyje.

Ir vėl kalti maineriai, o ne bitcoin ir aukso paradoksas

Ach tie maineriai, maineriai… CryptoQuant suskaičiavo, kad mainerių aktyvumas antrinėje rinkoje yra tokio pat lygio, kaip 2017 m. pabaigoje ir 2018 m. pradžioje. Ir ką mes matome? Nei tada, nei dabar maineriai neleidžia bitcoin kaina pakilti aukščiau 20 000 USD ir ten išsilaikyti.

Todėl išlieka didelė riziką, kad korekcija rinkoje išliks ilgai. Tik mes tikime, kad jos gilumas bus mažesnis, nes situaciją keičia institucinių investuotojų atėjimas į rinką. Bet čia yra kita problema. Instituciniai nenoriai pirks bitcoin už 20 000 USD, bet labai pirks už 3 000 USD. Pelningumas ir kaštai – štai kas jiems svarbiausia.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kol kas stopas nesuveikė ir laukiam. Korekcija pagilėjo ir jau ateina mintys apie shortus…

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-11. Didysis Bitcoin ir Aukso paradoksas
BTCUSD

Kitose porose atvirų pozicijų neturime. Todėl palaukime savaitgalio, kai pamatysime, kokia aiškesnė kryptis kriptorinkose pradės dominuoti. Šiandien akivaizdu viena – krentam. O paskui žiūrėsime, ką rinksimės. Kol kas buy long orderius galime nuimti.


Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

6 thoughts on “Kriptorinkų apžvalga 2020-12-11. Didysis Bitcoin ir Aukso paradoksas

 • 2020 13 gruodžio at 4:21 pm
  Permalink

  Kaip mineriu aktyvumas itakoja kaina?

  Reply
  • 2020 13 gruodžio at 6:55 pm
   Permalink

   Kalba apie mainerių aktyvumą antrinėje rinkoje. Jie pardavinėja. Tai reiškia, kad jų pavedimai stovi ASK. O tai pasunkina kainos kilimą arba, jei BID yra mažiau pavedimų, kaina gali ir kristi.

   Reply
   • 2020 13 gruodžio at 9:21 pm
    Permalink

    Per diena ismininama ~900btc, tai nesudaro nei 1% siu dienu volumu. Ar tikrai gali toki mazi kiekiai turet kazkokios itakos bendram kainos paveikslui?

    Reply
    • 2020 13 gruodžio at 9:32 pm
     Permalink

     Bet ar jie kiekvieną dieną pardavinėja? Jiems sąskaitas juk reikia kartą per mėn. mokėti.

     Reply
     • 2020 13 gruodžio at 9:51 pm
      Permalink

      Ok, tai karta per menesi mineriai imeta i rinka parduoti 27 tukstancius btc, kas vis tiek yra labai maza dalis dienos volumu. Net jei vienu metu tiek imestu, tai padarytu nebent nedideli kainos spike ir vel greitai griztu i savo vezes. Ne?

 • 2020 13 gruodžio at 10:26 pm
  Permalink

  Nu, ir tai laisvai gali įtakoti kainą.
  Ir tada kyla dar vienas klausimas, o kas sudaro kitą pasiūlą? Kas kiti pardavėjai?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: