Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14. Instituciniai perka pigiau

Stambūs instituciniai investuotojai pirka bitcoin ir moka pigiai. Kad būtų geri pelningumo rodikliai. Todėl jie į eilę nestoja ir nesibūriuoja BID’uose. Jie laukia mažesnės kainos. Tik ar jiems tai pavyks, čia jau kitas klausimas? Tačiau matome akivaizdžiai, kad bitcoin kainai pasiekus ATH, stambūs investuotojai atsitraukė.

Draudimo kompanija Massachusetts Mutual Life Insurance Co pranešė, kad investiciniais tikslais į bitcoin investavo apie 100 mln. USD. Ir tai sudaro tik 0.04% nuo viso jų investicinio portfelio. Bitcoin jie pirko dar rugsėjo mėnesį, kai šis buvo gerokai pigesnis.

Kompanija pabrėžia, kad tai tik pirmas jų žingsnis, įvertinant investicijas į kriptorinką. Ir joms pasiteisinus, bus investuojama daugiau. Šios žinios negalėjo nepastebėti JPMorgan analitikai. Jie šį sandorį vadina vos ne lūžio tašku, po kurio instituciniai investuotojai dar plačiau atvers pinigines bitcoin’ui.

O Mad Money vedantysis Jim Cramer taip pat prisijungė prie bitcoin investuotojų komandos. Jis nesako, kiek pirko, bet sako, kad pirko, kai kaina buvo 17 000-18 000 USD ribose.

Nežiūrint tokių optimistinių pranešimų turime nepamiršti, kad rinkoje vyrauja ir visiškai priešinga nuomonė, vis dar bitcoin priešininkų yra labai daug. Izraelio verslininkas Waze įkūrėjas įsitikinęs, kad bitcoin naudoja vien kriminalas ir tai pagrindinis darknet’o pinigas. Jis taip pat teigia, kad bitcoin nesprendžia jokių pasaulinių problemų, apie kurias kalba bitcoin šalininkai.

***

O Kinijoje CBDC jau bando ir piliečiai. Gruodžio 12 d. internetinės parduotuvės JD.com platformoje buvo atlikta apie 20 000 testinių operacijų skaitmeninių juaniu. O vienos transakcijos vertė viršijo net $1527. Nors kriptojuanis ir susilaukia kartais kritikos, reikia pripažinti, kad tai vienas būdų žmonės pamatyti kriptovaliutų privalumus.

***

Kompanijai MicroStrategy pavyko išplatinti savo obligacijas uždaram investuotojų ratui. Surinkta suma viršijo lūkesčius ir vietoj planuotų 400 mln. USD (paskui planus padidino iki 550 mln. USD) surinko 650 mln. USD. Visus šiuos pinigus kompanija investuos į kriptovaliutas pagal savo investavimo planą.

Per praėjusią savaitę kompanijos akcijų kaina krito net -12.85% ir uždarė savaitę prieš tai susidariusį kainos gap’ą. Tai normali rinkos reakcija į kompanijos prisiimamus didelius įsipareigojimus bei bitcoin pirkimą už skolintus pinigus. Žodžiu, rizika labai išauga. Tačiau, kas nerizikuoja, tas negeria šampano:

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14. Instituciniai perka pigiau
MSTR

***

Gali būti, kad draudimo kompanijos ir MicroStrategy naujienos paskatino investuotojus savaitgalį pirkti bitcoin. Taip jiems pavyko kainą pakelti aukščiau 19 000 USD, kur ji laikosi ir dabar. Aukso kaina rinkoje šiandien toliau koreguojasi. Todėl mums vėl įdomu pasižiūrėti į Bitcoin Gold Ratio. Matome, kad bitcoin savo pozicijų užleisti neketina:

Grafikai

BTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14. Instituciniai perka pigiau
BTCUSD

ETHUSD poziciją kol kas stebim. Pranešama, kad instituciniai ir čia apsipirkinėja. Tuoj pamatysim kokį judesį.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14. Instituciniai perka pigiau
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalą paliekam @86.971.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14. Instituciniai perka pigiau
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje long orderį vis dar laikome. Sell short signalas @2.6544 – o kodėl gi ne?

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14. Instituciniai perka pigiau
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje laukiam, kada nusileis buy long signalas.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje patraukiam pirkimo orderį. Laukiam naujo signalo.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14.
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje patraukiam pirkimo orderį. Laukiam naujo signalo.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14.
XRPUSD

TRXUSD pozicijoje patraukiam pirkimo orderį. Laukiam naujo signalo.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-14.
TRXUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: