Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16. Kiek Bitcoin kaina bus žemiau 20 000?

Jau ne vienam kyla klausimas, kiek bitcoin kaina užtruks šiame lygmenyje – žemiau 20 000 USD ribos? Dabar nuo mėnesio pradžios trunkanti kainos konsolidacija – kainos kanalas, mažos žvakės ir apyvartos – rodo apie galimą kainos spurtą. Tas spurtas gali būti tiek į viršų, tiek į apačią. Tačiau daug rinkos dalyvių yra nusiteikę labai optimistiškai.

Didžiulis bitcoin šalininkas Robert Kiyosaki mums prognozuoja 50K kainą jau 2021 metais. Kas yra apie 157% investicinis pajamingumas metų bėgyje. Bet mes šiai kainai turime prognozes dar šiems metams. ir jau tų pačių procentų pajamingumas atrodo daug įdomiau.

Bet visa tai nublanksta prieš John McAfee prognozes. Iš pradžių jis galvą guldė, kad šiemet kaina pasieks 1 milijoną USD, paskui pakeitė prognozę iki 2 mln. USD. O tai gana solidus pajamingumas, atitinkamai 5 033% ir 10 166% iki šių metų galo. Laukiam… 🙂

Žinoma, instituciniai investuotojai parodė didelį susidomėjimą kriptovaliutomis ir bitcoin konkrečiai. Bank of America atliktoje fondų apklausoje išaiškėjo, kad net 15% fondų kitais metais investuos į bitcoin. O tai trečia vieta po technologijų kompanijų akcijų ir JAV dolerio short’ų.

Tai čia atsiranda toks šansas: jei visokios teslapplbook akcijos nepateisins lūkesčių, o JAV doleris pradės kilti, tai į bitcoin gali būti nukreipta dar daugiau lėšų. Ir čia mes turime prisiminti Pavel Kravčenko prognozę, kad bitcoin kaina nukris iki nulio, kai ateis instituciniai investuotojai.

Ir toks priminimas ne be reikalo. Nes fondai moka ne tik pirkti daug ir didelėmis sumomis, jie moka investicinius instrumentus ir shortinti. O bitcoin kaina, imant absoliutų dydį, tikrai yra nemaža. Todėl shortinimo galimybės vis dar labai plačios. Tai nereiškia, kad visi puls shortinti, paprasčiausiai, prisiminkime, kad dideli pinigai turi tokią galimybę.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16. Kiek Bitcoin kaina bus žemiau 20 000?
BTCUSD

ETHUSD poziciją kol kas stebim. Konsolidacija stipresnė nei bitcoin. Jokio judesio čia dar nematome.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16. Kiek Bitcoin kaina bus žemiau 20 000?
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje dar laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16. Kiek Bitcoin kaina bus žemiau 20 000?
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje laukiam…

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16. Kiek Bitcoin kaina bus žemiau 20 000?
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje buy long signalas nusileido iki @17.78.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje laukiam naujo signalo.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16.
IOTUSD

XRPUSD pozicijoje toks įspūdis, kad instituciniai jau pradėjo kriptovaliutas shortinti. Bet apyvartų tam per maža. Bet kažkas vis tiek rimtai shortina.

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-16.
XRPUSD

TRXUSD pozicijoje patraukiam pirkimo orderį. Laukiam naujo signalo.


Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: