Pirmadienis, 17 birželio, 2024
Mokomieji Straipsniai

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-30. Buliai vs. Meškos

Stebuklingą Naujųjų metų naktį Buliai ir Meškos, ne ne, nepradės žmonių kalba kalbėti. Ir niekas čia nelauks Naujųjų nakties. Jau dabar, jau vakar dalis ekspertų prognozuoja bitcoin kainos kritimą iki -30% jau per šį sustojimą. Kiti irgi-ekspertai teigia, bitcoin kaina pratęs kilimą, o jau prie 30 000 USD ribos galima sulaukti ir korekcijos.

Iš kitos pusės, sustojus kilimui, rinkos žaidėjų dėmesys persimetė į Ether. Teigiama, kad instituciniai jo dar nėra įvertinę, o kai įvertins, tai jis taps bitcoin konkurentu. O išanalizavus Grayscale portfelį išaiškėjo, kad šie palengva kaupia Ether.

Kol ruošiamasi SEC ir Ripple teismui, kuris vyks tik 2021 m. vasario 22 d., o ir tai tik ikiteisminiai klausymai, bitcoin kaina šturmuoja naujas aukštumas. Bet be apyvartų. Investicinė kompanija Skybridge Capital savo fondų vardu vien tik į bitcoin investavo 182 mln. USD. Kol kas buliai stipriai laimi.

Meškų stovyklą atstovauja JPMorgan analitikai, teigdami, kad bitcoin kaina nenumaldomai koreguosis, jei sumažės į rinką plaukiantis institucinių pinigų srautas. Bet čia „jei”. Nors, reikia pripažinti, jis tikrai kažkada sumažės. Niekas nežino kada, nes kol kas gaunam pranešimų, kad instituciniai vis perka.

Grafikai: Mūsų buliai ir meškos

BTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @24488.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje turintiems stopas keliamas iki @680.95.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje laukiam signalų.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje laukiam signalų.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje buy long signalas nusileido iki @0.3189.

IOTUSD

TRXUSD pozicijoje buy long signalas @0.030967.

TRXUSD

Įdomių ir pelningų Jums Naujųjų metų!

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.