Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20. Burbulas burbului nelygu

Nežinau, ką ten apklausė Bank of America ir Deutsche Bank, tačiau respondentai tikrai nežino arba pamiršo, kas yra rinkos burbulas. Ir paprasčiausiai savo vertinimus pateikia pagal paveiksliukų analogijas. Net 90% apklaustųjų įsitikinę, kad bitcoin ir technologijų kompanijų akcijų rinkose išsipūtė dideli burbulai.

Iš tikrųjų, jei akcijose mes galime kažkaip įvertinti akcijų „vidinę vertę“ ir ją sugretinti su kaina rinkoje, tai bitcoin rinkoje mes to niekaip negalime padaryti. Akivaizdu – po analizė, žinoma, – kad technologijų kompanijų akcijų kaina daug didesnė už vidinę vertę. Tačiau to negalima pasakyti apie bitcoin, kurio vertė lygi kainai rinkoje. Vadinasi, bitcoin rinkoje nėra jokio burbulo ir būti negali.

Ir kas įdomiausia Bank of Amerika darytoje apklausoje, tai, kad respondentai viena didžiausių problemų (šalia vakcinavimo) laiko galimą FED (gal būt ir ECB) kiekybinio palengvinimo sumažinimą. O tai prieštarauja konspiracių teorijų mėgėjų ir neišmanančių pasaulinės finansų sistemos nuomonei. Mes tikime, kad bankai apklausė profesionalius ekonomistus, investuotojus ir finansistus.

Ir tik 18% apklaustųjų bijo akcijų rinkos griūties. Likę nusiteikę optimistiškai ir ruošiasi investuoti toliau į aukštos rizikos instrumentus. Tam suformuota pusės trilijono dolerių suma. Galima tikėtis, kad dalis šios sumos pateks ir į kriptorinkas. Be ar pakels tai kainas, dar didelis klausimas?..

Kol kas rinkoje stebime konsolidaciją, nežiūrint, kad Ether pasiekė naujas istorines aukštumas. Visos rinkos toks spurtas nepatempė. O tokio kilimo iš eterio buvo galima tikėtis: jei bitcoin dvigubai viršijo 2018 m. ATH, tai kodėl ir eteris negali to padaryti? Gali. Ir dar kaip gali. Lauksime tolimesnio kilimo…

Grafikai

BTCUSD pozicijoje šiandien viskas dar rodo konsolidaciją, o ne korekciją, nors kaina nuo aukštumų nukrito -16%. Laukiam. Ir kur čia tas burbulas???

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20. Burbulas burbului nelygu
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą dedam @1152.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20. Burbulas burbului nelygu
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje kaina konsolidacijoje. Proveržis į viršų buvo sustabdytas. Laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20. Burbulas burbului nelygu
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje kaina labiau flatinasi, t.y. svyruoja kainų kanale. Niekas čia nesikeičia.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20.
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @22.09.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą dedam @0.4006.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-20.
TRXUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: