Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21. Tik, davai, Karlai, nepanikuok!

Ne, rimtai, sakau tau, nepanikuok. Na ir kas kad bitukas per 2 savaites nepasiekė 50 000. O kas tau sakė, kad turi pasiekti? Youtube? Tai gali dabar jiems laiškus rašyti, kaip jie tave api… apgavo. Juk aš tau sakiau, kad instituciniai labiausiai gyvenime nemėgsta aukštų instrumentų kainų ir niekada neperka viršūnėse. Beje, Karlai, o tai kas čia atsitiko, kad verki???

Niekas čia niekur nekrenta! Sveika korekcija. Bent kol kas. Kai kyla, visi tozėmūnina; kai krenta, visi verkia. Tokia rinkos dalyvių psichologija. Visada. Ji tokia buvo senovės Graikijoje, jo tokia ir bus visados. Tai pasinaudok tuo ir parduok tozėmūnams ir pirk iš verkiančių. Pats geriausias biznis biržoje.

Šiandien, o gal ir visada, verta paklausyti ir bitcoin skeptikų balsų. Jau vien dėl to, kad jie neturi go go go emocinio užkrato ir jų pasisakymai turi sąryšį su logika. Ir šį kartą Nouriel Roubini yra žiauriai teisus, Karlai:

O ką eteris?

Fundstrat Global Advisors strategas David Grider mano, kad ether yra geriausia investicijas rizikos/grąžos santykio atžvilgiu. Jos populiarumas auga dėl Ethereum 2.0 paleidimo planų (tikimasi pilnai paleisti 2022 m.), dėl populiarėjančių DeFi projektų. Taip pat dėl institucinių pritraukimo kai Čikagos birža paleis Ether ateities sandorius.

Anot stratego, ether kaina laisvai gali pasiekti 10 500 USD ribą. Tiesą pasakius, tikrai gali. Tik mes turime precedentą, kai po ateities instrumento paleidimo, bazinio instrumento kaina krito -90+%. Tai bitcoin istorija 2018 metais. Todėl į tokias prognozes reikia žiūrėti labai atsargiai…

Grafikai – please, tik nepanikuok

BTCUSD pozicijoje kaina toliau koreguojasi. Ar burbulas bliukšta? Ar prisimintos analogijos su 2018 m. pradžia nebus katalizatorius kainai kristi iki istorinių žemumų? Kol kas turime stiprų palaikymą ties Fibonacci 0.236. Itin stiprų palaikymo lygį turime ties 30 635 USD. Na ir, žinoma, visi žemesni Fibonacci lygiai iki F0.786, kas atitinka 9 000 USD kainą. Vo, pati geriausia kaina pirkti bitcoin… O dabar pirkimo stopą nuleidžiam iki @37937.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21. Tik, davai, Karlai, nepanikuok!
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21. Tik, davai, Karlai, nepanikuok!
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje ruošiamės shortams.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21. Tik, davai, Karlai, nepanikuok!
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje kaina labiau flatinasi, t.y. svyruoja kainų kanale. Niekas čia nesikeičia.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21.
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nepasiduodam panikai ir stopą paliekam, kur buvęs.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje ramiai laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-21.
TRXUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: