Antradienis, 23 balandžio, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18. Ne, Karlai, įdomumas dar tik prasideda

Tu manai, kad bitcoin kainai viršijus 50K, jau tik nuobodžiai kilsime iki lemo? Ne, Karlai, pats įdomumas bus ateityje, kuri prasidėjo jau vakar. Kriptoindustrija į pasaulį ateina septynmyliais žingsniais ir niekas jos jau nebesustabdys. Ir tos kalbos, kad valdžia kovos prieš bituką ar bankai čia kažką padarys, yra iš piršto laužtos ir neišmanėlių skleidžiamos. Geriau, Karlai, ateik, aš tau viską papasakosiu, nieko nenuslėpsiu…

Bitcoin kainai pakilus virš 52 000 USD, analitikai kiek išsigando ir prognozuoja kainos kritimą žemiau 50 000 USD. Toks scenarijus visai įmanomas. Tačiau nereikia išsigąsti. Rinkos turi pasvyruoti, jos gyvos, jos kvėpuoja. Antra vertus, nebūtina tų analitikų klausytis. Jie nežino apie rinką daugiau nei mes.

MicroStrategy vėl planuoja išleisti konvertuojamųjų obligacijų emisiją už 600 mln. USD sumą. Reikia tikėtis, kad už šiuos pinigus kompanija pirks bitcoin ir/ar kitas kriptovaliutas, ką jau yra dariusi anksčiau.

O Mastercard planuoja jau šiemet teikti paslaugą verslininkams, norintiems gauti atsiskaitymus kriptovaliutomis. Tai labai geras žingsnis Nakamoto vizijos link. Ir nors teigiama, kad atsiskaitymas bitcoin sudėtingas dėl jo kainos volatilumo, niekas nepasikeis, kol bitcoin nebus realiai atsiskaitoma. Tiksliau, didesnė tikimybė, kad bitcoin volatilumas sumažės, kai jis bus naudojamas pagal paskirtį, o ne atvirkščiai.

Bitcoin ETF pareina

JAV SEC komisarė Hester Peirce pareikškė, kad JAV kapitalo rinka visiškai pasiruošusi priimti bitcoin ETP’us. Tiesa, tam reikia papildomų reguliavimo teisės aktų. Ir jie bus. Nes geriau rinką reguliuoti ir gauti iš to pajamų, nei bandyti uždrausti ir tam išleisti didelius kiekius mokesčių mokėtojų pinigų.

Taip pat tikėtina, kad Crypto mom vadinama komisarė susibendraus su naujai paskirtu SEC vadovu Gary Gensler, kurs žinomas, kaip kriptovaliutų specialistas.

***

Todėl aš tau ir sakau, kad labai greitai naujienos apie pokyčius kriptoindustrijoje pakeis Covid-19 ir vakcinų antraštes žiniasklaidoje. Nes kriptorinka – ne tik bitcoin kainos tiūzemūnas. Tai nauji projektai ir naujo protokolai; tai vartojimo prekių ir paslaugų skaitmenizavimas; pagaliau, tai kriptovaliutų masinis naudojimas atsiskaitymuose ir buhalterijoje.

Dar praeis kažkiek laiko, kol tą pamatysime savo kasdienybėje. Tačiau tai jau yra ir ateina nauji dalykai, kurių niekaip nepavyks išvengti. Progresas visada juda į priekį ir niekados atgal.

Grafikuose

BTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18. Ne, Karlai, įdomumas dar tik prasideda
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje su stopo kėlimu kol kas palaukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18. Ne, Karlai, įdomumas dar tik prasideda
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą pakeliam iki @176.76.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18. Ne, Karlai, įdomumas dar tik prasideda
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18. Ne, Karlai, įdomumas dar tik prasideda
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @35.04.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18.
NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą keliam iki @0.9514.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18.
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-18.
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.