Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24. Institucinių investuotojų suaktyvėjimas

Bitcoin kainai užkilus iki maksimumo, stebimas institucinių investuotojų suaktyvėjimas. Tik ne antrinėje spot rinkoje, kaip mes to norėtume, o reguliuojamoje ateities sandorių rinkoje, t.y. CME Group biržoje bitcoin fjūčeriais ir jų opcionais. Toks suaktyvėjimas reiškia tik tai, kad jie nori pasinaudoti rinkos galimybėmis arba hedge’inti savo esamas pozicijas. Norint bitcoin kainos kilimo, reikalingi pinigai spot rinkoje…

Sausį CME Group biržoje atsidarė net 528 naujos paskyros ir dėl to vidutinė mėnesio bitcoin fjūčerių apyvarta pakilo iki 17 549 kontraktų (tai atitinka 88 000 BTC) ir per metus išaugo 63%. Labai neblogai atrodo investuotojų aktyvumo padidėjimas. Šiemet vidutinis dienos Open Interest siekia 11 161 kontraktų (55 805 BTC atitikmuo). O tai net 2.2 karto daugiau nei 2020 metais.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24. Institucinių investuotojų suaktyvėjimas
Šaltinis: CME Group

Smulkiems visai blogai…

Na o visiškai smulkūs ir padedantys investuotojai priversti kentėti ir ieškoti naujų būdų investuoti į kriptorinką. Vienas iš labiausiai prieinamų būdų jiems buvo prekyba kriptovaliutų CFD forex dilerinėse. Štai tokį pranešimą išplatino RoboMarkets:

Vadovaudamasis Europos ir JK finansų reguliatorių oficialia pozicija dėl operacijų su kriptovaliuta, RoboMarkets nusprendė nutraukti kriptovaliutų CFD teikimą prekybai. Dėl šių finansinių produktų didelės rizikos ir dėl to, kad šioje srityje nėra reguliavimo, juos valdyti ir palaikyti yra labai sunku. Šiuo veiksmu mes stengiamės toliau apsaugoti savo klientų sąskaitas ir lėšas nuo netikėtų nuostolių, viršijančių jų indėlių galimybes. 2021 m. kovo 24 dieną visos atidarytos pozicijos BTCUSD, BTCEUR, XRPUSD, DSHUSD, LTCUSD, LTCBTC, ETHUSD, ETHBTC, ETHEUR, EOSUSD „MetaTrader 4“, „MetaTrader 5“ ir „R Trader“ platformose bus uždarytos dabartinėmis rinkos kainomis. Jei turite klausimų, galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda bet kokiu jums patogiu būdu.

Darykite išvadas!!!

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24. Institucinių investuotojų suaktyvėjimas
Tikra tiesa…

Visi žinome, kad per šį kritimą Kraken biržoje ether kaina buvo nukritusi iki 700 USD. Biržos vadovas tą aiškina vienu stambiu pardavimo sandoriu. Ir jei jis sako teisybę, tai akivaizdu, jog pardavimą vykdė koks nors visiškai žalias prekeivis.

Niekada to nedarykite! Jei norite parduoti didesnį kiekį akcijų, kriptovaliutų ar ko kito, niekada nemeskite visko iš karto. Net nerodykite to. Jei jūsų naudojamoje kriptobiržoje yra galimybė išstatyti paslėptą orderį, būtinai tuo pasinaudokite.

Net likvidžiose akcijų rinkose niekas nedaro didelių orderių, ypač pardavime. Pardavinėjama palaipsniui ir taip, kad niekas to nepastebėtų. Tik taip jūs galite parduoti aktyvus už kainą, artimą norimai kainai. Priešingu atveju jūs skaudžiai nudegsite.

Yra gerų žinių!!!

Niujorko prokuratūra nutraukė daugiau nei pusantrų metų vykdytą bylą prieš Bitifinex ir Tether dėl to, kad Bitfinex deficitą dengė Tether lėšomis. Kompanijos kaltės nepripažino. Tačiau byla baigėsi abipusiu susitarimu ir Tether turės sumokėti 18.5 mln. USD baudą.

O per šitą kainų kritimą visi pamiršo, kad pirmadienį buvo pirminis teismo klausymas SEC ir Tether byloje. Bet toks įspūdis, kad pamiršo absoliučiai visi. Nėra jokių pranešimų apie tai. Tiesą pasakius, nelabai ir tikėjomės kažko. Žodžiu, informacijos deficitą laikome taip pat gera žinia.

Grafikai

Kol kas matome, kad rinkos nustojo raudonuoti. Daytraderiams dabar pats įkarštis. Gerų jiems skalpingų ir gaudymų! O mums įdomu, kokią kryptį dabar pasirinks rinkos, nes, panašu, kad bent jau šiuo trumpuoju laikotarpiu UP trendas yra nulaužtas. Pozicijos užsidarė, o su naujų atidarymu dar gali tekti ir palaukti. Nes niekas nežino, kada išlįs Musk, ir ką pasakys. Leiskime sau į rinką pažiūrėti subjektyviai… 🙂

BTCUSD kotiruotės smagiai malasi ant Fibonacci 0.236 palaikymo. Patikrino – stiprus. O žiūrint į kainos grafiką, short signalas atrodo patraukliau už long signalą. Bet mes palaukime.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24. Institucinių investuotojų suaktyvėjimas
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje labai keista, nes grafike 8.24% kainos kilimas (rašymo metu) neatrodo labai optimistiškai. Visiškai nesinori longinti…

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24. Institucinių investuotojų suaktyvėjimas
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje dar blogiau. Čia norėtųsi shortinti.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24. Institucinių investuotojų suaktyvėjimas
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje analogiškai…

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24.
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje reikalai atrodo kiek geriau. Bet dar palaukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24.
NEOUSD

IOTUSD pozicija, nežinau kodėl, bet man atrodo labai patraukliai tiek shortinimo, tiek longinimo požiūriu…

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24.
IOTUSD

TRXUSD pozicija: kiekie longai?…

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24.
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje viskas atrodo gražiai. Čia pirkimo signalas @42.41.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-24.
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: