Pirmadienis, 26 vasario, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-16. Kriptorinkos išbandymo metas

2021-03-16. Po istorinių aukštumų pasiekimo kriptorinkos perėjo į korekciją. Meškos yra labai stiprios ir reikia gerų naujienų, kad jas išvaikyti iš rinkos. Nors mums žadamas naujos aukštumos, šiandien dar, panašu, kad tokių teks šiek tiek palaukti, nes korekcinės nuotaikos rašymo metu yra labai stiprios. O tai išbandymas ne vienam spekuliantui, ypač pradedančiajam. Bet nereikia čia nieko bijoti. Iš kritimo galima irgi uždirbti.

Kriptorinkos suteikia daug galimybių uždirbti ne tik spekuliuojant ar hodlinant. Čia galima užsiimti stakingu, galima investuoti į DeFI (p2p paskolos), funding’as ir pan. Kriptoindustrija suteikia daugiau galimybių kriptovaliutoms nei banko depozitai fiatams. O kur dar kolekcionavimas NFT?..

Kodėl Bitcoin?

Mike Novogratz jau keli metai mums aiškina, kad „vis daugiau žmonių nori pirkti bitcoin”. Ir žiūrint į kainos dinamiką, panašu, kad jis nemeluoja. Jis pats perka. Ir, greičiausiai, yra nemažai užsipirkęs žemesne kaina. Nes jo kompanijos pajamos yra bitcoin pardavimas. O dabar pats metas reklaminei kampanijai po Joe Biden stimulo pinigų.

Nežiūrint, kad viskas čia kol kas labai gražu, kaina turi tendenciją kilti, investuotojų daugėja, M.Novogratz nė karto nepaaiškino, kuo tas bitcoin geriau už kitus aktyvus. Nėra kiekybinio paaiškinimo, kodėl bitcoin geriau už akcijas ir/ar auksą, be jo kainos kilimo spartumo. Tačiau tokį spartumą turi ir finansinės piramidės.

Todėl, kad makaronai pigūs…

Diginex CEO Richard Byworth prognozuoja, kad šiais metais bitcoin kaina gali pakilti iki $175 000 – rinka, tipo, bulių rinkos pradžioje. Bet jei jis būtų pažiūrėjęs į 1M bitcoin kainos grafiką, tai būtų pamatęs, kad bulių rinkos pradžia buvo kaip tik prieš metus. Per tą laiką kainą pakilo apie 550%. Ir jei tai tik pradžia, tai kaina metų gale turėtų būti mažiausiai $30 000 000. Nuo dabartinės kainos $175 000 yra tik 214%. Visai nepanašu pradžią. Na, nebent pabaigos pradžią…

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-16. Kriptorinkos išbandymo metas
BTCUSD, 1M

Prognozėmis mūsų jau nė kiek nenustebinsi. Bet argumentacija… Richard Byworth mums pasakoja, kad bitcoin perka kompanijos, Tesla perka. Ir?.. Nu tegu perka. O gal jos klysta? Kodėl mes turime paskui nuogi į dilgėles lįsti? Ai, todėl, kad FED spausdina pinigus ir JAV doleris devalvuoja? Karlai, tu tik paklausyk, doleris devalvuoja? Negirdi ką sakau? Makaronus nuo ausų nusikabink. Teiginys neatlaiko elementariausios kritikos.

Kad doleris devalvuotų iki metų galo, infliacija jau šiandien turėtų būti ne mažiau 5%. Po to eina FED bandymai stabilizuoti ir mažinti infliaciją. Tą procesą mato pasaulio investuotojai ir JAV skolos CDS pakelia iki 50 ar net 100. Tai jau dabar CDS neturėtų būti tik 10.70, kas rodo, kad dolerio devalvacijos artimiausiu metu nenusimato.

Ir kas blogiausia, tokiais ekspertais tiki žalias jaunimas. Maža to, ne tik tiki, bet platina šį melą forumuose ir grupėse. O po to rinkose tvyroje nieko nepagrįsta euforija arba absoliučios baimės, viltims nepasiteisinus.

Sakiau, sakau ir sakysiu. Mes prekiaujame (ir investuojame) ne savo lūkesčiais, ne savo viltimis, ne ekspertų nuomone, ne spekuliantų, tokių kaip Novogratz, pažadais. Mes prekiaujame bitcoinais, eteriais, valiutomis, akcijomis ir pan. Todėl rinkose mūsų niekas niekada negali nustebinti.

Grafikai 2021-03-16

BTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-16. Kriptorinkos išbandymo metas
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-16. Kriptorinkos išbandymo metas
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-16. Kriptorinkos išbandymo metas
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-16. Kriptorinkos išbandymo metas
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga . Kriptorinkos išbandymo metas
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga . Kriptorinkos išbandymo metas
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga . Kriptorinkos išbandymo metas
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga . Kriptorinkos išbandymo metas
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.