Penktadienis, 23 vasario, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18. FED FOMC vakar paskelbė…

O prie ko čia FED FOMC? Bandykime sugriauti dar vieną mitą. Tai mėgstamiausias mūsų užsiėmimas. Vakarykštis bitcoin kainos kilimas siejamas su FED FOMC sprendimu žemas palūkanas ir „pinigų spausdinimą” dar pratęsti iki 2022 m. galo. Nestebina su tuo susijęs bitcoin kainos kilimas, nes juk mums daug analytikų kabina makaronus, kad kiekybinis palengvinimas nuvertina dolerį ir todėl visi TURI pirkti bitcoin.

Bet gi, bro, FED rūpinasi savo centralizuotu vaiku – doleriu. Ir niekuom daugiau. Bitcoin yra laisvas decentralizuotas paukštis. Koks jam skirtumas, kas ten ką sprendžia ir kas ten su kuo koreliuojasi. Tai tipo ekspertų bandymas už ausų pritemti rodiklius iki savo fantazijų. O kad kaina trumpuoju laikotarpiu gali reaguoti į FED sprendimus, tai irgi normalu: rinkoje labai daug dalyvių su įvairiausias lūkesčiais.

Nerimsta

PlanB, prognozavęs, kad bitcoin kaina 2021 gale pasieks 100 000 USD, nerimsta, nekantrauja ir kaip ant adatų sėdi. Kils bitukas ir aukščiau!, šaukia jis. Ką čia 100? 288K! Nu OK, mes nepyksim. Bet pažiūrėsim, kai dugną dėsim, t.y. 100K pasieksim. O čia dar ne vieną hektarą žolės apk…i reikia.

Ir, o, kas per sutapimas. Morgan Creek Digital šių metų galui (plius minus) taip pat prognozuoja 100–288K USD bitcoin kainą. Tai mažiausiai 71% iki metų galo. Palyginus su JAV 10 metų trukmės obligacijų pajamingumo lygiu 1.70% (dabar), visiškas kosmosas. Bet gi ne, taip išgirti instituciniai investuotojai perka obligacijas.

O ten apyvartos tokios, kad kriptorinka kampe rūko ir raudonuoja. O instituciniai tik akies krašteliu į bituką pasižiūri, na, kartais mirketli, kaip kokiai mergai ir toliau lieka įsimylėję ištikimas obligacijas ir akcijas. Čia tik Novogratz mums pasakoja, kad instituciniai ateina… Kai jie ateis, mes ir be ekspertų pamatysime – didelės apyvartos ir, reikia tikėtis, down trendas. Instituciniams nereikia brangaus bituko.

Grafikai be jokių FOMC

BTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam. Ir užzombinti buliukai kažkur dingo? Pinigai baigėsi? Štai ir atsakymas, kad jokių institucinių čia nėra.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18. FED FOMC vakar paskelbė...
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18. FED FOMC vakar paskelbė...
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18. FED FOMC vakar paskelbė...
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18. FED FOMC vakar paskelbė...
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @35.89.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18. FED FOMC vakar paskelbė...
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-18
DOTUSD

Tiesa, ADAUSD galima pasipildyti, jei dar to nepadarėte lig šiol.


Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.