Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22. eToro vadovas stumia bitcoin kainą

Dar vienas fantazuotojas – eToro CEO Yoni Assia – nusprendė pakelti bitcoin kainą, nes, nu, gi jau 9 dienos iš eilės ji nekyla, jokių ATH. Aišku, jis dainuoja jau įgrisusią dainelę apie tai, kaip centrinių bankų monetarinė politika, o dabar dar ir fiskalinė, bitcoin kainą užkels į naujas aukštumas. Ne jis pirmas, ne jis paskutinis. Dar ne vieną tokį „čiulbuonėlį“ matysime ir girdėsime.

Tik tokiems reikia priminti, kad nulinių procentų monetarinė politika ir kiekybinis palengvinimas atsirado ne vakar. Precedentas jau buvo praėjusiame amžiuje. Taip pat būtina priminti, kad 2018 m. gruodį, kai jau 10 metų truko nulinė monetarinė politika ir QE, bitcoin kaina buvo pasiekusi 3 000 USD.

Todėl, na jei kam ir ne visai akivaizdu, tai bent gal susimąstys, kad bitcoin kainos kilimai/kritimai nelabai priklauso nuo valdžios ir priežiūros institucijų sprendimų. Ir susidaro toks įspūdis, kad net eToro CEO nesupranta, kas yra bitcoin arba jis sąmoningai mums meluoja ir nori suklaidinti.

Bitcoin niekaip negali būti skaitmeniniu auksu…

Rimtas kaltinimas… Bet jis atsiranda iš elementaraus idėjų prieštaravimas. Bitcoin yra decentralizuotas tinklas. Centralizuotos valdžios sprendimai niekaip negali daryti įtakos bitcoin tinklui. Tai paprasčiausiai, makaronų kabintojai nori priversti mus patikėti tuo, ko nėra. Tokiu atveju išvada pasitvirtina – mums meluojama.

Be to, net jei tai ir tiesa, bitcoin kainos svyravimai antrinėje rinkoje neleidžia jam būti safe haven. Tokie instrumentais tokias tampa ne dėl sugebėjimo greitai pasiekti ATH (čia yra minusas, o ne pliusas safe haven’ams), o dėl mažų kainų svyravimų. Todėl bitcoin niekaip negali būti skaitmeniniu auksu…

Apsivalymas

Kaip jau ne kartą rašėme, kriptoindustrija pati turi sugebėjimą vystytis ir apsivalyti nuo bereikalingo balanso. Bitfinex periodiškai peržiūri savo listingą ir negailestingai delistinguoja nelikvidus, neaktyvius, neperspektyvius tokenus. Tuo pačiu įtraukia ir naujus. Dabar apsivalymas buvo gana rimtas ir seniai mačiau, kad tiek daug išmestų:

AirSwap (AST), Aventus (AVT), Contentbox (BOX), Cindicator (CND), Cortex (CTXC), DragonChain (DRGN), DATA (DTA), Dragon Token (DTX), DAOstack (GEN), Hydro Protocol (HOT), IOS (IOST), MATRIX (MAN), MobileGO (MGO), MedicalChain (MTN), Nucleus Vision (NCASH), OKEX (OKB), OnLive (ONL), Ripio Credit Network (RCN), Request Network (REQ), RSK Infrastructure Framework (RIF), Swarm (SWM), Tripio (TRIO), Monolith (TKN), BLOCKv (VEE), WePower (WPR), Waltonchain (WTC).

Grafikai

BTCUSD pozicijoje ramiai laukiam. Buliai silpni dar, bet kaina labai ir nekrenta…

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22. eToro vadovas stumia bitcoin kainą
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22. eToro vadovas stumia bitcoin kainą
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22. eToro vadovas stumia bitcoin kainą
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje stopą keliam iki @3.5590.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22. eToro vadovas stumia bitcoin kainą
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22. eToro vadovas stumia bitcoin kainą
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje stopą keliam iki @1.2201.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje stopą keliam iki @0.052134.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22.
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-22.
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: