Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23. Kodėl krenta Bitcoin kaina?

Rinkoje krenta bitcoin kaina ir vakar jau perėjo į rimtesnę korekciją. Vakarykštį kainos kritimą beveik -6% galėjo sąlygoti ir Jerome Powell pasisakymas bitcoin tema. Jis teigia, kad, iš esmės, bitcoin yra aukso, o ne pinigų substitutas. Tai prieštarauja mūsų išsakytai vakar minčiai, kad bitcoin negali būti skaitmeniniu auksu.

Bet jei įsigilintume į J.Powell komentarus, tai pamatytume, kad jis mums pilnai pritaria. Jis sako, kad bitcoin dėl savo didelių kainos svyravimų nėra tinkama priemonė vertės saugojimui. Kas sutampa su mūsų idėja. O jo sugretinimas su auksu yra labiau metaforinis, pabrėžti, kad bitcoin kaip atsiskaitymo priemonė yra visiškai netinkamas.

Tačiau jei investuotojai pasigavo šitą „aukso substituto“ idėją, tai savaime suprantama, kad puolė pardavinėti bitcoin, nes aukso kaina taip pat krenta, stiprėjant JAV doleriui ir esant stipriam obligacijų pajamingumo spaudimui. Bet kaip ten yra iš tikrųjų, mes dar nežinome. Bet kokiu atveju, matome, kad rinkoje bitcoin kaina patiria tokį patį spaudimą, kaip ir tauriųjų metalų kainos:

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23. Kodėl krenta Bitcoin kaina?
Sidabro fjūčerių kaina

Sidabras

Dėl sidabro kainos down trendo sunerimo ir Robert Kiyosaki. Jis nustebęs, kad sidabro paklausa auga, pasiūla krenta, o kaina nekyla. Priešingai, netgi labai krenta.

Bet paaiškinimas tai pralenkia patį Pinokį. Senuliukas jau visiškai „nefiltruoja bazaro“ ir tauškia niekus. Taip, žinoma, kad sidabro „buljono“ nusipirkti darosi sunku. Bet įmanoma. Mes netikėkime, ką mums kas nors sako, mes patys patikrinkime. O, pasirodo 1 oz 999 sidabro monetą galima įsigyti vos už 34 eurus (plius pristatymas). Tiesa, kiekiai riboti, bet įmanoma… Labai ribotas ir luitelių kiekis. Pigesni visi išpirkti.

Ir nieko geriau nesugalvodamas, R.Kiyosaki sidabro rinką kaltina korupcija ir manipuliavimu. Bet čia jis mums žiauriai meluoja. Nes sunku būtų patikėti, kad jis nesupranta, kaip veikia rinka? O ji veikia labai paprastai. Jei nori ilgus metus manipuliuoti sidabro kaina – shortinti, kad palaikyti ją žema – turi sukišti didelius pinigus.

Short pozicijos laikymas, sakysim, nuo 2004 metų manipuliantams brangiai kainuotų, nes sidabro kaina pakilo nuo 4 USD iki 26 USD dabar. Tarpe kaina buvo pakilusi iki 50 USD. Visi manipuliantai seniai būtų bankrutavę. Tačiau priešingai, atsiverskite Wall Street bankų atastakitas ir pamatysite, kad iš sidabro LONG’ų jie užsidirbo milijardus. Tai akivaizdus įrodymas, kad Kiyosakis melagis.

Iš kitos pusės, manipuliacijai reikia tiek daug lėšų, kad tiems bankams daug pigiau, daug kartų pigiau susipirkti visas sidabro gavybos kompanijas (ir tas, kur sidabras yra kaip šalutinis produktas), ir taip reguliuoti pasiūlą, įtakojant kainą rinkoje, kaip tą daro OPEC. Ir tai būtų legalu.

O prie ko čia J.Biden? Tai būtų linksmas anekdotas, bet labai jau kvepia marazmu – o tai nė kiek nelinksma…

Grafikai

BTCUSD pozicija užsidarė. Dabar žiūrim, ar tik nereikės shortų autis?

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23. Kodėl krenta Bitcoin kaina?
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23. Kodėl krenta Bitcoin kaina?
ETHUSD

LTCUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23. Kodėl krenta Bitcoin kaina?
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23. Kodėl krenta Bitcoin kaina?
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje stopą keliam iki @1.3061.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-23
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: