Pirmadienis, 22 balandžio, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30. Naujienų belaukiant

Kriptorinkoje svarbių naujienų štilis. Na, ne taip, kad visiškai naujienų nebebūtų, bet stiprių mūverių tikrai pasigendam. Dabar kainų kilimą šią savaitę palaiko nebent informacija, kad spekuliantai stipriai susižavėjo gruodžio 31 d. bitcoin opcionais su strike kaina 100 000-300 000 USD. Ir Open Interest šiuose opcionuose yra labai ir rekordiškai aukštas.

Bet čia su opcionais gaunasi tokia uždaro rato sistema. Tikėtis tokios bitcoin kainos šiemet yra super optimistiška. Bet egzistuoja tokios, tipo, ekspertų prognozės. Ir žmonės su adrenalino diabetu mielai prisiima tokią riziką ir moka didžiules premijas. Kiti rinkų dalyviai, pamatę tokį optimizmą, susigundo ir pradeda kelti bitcoin kainą spot rinkoje.

Tada padidėja perkančiųjų opcionus su aukšta strike kaina. O tai pamatę, spekuliantai dar labiau perka bitcoin. Ir t.t. Ir gaunasi, kad bitcoin kaina kyla vien todėl, kad kyla. Tai bloga kilimo priežastis, nes ji neturi jokio palaikymo ir jei ką, Fibonacci lygiai jau nebepadės. Todėl su visokiais ekstraordinariais optimizmais bet kokioje rinkoje reikia būti labai atsargiems.

Bitcoin Gold Ratio

Besikoreguojant aukso kainai ir bandant kilti bitcoin kainai, Bitcoin gold ratio šturmuoja naujas aukštumas. Bitcoin dėl to nepasidaro „skaitmeniniu auksu”. Labiau jis pasidaro pervertintu instrumentu. Ir remiantis Ratio investavimo strategijomis dabar būtų labai paranku pirkti auksą ir parduoti bitcoin.

Bet nereikia skubėti. Jei aukso rinka pasiduoda ekonominei logikai, tradiciškai susiformavusiai per daugelį metų, tai bitcoin rinka nepasiduoda jokiai logikai. Čia logika laukinių vakarų: pirk dabar, nes ryt pirksi brangiau; parduok skubiai dabar, nes ryt liksi be kelnių. Na, kažkas tokio…

Grafikai

BTCUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30. Naujienų belaukiant
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30. Naujienų belaukiant
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30. Naujienų belaukiant
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo orderį dar laikome.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30. Naujienų belaukiant
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30. Naujienų belaukiant
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje laukiam signalo.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje stopą keliam iki @0.055340.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30.
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30.
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

2 thoughts on “Kriptorinkų apžvalga 2021-03-30. Naujienų belaukiant

  • Turbut jau didesniu scamu ir sudu kaip pasiulytos valiutos (apart dot ir eth) negalejot surasti, lavonais prekiaut siulo. Gal pirma truputi prasisvieskit kas ten vyksta aplamai ? Ar tik referala savo irasyt tesugebat ?

    • Nauris Treigys

      Jei jums ir bitcoin šūdas, tai menkas iš jūsų ekspertas. 😀 Ir net nesugebėjote pasiūlyti savo variantų. Mes visada atsižvelgiam į skaitytojų pasiūlymus, tačiau jūsų kiaušai per silpni net tą padaryti.
      Mūsų blogas, kokius norim, tokius referalus siūlom. Ne jums kritikuoti. 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.