Kriptorinkų apžvalga 2021-04-14. Coinbase – rinkos mūveris

Vienos didžiausių JAV kriptobiržų Coinbase šios dienos debiutas NASDAQ akcijų biržoje pritraukė pirkėjų ir į kriptorinką. Bent jau su šiuo IPO siejamas dabartinis kriptovaliutų kainų kilimas. Bet ir be šios naujienos rinkoje pilna labai geros informacijos, kuri ir palaiko kainas dabartiniuose lygiuose. Taip pat padažnėjo bitcoin kainos augimo prognozių. Ir čia nė kiek nesikuklinama…

Nustatyta bazinė Coinbase (COIN) akcijų kainą yra 250 USD. Bet tai tik bazinė kaina, jokių sandorių šia kaina nėra sudaryta. Todėl stebėsime kas vyksta akcijų rinkoje šiandien. Ir gali būti, kad šią savaitę COIN akcijų kainos dinamika bus veiksnys, lemiantis kriptorinkos dinamiką.

***

Geros naujienos ateina iš JAV SEC. Tiesa, jos netiesioginės. Mike Novogratz kompanija Galaxy Digital pateikė prašymą SEC’ui paleisti Galaxy Bitcoin ETF’ą, kuris atkartoja Bloomberg Galaxy Bitcoin indeksą. Fondas būtų listinguojamas NYSE Arca biržoje.

Tai pirma tokio pobūdžio informacija apie bitcoin ETF’us: ir koks pavadinimas ir kokioje biržoje būtų kotiruojama. Neoficialiais duomenimis, SEC šito prašymo nekiš į ilgą stalčių, o leidimą duos greitai. Bet čia kol kas informacija šakėmis ant vandens. Bet vis tiek leidžia tikėtis, kad ETF’ų prašymų banga pagaliau pralauš priežiūros institucijų užtvanką.

***

Visiškai pražiopsojome Ripple žetono XRP kainos kilimą. Laukėme žinių iš teisminių procesų, bet sulaukėme žinių iš kito fronto. Wanchain (WAN) CEO Jack Lu pranešė, kad XRP žetonai integruojami į jų DeFi ekosistemą per cross-chain bridge. Tai reiškia, kad riplo laikytojai turės daugiau galimybių DeFi industrijoje ir žetonų pagalba pasiekti daugiau dapps’ų.

XRPUSD

***

Macro guru laikomas Raoul Pal įjungė fantaziją ir skelbia, kad liamas dolerių už bituką yra gal net ir ne riba. Nes tokią kainą jis pasieks jau šiemet. Tiesa, jam teks sustoti bekylant, bet tai bus maždaug ties $400 000.

For it to get to kind of one standard deviation overbought it’s about $400,000. But if it gets to two standard deviations where it got to the last two times, it’s $1,000,000.

Bandome suprasti, ką jis čia pasakė. O gi jis remiasi elementariais statistiniais skaičiavimais, vertindamas rizikos faktorių. Tik va klausimas, kodėl jis vertina tik į vieną pusę. Jei jis būtų TIKRAS guru, tai jis turėtų visiems pranešti, kad Standartinis Nuokrypis turi dvigubą savybę, t.y. jis skaičiuoja nuokrypius į abi puses nuo kainos vidurkio.

Todėl taip vadinamas guru šelmiškai meluoja nutylėdamas, kad bitcoin kaina gali stabtelėti ir ties $10 000, o paskui nukristi iki $0 (nulio). Žodžiu, bullshitas grynuoju pavidalu, o ne prognozė.

***

Ir štai labai netikėta informacija. Bank of America apklausė investicinių fondų valdytojus ir net 74% jų yra įsitikinę, kad bitcoin kaina yra burbulas. Labai keista pozicija iš institucinių investuotojų. Kas jau kas, o jie turėtų žinoti, kad burbulas rinkoje yra tokia situacija, kai kaina gerokai viršija vertę. Mūsų skaitytojai seniai tą žino.

Ir kol nėra kiekybinio metodo nustatyti bitcoin vertei, tol jo vertė yra lygi kainai rinkoje. O kai kaina lygi vertei, nėra jokio burbulo. Tai pati labiausiai geriausiai subalansuota rinka, ko nepasakysi apie akcijų rinką. Nors tik 10% teigia, kad akcijų rinka perspektyvesnė už kriptorinką.

Akcijose burbulą mato tik 7% fondų valdytojų. Toks jausmas, kad Wall Street žaidėjų mąstymas yra labai inertiškas ir priimti naujoves jiems labai sunku. Nežiūrint, kad bitcoin bumas vyksta jau 4 metus.

Grafikai

Nepamirškite pildytis ADA…

BTCUSD pozicijoje leidžiam kainai pasvyruoti.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @1949.99.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @217.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @56.21.

NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje stopą keliam iki @1.6469.

IOTUSD

TRXUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: