Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20. Rytoj Buvo Mėnulis

Tai Mėnulis dabar kažkiek atitolo. Bet optimizmas – bent jau man, nežinau, kaip jums – niekur nedingo. Gal net turėsime šansą kriptovaliutų nusipirkti pigiau, ir tai padidintų investicijų pajamingumą. Kol kas ramiai laukiam. Aišku, gali ateiti metas autis shortus, bet kažkaip seniai čia tokios galimybės matėsi. Signalai buvo ir vėl formuojasi, tačiau rimčiau kol kas niekas nepasikoregavo. Žiūrėsime, kaip dabar bus…

Informacija į rinką irgi ateina teigiama. Ir tą matome grafikuose: ji sustabdė kainų kritimą. Bent jau šiam laikotarpiui. CoinShares suskaičiavo, kad institucinių pinigų srautai į kriptofondus išaugo iki $233 mln. Ir kad tai didžiausia vertė nuo šių metų kovo. OK, štai proga jiems investuoti už žemesnę kainą. Ko ir reikia tikram investuotojui.

Tuo tarpu Fundstrat viceprezidentas Leeor Shimron nusiteikęs taip pat optimistiškai, kaip ir aš. Jo manymu, kainos turi stiprų palaikymą ir dabar galima tikėtis jų konsolidacijos. O ši gali trukti ir kelias savaites. o paskui – ToTheMoon. O čia visko gali būti. Bet kaip žinome, konsolidacija ar dar kitaip vadinamas flatas yra kantrybės išbandymo metas.

O Willy Woo patikslino savo prognozę bitcoin kainai šiemet. Anksčiau jis prognozavo kainą $250-300 000. Dabar jis nusiteikęs dar labiau optimistiškai. Jis mano, kad bitcoin tik pritūpė šuoliui ir šiemet laisvai pasieks $400 000. Kaip pas mus sakoma, Dievui į ausį…

Bitcoin Gold Ratio

Pasižiūrime, kaip per šias rinkos perturbacijas atrodo aukso ir bitcoin kainų santykis. Gal jau verta viską mesti ir investuoti į tauriuosius metalus? O gi ne!. Bitcoin vis dar išlieka patrauklesne investicija ir auksui dar labai ir labai reikia pasistengti. Reikia pastebėti, kad aukso kaina niekada nepasižymi dideliais svyravimais. Todėl ir Ratio toks. Antra vertus, niekas netrukdo aukso turėti savo portfelyje. Dabar jis buvo geras amortizatorius. Tai pagalvokite apie tai.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje formuojasi short signalas. Bet su juo neskubėsime. Ieškosime long signalų. Vieną vakar paskelbėm. Bet jis aukštai dar.

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20. Rytoj Buvo Mėnulis
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20. Rytoj Buvo Mėnulis
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20. Rytoj Buvo Mėnulis
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20. Rytoj Buvo Mėnulis
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje pirkimo signalas @2.4901.

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20
IOTUSD

TRXUSD pozicija, vis dėlto, užsidarė. Laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje žiūrime, kas čia bus…

Kriptorinkų apžvalga 2021-04-20
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: