Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas

Bitcoin ir Tesla kompanijos akcijų kainos – Musk galvos skausmas. Prisikalbėjo jis iki turto sumažėjimo keliais milijardais. Taigi, bro, reikia kažką daryti… Ilgai nereikėjo laukti. Jis suorganizavo Šiaurės Amerikos mainerių tarybą, kurios kompanijos įsipareigojo skelbti apie energijos sunaudojimą ir pasižadėjo pereiti prie žaliosios energetikos. Ir ką mainai? Tai padėjo bitcoin kainai atšokti nuo lokalių dugnų.

Ar tai padės kriptovaliutų kainoms pasiekti naujas, bent lokalias aukštumas, dar didelis klausimas? Bet kad jos rado dugną ir perėjo į konsolidaciją, atrodo, kad panašu į tai. Ir čia gali būti progos apsipirkti pigiau…

Kompanija CoinShares suskaičiavo, kad kol pinigai traukėsi iš bitcoin ir ether rinkų, instituciniai investuotojai padidino įplaukas į Cardano žetono ADA rinką. Tiesa, sumos čia nedidelės – apie 10 mln. USD. Tačiau šalia 110 mln. USD, išeinančių iš bitcoin rinkos, tai atrodo solidžiai. Polkadot žetono DOT rinka sulaukė susidomėjimo, verto 5.5 mln. USD. Pagal kapitalizaciją ADA ir DOT užima 5 ir 9 pozicijas atitinkamai.

Netikėtas prisipažinimas

Hedge fondo  Bridgewater Associates vadovas Ray Dalio pasiskelbė, kad turi nusipirkęs šiek tiek bitcoinų. Nors visai neseniai jis buvo vienas bitcoin skeptikų. Bet infliacijos akivaizdoje (kaip žinome, JAV ji staiga pašoko) jis nepatingėjo ir nusipirko bitcoin, manydamas, kad tai jį apsaugos nuo dolerio nuvertėjimo.

O HSBC banko CEO Noel Quinn paskelbė, kad bankas nelaiko bitcoin turto klase ir nedirbs su kriptovaliutomis. Tačiau klientai, jei norės, gal šių įsigyti. Prisiminkime šį momentą. Kokio pusmečio bėgyje pamatysime pranešimų, kad HSBC pradeda teikti kokią nors kriptovaliutinę paslaugą…

Valdžios klausimas

Valdžios klausimas labai aktualus kriptorinka. Nes jau atėjo tas momentas, kai šalių vyriausybės vis aktyviau dairosi į šią rinką ir planuoja jos reguliavimą. Jei Kinija imasi lazdos principo ir veja mainerius lauk, taip sumažinant bitcoin tinklo hashrate, tai liberalios JAV suka galvą kaip čia būtų neblogai viską apmokestinti.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas

Nors mes čia ir skatinam vyriausybes greičiau pradėti reguliavimą, dėl jo kriptorinkose vyrauja savotiška baimė, neleidžianti rinkoms kilti aukščiau. Todėl galima įtarti, kad naujų ATH nepamatysi iki reguliavimo pradžios.

Grafikai

BTCUSD kaina konsoliduojasi tiek Fibonacci 0.50 lygio. Tai geras ženklas, kad nepramušė jo vienu smūgiu ir nenusirito žemiau. Bet, kaip sako, dar ne vakaras. O norintiems pasipildyti ar apsipirkti yra signalas @42299. Short? Spėsim. Manau…

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje pirkimo signalas @2940.9.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalas @219.18.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo signalas @6.9271.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje pirkimo signalas @72.04.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas
EOSUSD

IOTUSD  pozicijoje pirkimo signalas @1.3867.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje pirkimo signalas @0.093247.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25.
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje pirkimo signalas @31.007.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25.
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

2 thoughts on “Kriptorinkų apžvalga 2021-05-25. E.Musk galvos skausmas

  • tai kad logikos nebuvo visus pinigus tik i bitcoina, yra ir kitu gi , pasiskirstis kapitalas manau plačiau i 5 kokius coin , ir pelnas didesnis ir targavot lengviau ,nei viena moneta 60t perdaug

    • Nauris Treigys

      Būtent. Portfelis ilguoju laikotarpiu yra pelningiau nei viena pozicija. O ir trumpuoju ne būtinai…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d