Pirmadienis, 26 vasario, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11. Nusikabink makaronus, Karlai!

Atėjo metas nusikabinti makaronus, kuriuos jums ir mums nuolatos kabina kripto analitykai ir šiaip kripto fanatai. Pasakojo pripasakojo mums, kad bitukas yra safe haven ir net labiau safehavesnis už patį auksą. Ir kai tik JAV, prispausdinus beprotiškus kiekius žalių, infliacija pašoks, BTC ne mažiau liamą kainuos. Aha… Infliacija yra! Kur mano Lambo?

JAV infliacija antras mėnuo kyla aukščiau FED targeto. Gegužę ji siekė 5%. Per tą mėnesį iki dabar bitcoin kaina krito daugiau nei -35%. Ir kaip vertės saugotojas, bitcoin parodė pačias blogiausias savybes. Todėl jo sugebėjimas būti tokiu yra abejotinas. Na, ok, bent jau šiuo momentu. Tačiau faktai yra tokie.

Ir jei žiūrėti vėl iš klasikinio investavimo pozicijų, tai prie tokios infliacijos atsiranda didelė tikimybė, kad bus didinamos bazinės palūkanos ir investuotojų pinigai pasuks į didesnius pinigų srautus nešančias investicijas: vyriausybės obligacijas ir atitinkamas akcijas. Ir tai bus pinigai, išeinantys iš aukso ir sidabro pozicijų. Ir jei bitcoin mėgstama, gretinti su auksu, tai ir iš jo.

Va tokia ne itin linksma perspektyva nusimato. Bet niekas nežino, kaip čia viskas susiklostys toliau. Rinkos labai įdomiai reaguoja į makrorodiklius. Ne akademiškai. Todėl mes bitcoin ir kitų kriptovaliutų nevengiam. Dalį jų prilaikom ar prilaikysim portfeliuose.

Bitcoin Gold Ratio

Ir Bitcoin Gold Ratio mums rodo, kad bitcoin nėra pati geriausia vertės saugojimo priemonė. Jis dabar gerokai nusileidžia auksui. Ir jau seniai metas savo portfelius pildytis aukso ir sidabro atsargomis. Klasika ir kriptolaikais lieka klasika… Nepamirškite šito.

Priežiūros institucijos nerimsta.

JAV SEC, davusi leidimus prekiauti bitcoin ir ether fjūčeriais CME ir CBOE biržose, vakar griežtai parekomendavo spekuliantams nesinaudoti šiais įrankiais dėl per didelės rizikos. Na, rekomendacija gal ir teisinga. Bet tai akivaizdus signalas, kad SEC dar ilgai neskubės patvirtinti bitcoin ETF’ų, nors prašymų turi jau pilną stalčių.

O Salvadoro sprendimas legalizuoti bitcoin uždavė tikrą galvos skausmą Tarptautiniam valiutų fondui. TVF rūpestis susijęs gal ne kiek su pačiu bitcoin, kiek su Fondo skirtomis pagalbos priemonėmis šaliai išlipti iš pandemijos krizės. Šiandien dėl situacijos, kaip TVF ją vadina, „keliančios daug makroekonominių, finansinių ir teisinių klausimų, kuriuos reikia labai atidžiai analizuoti”, Fondo atstovai susitinka su Salvadoro prezidentu.

Reikia tikėtis, kad bitcoin priėmimo, kaip legalios atsiskaitymo priemonės šalyje įstatymas nebus atšauktas. Bet man negeras jausmas, kad TVF visaip siek sumažinti šio precedento reikšmę, kad jis nepasklistų po kitas šalis. O gal TVF, priešingai, pamatys teigiamus pokyčius šalyje ir tą padaryti rekomenduos kitoms valstybėms? Kas žino?..

Grafikai

BTCUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11. Nusikabink makaronus, Karlai!
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje laukiam, bet kažkodėl eteris linkęs labiau pasikoreguoti.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11. Nusikabink makaronus, Karlai!
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11. Nusikabink makaronus, Karlai!
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11. Nusikabink makaronus, Karlai!
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje pirkimo signalas nusileidžia iki @62.70.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11. Nusikabink makaronus, Karlai!
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11.
IOTUSD

TRXUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11.
TRXUSD

DOTUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11.
DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

2 thoughts on “Kriptorinkų apžvalga 2021-06-11. Nusikabink makaronus, Karlai!

    • Nauris Treigys

      Buvo. Pamastom, kokia tada buvo situacija. Tada valiuta buvo pririšta prie aukso. Kodėl dabar turėtų daryti tai? Nesąmonė yra apie tokius dalykus kalbėti.
      Be to, aukso „nacionalizavimas” atskiroje paimtoje šalyje oro nedaro. Kodėl mus tai turėtų rūpėti? Lietuvos valdžia atiminės auksą? Baikit juokus, Ką ji su juo darys? 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.