Kriptorinkų apžvalga 2021-09-10. Bitcoin legalizavimo banga

Bitcoin legalizavimo banga ritasi per pasaulį. Nors jau ne kartą rašėme, kad bitcoin legalizuoti nėra jokios prasmės, nes tai tinklas, veikiantis nepriklausomai nuo trečių šalių sprendimo, tuo labiau, nuo politikų. Tačiau šie negali sėdėti ramiai. Jiems reikia „legalizuoti” arba „uždrausti”. Kitaip jie nemoka. Nors… apie kriptorinkos reguliavimo naudą rašėme ne kartą. O tam reikalingas politinės valios sprendimas.

Reiktų sakyti, kad Salvadoras ne legalizavo bitcoin, o tiesiog priėmė įstatymą, kad šalyje galima buhalterinė apskaita ir kriptovaliutomis. Manau, kad bitcoin Salvadore laisvai kursavo ir prieš tai. Tačiau politinis žingsnis išjudino ir kitus.

Šiomis dienomis ir Ukraina „legalizavo” kriptovaliutas. Tiesa, jos netapo lygiavertėmis atsiskaitymo priemonėmis. Įstatymas susijęs su kriptorinkos atvėrimu verslininkams ir investuotojams. Tai reguliavimo klausimas. Kiek anksčiau tokį pat žingsnį padarė Kubos politikai. Kitos Lotynų Amerikos šalys irgi stengiasi neatsilikti.

Bitcoin legalizavimo bumas JAV

VP priežiūros komisija SEC bitcoin etf’ų prašymus iš ilgo stalčiaus perkėlė trumpą. Ji pranešė, kad fondų valdymo kompanijos VanEck prašymą svarstys lapkričio 14 d. Kas įdomiausia, tai bus trečias svarstymas, kada SEC turi visiškai atmesti arba patvirtinti prašymą.

Visi labai tikimės, kad prašymas bus patenkintas. Ir žinant, kad SEC turi dar apie 10 tokių pačių prašymų iš kitų kompanijų, gal būt, pamatysime visą bangą leidimų. Nereikia pamiršti, kad kaimyninė Kanada tokius leidimus jau yra išdavusi. JAV neturėtų atsilikti.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-10. Bitcoin legalizavimo banga
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-10. Bitcoin legalizavimo banga
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-10. Bitcoin legalizavimo banga
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-10. Bitcoin legalizavimo banga
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje ieškom signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-10.
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-10.
IOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum. Tether.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: