Sekmadienis, 21 liepos, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-22. Nupučiam dulkes nuo PANIC mygtuko

Ai ne, čia ne mes, čia pats didžiausias kriptorinkos fanas Mike Novogratz atsidarė savo Panic lagaminėlį. Priežasčių sunerimti tikrai yra. Vien per šią savaitę bitcoin kaina krito -12%. Tiek pat sumažėjo ir visos kriptorinkos kapitalizacija. Nors bitcoin dominavimas rinkoje siekia vos 42%. Tiesa, tokie svyravimai, ir dar per savaitę, kriptorinkoje yra labai maži. Todėl nėra ko čia jaudintis. O Mikas, greičiausiai, nerimauja dėl metinių bonusų, o ne dėl pačios rinkos.

Jis ramina ir rinkos dalyvius, ir pats save, kad jei bitcoin kaina nenukrito žemiau $40 000, tai viskas čia dar OK. Na, vakar dienos sesijos metu Bitfinex biržoje kaina buvo žemiau 40K. Ir ką? O kodėl būtent 40 000??? Kodėl ne 20 000? Kodėl ne 18 923??? O gi todėl. kad nei jis, nei niekas pasaulyje (bent jau negirdėjau) negali adekvačiai įvertinti ne tik pačios bitcoin vertės, bet ir situacijos rinkoje. Ir dėl instrumentų nebuvimo, ir dėl žmogiškojo proto ribotumo.

O kriptohateriams tai tiesiog šventė tokios raudonuojančios rinkos. Peter Schiff nepatingėjo pasipiarinti ir eilinį kartą pranašauti kriptorinkos krachą. Na, čia nuspėjamas dalykas: visada taip būna, kai rinkos skaisčiai raudonuoja. Beje, jis ruošiasi su M.Novogratz’u pasikalbėti apie bitcoin „vidinę vertę”. Va čia būtų labai įdomu tai pamatyti.

Evergrande efektas

Bitcoin rinka, kaip taisyklė, gana glaudžiai koreliuoja su JAV akcijų rinka, o ši – su Kinijos ekonomine situacija. Tačiau ekspertai teigia, kad pasaulinė finansinė krizė nepadarys įtakos bitcoin kainai. O apie krizę ne be reikalo prakalbta. Kinijoje nemokia skelbiama didžiausia NT vystytojų kompanija Evergrande. Tokie reiškiniai gali sukelti domino efektą per visą pasaulį.

Ekspertai iš dalies teisūs, bitcoin rinka nėra integruota į pasaulinę finansų rinką, kad kažkokios perturbacijos joje reikšmingai atsilieptų bitcoin kainai. Tačiau realiai to niekas nežino. Per bitcoin gyvavimo istoriją nėra buvę pasaulyje didesnių finansinių sukrėtimų. O žinant, kad ir instituciniai investuotojai perka bitcoin, tai esant didelei krizei, jie suskubs pardavinėti viską – auksą, sidabrą, akcijas, bitcoin – kad likti tik su pinigais. Nes Cash is King!

Krizės metu nėra geresnės pozicijos, kaip buvimas ne pozicijoje. O jai pasibaigus, pinigai ypač reikalingi, nes visi aktyvai būna gerokai atpigę. Ar dabar sulauksime dar didesnio bitcoin atpigimo? Nežinau. Bet nemanau, kad sulauksime čia kažkokios globalios krizės… Bet laikas parodys. Kinija ne JAV ir su savo finansinėmis problemos tvarkosi visai kitaip ir efektyviau.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje tęsiasi lokalių dugnų paieškos. Vakar prieš JAV sesiją formavosi bulių reverso žvakė, bet taip ir nesusiformavo. Šiandien kaina testuoja Fibonacci 0.382 lygio palaikymo stiprumą. Čia didelė tikimybė, kad kaina ras palaikymą. Bet tam reikia ir apyvartų. Pažiūrėsime į sesijos galą, tada spręsime. Kol kas viskas optimistiškai atrodo.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-22. Nupučiam dulkes nuo PANIC mygtuko
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje analogiška situacija. Pirkimo signalas nusileidžia iki @3675.1.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-22. Nupučiam dulkes nuo PANIC mygtuko
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalas @195.41.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-22. Nupučiam dulkes nuo PANIC mygtuko
LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo signalas @5.5187.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-22. Nupučiam dulkes nuo PANIC mygtuko
EOSUSD

NEOUSD pozicijoje pirkimo signalas @53.16.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-22.
NEOUSD

IOTUSD  pozicija sėkmingai užsidarė. Naujas pirkimo signalas @1.7531.

Kriptorinkų apžvalga 2021-09-22.
IOTUSD

Kitose pozicijoje panašiai. Bus įdomesnių signalų, būtinai parašysime.


Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum. Tether.

Kriptorinkų apvalga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.