Pirmadienis, 26 vasario, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose

Rinkose prasidėjus kriptožiemai, atidžiai stebime eterį. Šitos kriptovaliutos kaina nesiruošia kristi. Priešingai, ji bando šturmuoti naujas istorines aukštumas. Tik gal kiek apyvartų trūksta pasipriešinimui pramušti. Bet juk dar ne vakaras.

O tuo tarpu JAV daugėja gerų žinių kriptorinkai. JAV SEC pradeda diskusijas su ekspertais dėl kriptorinkos reguliavimo. Diskusijos prasidės gruodžio 2 d. reguliuotojo tinklapyje. Tai konkretus SEC žingsnis reguliavimo link, be kurio, kaip mes sakėme, nebus jokių bitcoin spot ETF’ų.

O JAV Iždo sekretorė Janet Yellen reguliavimą nori pradėti nuo stablecoinų. Ir visai nenuostabu. Į finansų rinkas sparčiais žingsniais ateina CBDC. Jiems reikalingas atitinkamas įstatymų paketas. Tokiai iniciatyvai pritaria ir FED prezidentas Jerome Powell. Juk, žinoma, jam ir reikės prižiūrėti tų įstatymų laikymąsi. O ten, žiū, ne už kalnų ir visos kriptorinkos reguliavimas…

Tačiau tai gali būti ir blogos naujienos. Indonezijos centrinio banko vadovas Juda Agung teigia, kad CBDC yra ir bus priemonė kovai prieš kriptovaliutas, ypač prieš bitcoin. Prisiminkime, kad ši šalis taip pat įsivedinėja nacionalinę kriptovaliutą – skaitmeninę rupiją. Bet tai gali būti viso labo tik politinis pareiškimas be valios. Juk kitos šalys renkasi ne CBDC, o tiesiog bitcoin. Kam išradinėti dviratį?

Prognozės

PlanB teko pripažinti, kad jo S2F modelis nėra pats tiksliausias prognozavimo instrumentas, rinka daro taip, kaip reikia jai, o ne PlanB. Bet kokiu atveju, jam už tai respektas:

Taip pat prisiminkime, kad jis kažkada prognozavo 100 000 USD bitcoin kainą šių metų gale. kažkada dar prognozę pakėlė iki 135 000 USD. Galaxy Digital prognozavo 70 000 USD, o TradingAnalysis analitikas Todd Gordon – 74 000 USD kainą. 100 000 USD kainą per šiuos metus mums prognozavo Mike Novogratz, Peter Brandt, Anthony “Pomp” Pompliano, Binance US CEO Catherine Coley, Bloomberg strategai, David Gokhshtein, Gokhshtein Medi, Morgan Creek’s CEO Mark Yusko. O Peter Schiff sako, kad tokios kainos bitcoin niekada nepasieks.

JPMorgan analitikai santūresni. Jie prognozavo 25 000 USD kainą šiais metais. O visą milijoną dolerių už bituką mums prognozavo Luka Magnotta Time Traveller bei Macro guru Raoul Pal.

Štai tokie įdomūs skaičiai, o mes pasižiūrime, kas realiai vyksta rinkose dabar.

Grafikai

BTCUSD pozicija užsidarė su nedideliu pelnu. Dabar kainos pasipriešinimo ir palaikymo lygiai aiškiai matomi fibonačiuose. Laukiam aiškesnės krypties.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @3916.2. Pildymosi signalas @4865.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose
ETHUSD

LTCUSD pozicija užsidarė. Pirkimo signalas @229.83.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose
LTCUSD

EOSUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose
EOSUSD

NEOUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose
NEOUSD

IOTUSD  pozicijoje stopą keliam iki @1.1236.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.
IOTUSD

TRXUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.
TRXUSD

XRPUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.
XRPUSD

MATICUSD pozicijoje pirkimo signalas @1.9665.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.
MATICUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.