Trečiadienis, 6 gruodžio, 2023
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2022-01-24. Kriptožiema atėjo

Tai kaip ir manėme, kriptožiema atėjo, įsibėgėjo ir užtrumpino ne vieną longerį. Bet vis išlenda prognozės, kad kaina šiais metais lengvai pasieks 100 000 USD lygį. O tai daugiau nei 183% investicinis pajamingumas iki metų galo. Ačiū! Niekam to nereikia! Palauksime didesnio pajamingumo. Tik kainai nukritus žemiau, pakilti iki targeto bus sunkiau.

Goldman Sachs analitikai mano, kad kai bitcoin kaina pasieks 100 000 USD, jo kapitalizacija sieks maždaug pusę tauriųjų metalų rinkos kapitalizacijos. O dar po kelių metų pasieks aukso kapitalizaciją ir ją aplenks. Bet tam reikia, kad bitcoin kaina stabiliai kiltų, o aukso kaina, jei kyla, kiltų lėčiau. Bet dabar stebime visai priešingą vaizdą. O privilioti pinigus atgal į kriptorinką bus sunku.

O ir Bitcoin Gold Ratio parodo, kad bitcoin stipriai užleidžia pozicijas auksui:

Kiti analitikai, tokie, kaip Mike McGlone manė, kad bitcoin kaina nenukris žemiau 40K, nes todėl, kad todėl. Tačiau jam oponuoja kiti analitikai, teigdami, kad bitcoin kaina kris dar labiau, FED pažadų kelti bazines palūkanas fone.

Tai daug įdomesnis projektas už bitcoin.

CBDC klausimas

Labai įdomią temą iškėlė vienas JAV kongresmenas. Jis pateikė įstatymo projektą, kad seniai FED kuriamas CBDC doleris liktų decentralizuotas. T.y. nebūtų reguliuojamas centrinio banko. Atseit, tai sustiprintų šalies demokratiją. Politine prasme čia viskas aišku ir paprasta.

Kiek įdomesnis klausimas yra monetarinė politika. Kaip viskas bus reguliuojama? Iš vienos pusės, pačios kriptovaliutos decentralizacijos klausimas pilnai išsprendžiamas. Kas bus „nodai”/stake arba work pruferiai? Komerciniai bankai? Variantas. Dar geriau, kad bet kuris CBDC dolerio turėtojas.

Visa tai gražu, bet čia reikia antrojo Satochi Nakamoto, kad būtų parašytas toks protokolas, kad palūkaninės ekonomikos CBDC būtų reguliuojamas taip, kad nepakenktų nei finansinei sistemai, nei pačiai ekonomikai. Žodžiu, laukia labai įdomus darbas. Ir net jei su doleriu to nepavyks, pavyks tai padaryti kam nors kitam. Tai daug įdomesnis projektas už bitcoin.

Grafikai

Invesco prognozuoja, kad bitcoin kaina iki šių metų spalio mėnesio gali pasiekti 30 000 kainą. Tačiau dabar kainą arčiau šio targeto nei prognozės metu. Tą ribą galim pasiekti daug greičiau.

BTCUSD pozicijoje pramuštas eilinis dugnas ties Fibonačių 0.382 lygiu ir ieškoma dugno ties Fibonačių 0.50 lygiu. Tai jau stipresnis pasipriešinimas. Bet dar stipresnis yra žemiau. Pirkimo signalas @43592.

Kriptorinkų apžvalga 2022-01-24. Kriptožiema atėjo
BTCUSD

ETHUSD pozicijoje situacija analogiška. Su pirkimais dar palaukime.

Kriptorinkų apžvalga 2022-01-24. Kriptožiema atėjo
ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalas nusileidžia iki @154.05.

LTCUSD

Kitose pozicijose stiprios meškos, tai su pirkimais taip pat palaukiam.


Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: