Antradienis, 25 birželio, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2022-01-28. Bitcoin nebeatsikels jau niekada

Bitcoin nebeatsikels niekada! Jo vertė lygi nuliui! Visas tas burbulas sprogs! Kur mes tai jau girdėjome? Tiksliau, kada girdėjome? Prisiminiau. Kiekvieną kartą, kai kriptovaliutų kainos stipriai pasikoreguoja, pasipila ekspertų vertinimai, kad kriptorinka skaičiuoja savo paskutines dienas ir žengia į istorijos užmarštį.

Kad egzistuoja kriptoskeptikai, nieko jau seniai nestebina. Tik klausimas, ką tokio blogo jiems padarė bitcoin, kad savo prognozėse skelbti jo galą? Kaip jie buvo nuskriausti? Ar tikrai buvo nuskriausti? Ar jie tik paprasčiausi „naudingi idiotai”.

Antra vertus, kas gali žinoti, gal jie ir teisūs. Bet čia jau filosofinis klausimas ir mes prie jo kažkada sugrįšime. Gal? O gal ir ne…

Valdžia nerimauja

Bet čia dar yra kitas klausimas. Tarptautinis valiutų fondas stipriai presuoja Salvadoro valdžią dėl bitcoin. Reitingų agentūra Moody’s taip pat negaili kritikos Salvadorui. TVF tai argumentuoja tuo, kad bitcoin kelia grėsmę finansų sektoriui. Viešu kreipusi taip pat bus siūloma uždrausti Salvadoro bankams platinti bitcoin obligacijas.

O tuo tarpu Salvadoro valdžia, panašu, kad visiškai nesiruošia pasiduoti spaudimui ir užsipirko dar bitcoin per šį kainos kritimą. O TVF „rūpestis” yra logiškas. Nieks nežino, kuo čia viskas Salvadoro piliečiams gali baigtis. Tai priežiūros institucijoms bent jau reikia pasiruošti, tipo: „Mes gi perspėjome…”

Perspektyvos

Tuo tarpu rinkose kriptovaliutų kainos ieško naujų dugnų. Meškos labai stiprios. O ir centrinių bankų pažadai kelti palūkanų normas nesuteikia buliams daugiau galios. Esmė ta, kad bitcoin laikomas criptoauksu, ypač pamėgtu jaunesniųjų kartų. Tai iš šios pusės šviesos tunelio gale nesimato.

Iš kitos pusės, 2017-2018 m. bitcoin kainos kilimas nebuvo sąlygotas kažkokios ekonominės krizės ar panašiai. Kaip tik buvo kalbama apie pasaulinės ekonomikos atsigavimą. Greičiausiai, ir dabar reikia sulaukti tokios situacijos.

Grafikai

Kol kas dugnas ties Fibonačių 0.50 lygiu yra stiprus. O kainą palaiko apyvarta. Pirkimo signalas kol kas lieka, kur buvo.

Situacija labai panaši, kaip ir bitcoin pozicijoje. Tik meškos čia vos vos stipresnės.

Pozicijoje rinkos žaidėjai nėra tiek aiškiai apsisprendę. Jei būsima kryptis dar neaiški, tai lokalus dugnas tikrai aiškus. Jis yra čia.

EOSUSD


Pozicijoje žvakės labai gražiai suformavo dugną. Kas toliau? Laukiam…

Pozicijoje taip pat stebim stiprų lokalų dugną. Čia jau įdomiau. Kažko greitai sulauksime…

Pozicijoje lokalus stiprus dugnas. Laukiam.


Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.