Pirmadienis, 20 gegužės, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

Kriptorinkų apžvalga 2022-02-07. Meškos traukiasi

Panašu, kad antrinėje rinkoje pamažu meškos traukiasi ir buliai darosi drąsesni. Tiesa, drąsą dar reikia patvirtinti apyvartomis. Jų šiek tiek trūksta. Tačiau atšokimas nuo lokalaus palaikymo ties Fibonacci 0.50 buvo palaikomas didelėmis apyvartomis. Todėl galima kiek drąsiau ir mums kalbėti apie galimą trendo apsivertimą.

Bitcoin atšokimas siejamas su hodlerių veiksmais. Teigiama, kad šie labai susiviliojo bitcoin kaina „su nuolaida” ir drąsiai pildėsi savo portfelius. Pirko Salvadoro piniginė, pirko MicroStrategy kompanija. Gal ir mums metas apsipirkti?

Optimizmo rinkoms suteikė ir neseniai paskelbta vieno didžiausio pasaulyje turto valdytojo Fidelity kriptorinkos sausio mėn. apžvalga. Joje teigiama, kad bitcoin reikia atskirti nuo kitų kriptovaliutų ir kripto turto, nes tai vienintelė kriptovaliuta labiausiai ir geriausiai atitinka valiutoms taikomus reikalavimus. Ypač kriptovaliutoms. Žodžiu, anot Fidelity, „Bitcoin Is A Superior Form Of Money!

Crypto buliukus pašėrė ir trečias turtingiausias Meksikoje žmogus Ricardo Salinas. Jis įsitikinęs, kad bitcoin šiandien būtų daug geresnis pasirinkimas atsiskaitymams, nes „bitcoin is a better option than fiat money„.

Meta Platforms projektas

Diem numirė! Tegyvuoja nauja Diem. Meta Platforms atsisakė toliau vystyti savo stablecoino projektą. Jam ir taip politikai kišo pagalius į ratus. Teko pavadinimą iš Libra keisti į Diem. Tačia projektas neuždaromas. Jį už 200 mln. USD nusipirko vienas investicinis bankas.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje turime pirkimo, o jei kas apsipirko ties dugnu, tai ir pildymosi signalą @43592.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje pirkimo signalas @3275.1.

ETHUSD

NEOUSD pozicijoje pirkimo signalas @26.13.

NEOUSD

XRPUSD pozicijoje pirkimo signalas @0.76292.

XRPUSD

MATICUSD pozicijoje pirkimo signalas @1.822.

Kriptorinkų apžvalga 2022-02-07. Meškos traukiasi
MATICUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.