Spalvotais deimantais paremta kriptovaliuta PinkCoin

PinkCoin startas

Šią savaitę pradėta prekiauti dar viena turtu paremta kriptovaliuta. Šį kartą, tai PinkCoin, paremta deimantais. Kaip sako kūrėjai, spalvoti deimantai savo vertės nepraranda nuo 1959 metų.

Kriptovaliuta PinkCoin naudoja Ethereum platformą. O bazinis turtas yra BitGem Asset Management laikomas fiksuotas spalvotų deimantų ir juvelyrinių dirbinių kiekis.

Pirminiame PinkCoin pardavime (crowdsale) buvo 5 milijonai žetonų, o pirminė bazinių deimantų vertė yra $5 mln. Vadinasi, pradinė PinkCoin kaina yra $1.

„Deimantinę“ valiutą galima įsigyti už Bitcoin’us arba susimokėti deimantais, kurių kaina nustatoma pagal paskutinę baziniame fonde esančių deimantų kainą. Deimantų kainą nustato rinka.Spalvotais deimantais paremta kriptovaliuta PinkCoin

Kriptovaliutos turėtojai už ją galės įsigyti kitokio turto BitGem Decentralized Marketplace biržoje, kuri, kaip tikimasi, pradės veikti 2016 m. antrą ketvirtį.

Pirminio pardavimo vieta yra čia.

Kodėl PinkCoin?

Rožiniai ir kiti briaunuoti spalvoti deimantai, priešingai nuo bespalvių deimantų, nepraranda savo vertės. Priešingai, ji turi tendenciją tik kilti. Per 10 metų rožinių deimantų vertė pakilo 315%. 2015 m. birželio 30 d. duomenimis mėlyni deimantai per tą patį laikotarpį pakilo 154%, o geltoni – 50%.

Spalvoti deimantai dėl savo populiarumo labai naudojami investavimo tikslams. T.y. ne visi spalvoti deimantai patenka juvelyrams.

Tačiau šių deimantų rinka yra labai specifinė ir mažai likvidi. Dėl to sunkiai pasiekiama ir per daug rizikinga individualiam investuotojui. Šiems ir pasiūlyta alternatyva – PinkCoin.

Iš viso investuotojams bus pasiūlyta 100 milijonų žetonų. Tad ateityje dar laukia 95 milijonų PinCoin’ų emisija. Naujos emisijos kaina priklausys nuo deimantų kainos.

Apie

BitGem Asset Management Ltd. yra bendrovės Precious Investments Inc. dukterinė kompanija. Precious Investments Inc, kaip teigiama, užsiima kasyba ir prekyba, tačiau realiai nevykdo jokios veiklos, jokių pardavimų.

Akcijomis prekiaujama nereguliuojamoje rinkoje.

Čia yra peteiktas labai geras kompanijos aprašymas.

Jei sugalvosite investuoti į šią valiutą, būtinai įvertinkite visas rizikas!

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: