Kriptovaliutos 2018-12-12. Dugnų gaudymai

Arba krintančių peilių gaudymas. Čia kaip pažiūrėsi. Jau pasirodė informacija, kad kriptovaliutų kainos, pasiekusios istorinius dugnus, gali pradėti kilti ir metas jas pirkti.

Bet čia “mums taip sakė”. Prisiminiau šposą iš laikų, kai dar nebuvo Facebook. Pačią patikimiausią informaciją platino agentūra BVTS (Boba Vienaakė Troleibuse Sakė). Atkreipkite dėmesį, tai pati patikimiausia informacija. 😀

 

Bet mes vis tiek pasižiūrėsime, kaip ten su tais dugnais… Jau anksčiau intuicija, su AO osciliatoriaus pagalba mums kuždėjo, kad bitcoin kaina kritimą pristabdys. O ar pradės kilti, dar nežinia. Va šitoje vietoje laimi kantriausi. Juk žinote, kad kantrybė visų investuotojų motina maitintoja.

BTCUSD pozicijoje dar stovi pildymosi signalas short pozicijai, bet kaina neskuba toliau kristi. Ir norintiems jau pirkti, yra ir pirkimo signalas. Čia gali būti ir short pozicijos uždarymo vieta.

Ir kas įdomiausia, pirkimo signalas dabar yra tokiame atstume, kad tikrai lieka erdvės savo kantrybei patikrinti. Yra vietos rinkai pasvyruoti, o šiam signalui suveikus, ir shortai pelningi lieka ir long pozicija atsidarytų žemai. 

Bet apie pelnus iš long pozicijų dar pasvajokime. Šiandien pirkimo signalas @4002.0.

Kriptovaliutos 2018-12-12. Dugnų gaudymai
BTCUSD

Kitose kriptovaliutų pozicijose situacija daugiau-mažiau vienoda. Tik gal kiek skiriasi NEOUSD pozicijoje, kur šis gana anksti pasirodantis pirkimo signalas jau yra suveikęs. Tai dar nieko nereiškia, bet stiprus palaikymas, vadinasi, ir stiprus dugnas jau yra susiformavęs.

Kriptovaliutos 2018-12-12. Dugnų gaudymai
NEOUSD

Bet va štai kas įdomu darosi. Mačiau informaciją, kad kriptovaliutų ateitis yra stablecoinai. Priimam tai kaip idėją ir pradedam atidžiau stebėti. 

Bitfinex biržoje stablecoinus į prekybą paleido visiškai neseniai, ir likvidžiausia čia yra, be abejo, Tether. Iš pradžių gali pasirodyti keista, kad stablecoinai nekrenta taip, kaip kitos kriptovaliutos. 

Tačiau keisčiau turėtų atrodyti jų svyravimas, juk jos yra tik fiat valiutų atitikmuo ir jų atžvilgiu neturėtų svyruoti. Bet rinkoje matome priešingą situaciją ir “stabilios” kriptovaliutos tampa spekuliavimo objektu.

Tiesa, svyravimai čia nedideli. Biržoje skirtumas tarp žemiausios ir aukščiausios kainos yra vos 4.51%. Bet mes, investuojantys į akcijas, pripratę prie tokių svyravimų, laikome juos normaliais, nors šis yra ir taip aukštas dėl mažo laikotarpio.

Žodžiu, Tether yra tikrai įdomus objektas ir stebim jį. USDtUSD pozicijoje pirkimo signalas @1.0291.

USDtUSD

O kaip prekiauti pelningai ir išsiaiškinti, kad tas Aligatorius, galite sužinoti nuotoliniuose individualiuose mokymuose. Užpildykite formą žemiau, nurodykite, kurių mokymų norite ir gaukite pasiūlymą. Dėl kainos derėkitės, juk nuolaidų metas.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: