Lindt & Sprüngli AG

Lindt & Sprüngli AG veikla

Lindt & Sprüngli AG yra šokolado gaminių įmonė, kuri užima itin aukštos kokybės, brangaus šokolado nišą rinkoje ir yra šios rinkos lyderis. Savo produktus pardavinėja keturiuose kontinentuose, 120 šalių.

Kompanija yra premium šokolado lyderė ir didžiuojasi 175 metų trukmės tradicijomis. Pagrindiniai prekės ženklai Europoje yra LINDT, CAFFAREL, HOFBAUER; JAV yra LINDT, GHIRARDELLI, RUSSELL STOVER.

Bendrovei priklauso 9 000+prekės ženklų per 170 šalių.

Turi tikslą iki 2020 metų tapti pasauliniu lyderiu.

Finansai

Veiklą kompanija finansuoja pagrinde nuosavomis lėšomis. Russell Stover kompanijos įsigijimui Lindt & Sprüngli AG išleido obligacijas.

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 38.68% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikėms skoloms padengti 201ū m. pelnu reikėtų 2.05 metų. Labai neblogas rodiklis.

Pelno augimo dinamika yra stabili ir auganti. 10 metų vidutinis metinis EPS augimas yra 5.82%, o 5 metų vidutinis metinis EPS augimas yra 8.85%. Tempo augimas siejamas su investicijų plėtra.

Lindt & Sprüngli AG investuoja savo kompetencijos rėmuose. Plečia savo veiklą ir visame pasaulyje atidarinėja savo prekybos centrus.

Kompanija superka nuosavas akcijas.

Nepaskirstyto pelno 10 metų rentabilumas yra 16.11%. Kol kas kompanijai Nepaskirstytą pelną daug geriau investuoti į nuosavą verslą, o ne, į ilgalaikius VVP.

10 metų vidutinis ROAE yra 12.30%. Labai gera grąža.

Vienas į IMT investuotas frankas duoda 1.93 franko EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Šveicarijos 20 m. trukmės VVP (teigiamas 0.041% pajamingumas) bei gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas galėtų pardavinėti po 4 309 268 frankų.

Lindt & Sprüngli AG
Šaltinis: Lindt & Sprüngli AG

Lindt & Sprüngli AG akcijos

Nežiūrint sunkių metų Šveicarijos verslininkams dėl „atrišto“ franko, Lindt & Sprüngli AG sugebėjo sėkmingai auginti pajamas ir pelną. Per 5 praėjusius metus investuotojai jau gavo 8.33% vidutinę metinę grąžą.

Nuo idėjos paskelbimo 2014 m. birželio viduryje investuotojai gavo 52% grąžą su dividendais arba 9% vidutinę metinę grąžą.

Ateinantiems 5 metas vis dar prognozuojam tokią pat gerą grąžą. Ši kompanija sugeba stebinti. Todėl rekomenduojame akcijas PIRKTI ir LAIKYTI.
Euras vs. Šveicarijos frankas:

Kakavos ateities sandoriai ICEKompanijos puslapis

Forumas


Klausimams

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: