Lindt & Sprüngli AG

Lindt & Sprüngli AG veikla

Lindt & Sprüngli AG yra šokolado gaminių įmonė, kuri užima itin aukštos kokybės, brangaus šokolado nišą rinkoje ir yra šios rinkos lyderis. Savo produktus pardavinėja keturiuose kontinentuose, 120+ šalių.

Kompanija yra premium šokolado lyderė ir didžiuojasi 175 metų trukmės tradicijomis. Pagrindiniai prekės ženklai Europoje yra LINDT, CAFFAREL, HOFBAUER; JAV yra LINDT, GHIRARDELLI, RUSSELL STOVER.

Bendrovei priklauso 9 000+prekės ženklų per 170 šalių.

Turi tikslą iki 2020 metų tapti pasauliniu lyderiu.

Finansai

Veiklą kompanija finansuoja pagrinde nuosavomis lėšomis. Russell Stover kompanijos įsigijimui Lindt & Sprüngli AG išleido obligacijas.

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 36% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikėms skoloms padengti 2019 m. Grynuoju pelnu užtektų 1.78 metų. Labai geras rodiklis.

Pelno augimo dinamika yra stabili ir auganti. 10 metų vidutinis metinis EPS augimas yra 9.58%, o 5 metų vidutinis metinis EPS augimas yra 7.78%.

Lindt & Sprüngli AG investuoja savo kompetencijos rėmuose. Plečia savo veiklą ir visame pasaulyje atidarinėja savo prekybos centrus.

Kompanija superka nuosavas akcijas.

Nepaskirstyto pelno 10 metų rentabilumas yra 15%. Kol kas kompanijai Nepaskirstytą pelną daug geriau investuoti į nuosavą verslą, o ne į ilgalaikius VVP.

10 metų vidutinis ROAE yra 12.20%. Labai gera ir stabili grąža.

Vienas į IMT investuotas frankas duoda 2 frankus EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Šveicarijos VVP bei gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2019 metais, tai akcijas galėtų pardavinėti bet kokia kaina, nes obligacijų pajamingumas neigiamas.

Lindt & Sprüngli AG
Šaltinis: Lindt & Sprüngli AG

Lindt & Sprüngli AG akcijos

Nežiūrint sunkaus meto Šveicarijos verslininkams dėl stipraus franko, Lindt & Sprüngli AG sugeba sėkmingai auginti pajamas ir pelną.

Per 5 praėjusius metus investuotojai jau gavo 2.40% vidutinę metinę grąžą.

Nuo idėjos paskelbimo 2014 m. birželio viduryje investuotojai gavo 40% grąžą su dividendais arba 6% vidutinę metinę grąžą.

Labai graži kompanijos dividendų dinamika:

Ateinantiems 5 metas vis dar prognozuojam tokią pat gerą grąžą. Ši kompanija sugeba stebinti. Todėl rekomenduojame akcijas PIRKTI ir LAIKYTIEuras vs. Šveicarijos frankas:


Kakavos ateities sandoriai ICE

Investuotojo kalendorius

  • April 24, 2020 – 122ndAnnual Shareholders’ Meeting
  • May 5, 2020 – Payment of dividend
  • July 21, 2020 – Half-year report 2020
  • Mid January, 2021 – Net sales 2020
  • Mid March, 2021 – Full-year results 2020
  • May 4, 2021 – 123nd Annual Shareholders᾽ Meeting

Kompanijos puslapis

Forumas

Klausimams

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: