LinkedIn Corporation (delistinguota)

LinkedIn Corporation delistinguota. Kompaniją nusipirko Microsoft

LinkedIn Corporation yra specializuotas tinklalapis. Oficialiai veiklą pradėjo 2003 m. gegužės 5 d. Ir per pirmą mėnesį savo tinklus sudarinėjo 4 500 įvairių sričių specialistai.

Kompanija laikosi diversifikuotos veiklos verslo modelio. Ir savo pajamas gauna iš Karjeros sprendimų (Talent solutions), Rinkodaros sprendimų (Marketing solutions) ir Premium prenumeratos produktai (Premium subscription products).

Šiuo metu tinklalapyje LinkedIn https://www.linkedin.com/ prisiregistravę per 433 mln. narių iš 200 valstybių ir teritorijų.

Biurus turi 30-yje mietų. Juose dirba per 9 700 darbuotojų. LinkedIn galimas 24-mis kalbomis.

Finansai (2015 metų ataskaita)

LinkedIn Corporation finansai valdomi konservatyviai. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 29.71% Nuosavo kapitalo.

Tik nuostoliais jų dabar nepadengsi.

Korporacijos pelno dinamika nestabili. Per 8 veiklos metus pusė laiko dirbo pelningai. Pastarieji 2 metai taip pat nuostolingi.

Nežiūrint to, kad Bendrasis kompanijos pelningumas yra labai aukštas. Vidurkis siekia net 83%. Tokiu pelningumu reta kompanija gali pasigirti.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. 2015 m. kompanija įsigijo bendrovę Lynda.com. Už $1 126 536.

LinkedIn Corporation akcijos

Visą kompaniją 2016 metų pabaigoje nusipirko Microsoft Corp už $27 mlrd. Už kiekvieną LinkedIn akciją mokėta po $196 arba 50% daugiau nei LNKD akcijų kaina 2016 m. birželio pradžioje.

Tokiu atveju, nuo idėjos paskelbimo prieš 3 su viršum metų, investuotojai gavo apie 0.18% vidutiniškai kasmet. Arba 1% pelno.


 


Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: