Lockheed Martin Corporation

Lockheed Martin Corporation yra pasaulinė saugumo ir aerokosminių technologijų kompanija. Ji kuria, projektuoja, gamina lėktuvus, technologines, inžinierines sistemas. Teikia logistikos, aptarnavimo paslaugas, užsiima moksliniais tyrimais. Pagrindinės kompanijos klientės yra JAV Administracijos agentūros.

Žymiausias civilinio pobūdžio kompanijos projektas yra dalyvavimas NASA Orion projekte. Tai naujos kartos kosmoso įsisavinimo technologijos. Jų pagalba žmogus gali pradėti skrydžius iki kitų Saulės sistemos planetų.

Daugiausia pajamų Lockheed Martin Corporation gauna iš Aeronautikos. Pagrinde tai karinių lėktuvų, o dabar jau ir sraigtasparnių (po Sikorsky įsigijimo) gamyba. Užsakymų kompanija turi visame pasaulyje. Aeronautikos pajamos visose pajamose sudaro apie 41%.

Raketų ir valdymo sektoriaus pajamos sudaro 17% visų pajamų. Tačiau tai vis dar pelningiausia veiklos rūšis. Veiklos pelningumas siekia 14.45%. Lockheed Martin Corporation yra lyderis savo sektoriuje ir tas pozicijas nuolatos didina. Kompanijos lėktuvais aprūpintos dauguma NATO šalių armijų. Produkciją perka daugelyje pasaulio šalių.

Lockheed Martin Corporation
Veiklos sektorių pajamos

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro net 300% Nuosavo kapitalo. Tai yra dėl Nuosavo kapitalo mažėjimo. Nuosavą kapitalą kompanija gali mažinti vien dėl to, kad labai sėkmingai generuoja didelius piniginius srautus. Ilgalaikių skolų padengimui 2022 m. Grynuoju pelnu prireiktų 2.69 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 10%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 12.37%. Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 14.80%. Ir toks išlieka jau kelerius metus. 10 metų vidutinis ROAE yra net 1019%. Tai gera grąža.

Lockheed Martin Corporation investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Kompanijai nuolat reikia kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba net $3.77 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2022 metais, tai akcijas turėtų parduoti po $618.

Lockheed Martin Corporation akcijos

Lockheed Martin Corporation akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys/tickeris yra LMT.

2022 m. spalio 17 d. Direktorių valdyba padidino nuosavų akcijų supirkomo programą 14,0 mlrd. USD. 2022 m. gruodžio 31 d. bendra likusi suma paprastųjų akcijų išpirkimui buvo 10 mlrd USD.

Šias akcijas mes pirmą kartą rekomendavome pirkti 2013 metų vasario pradžioje, Pasinaudoję mūsų rekomendacijomis, investuotojai gavo 513% ikimokestinę grąžą, arba 19% vidutinę metinę grąžą.

Darome prielaidą, kad per ateinančius 5 metus matysime panašią ar net didesnę investicinę grąžą. Mūsų rekomendacija akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.

Lockheed Martin Corporation
Prognozuojama LMT kaina

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.


Klausimams

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: