Lockheed Martin Corporation

Lockheed Martin Corporation veikla

Lockheed Martin Corporation yra pasaulinė saugumo ir aerokosminių technologijų kompanija. Ji kuria, projektuoja, gamina lėktuvus, technologines, inžinierines sistemas. Teikia logistikos, aptarnavimo paslaugas, užsiima moksliniais tyrimais. Pagrindinės kompanijos klientės yra JAV Administracijos agentūros.

Žymiausias civilinio pobūdžio kompanijos projektas yra dalyvavimas NASA Orion projekte. Tai naujos kartos kosmoso įsisavinimo technologijos. Jų pagalba žmogus gali pradėti skrydžius iki kitų Saulės sistemos planetų.

Daugiausia pajamų Lockheed Martin Corporation gauna iš Aeronautikos. Pagrinde tai karinių lėktuvų, o dabar jau ir sraigtasparnių (po Sikorsky įsigijimo) gamyba. Užsakymų kompanija turi visame pasaulyje. Aeronautikos pajamos visose pajamose sudaro apie 40%.

Raketų ir valdymo sektoriaus pajamos sudaro 17% visų pajamų. Tačiau tai pelningiausia veiklos rūšis. Veiklos pelningumas siekia 20%. Lockheed Martin Corporation yra lyderis savo sektoriuje ir tas pozicijas nuolatos didina. Kompanijos lėktuvais aprūpintos dauguma NATO šalių armijų. Produkciją perka daugelyje pasaulio šalių.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro net 958% Nuosavo kapitalo. Tai yra dėl nuosavo kapitalo mažėjimo. Nuosavą kapitalą kompanija gali mažinti vien dėl to, kad labai sėkmingai generuoja didelius piniginius srautus. Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu prireiktų 1.81 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 11.13%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 14.38%. Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 18.42%. Ir toks išlieka jau kelerius metus. 10 metų vidutinis ROAE yra net 351%. Tai super gera grąža.

Lockheed Martin Corporation investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Kompanijai nuolat reikia kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba net $3.57 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2015 metais, tai akcijas turėtų parduoti po $3 291.

Lockheed Martin Corporation akcijas

Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo programą. 2019 m. nuosavų akcijų supirkta už $1.2 mlrd. arba 1 277 709 vnt. Nuosavų akcijų supirkimas didina EPS ir pelningumo rodiklius.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Lockheed Martin Corporation akcijas, įskaitant ir dividendą jau gavo 15.76% vidutinę metinę grąžą, įskaitant ir dividendus. Šias akcijas mes pirmą kartą rekomendavome pirkti 2013 metų vasario pradžioje, Pasinaudoję mūsų rekomendacijomis, investuotojai gavo 421% ikimokestinę grąžą, arba 24.78% vidutinę metinę grąžą.

Darome prielaidą, kad per ateinančius 5 metus matysime panašią ar net didesnę investicinę grąžą. Mūsų rekomendacija akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.

Išsamią analizę, rekomendacijas bei prognozes galite rasti čia ir čia.


Akcijų Opcionų grandinė:

[iframe width=“100%“ height=1200 scrolling=true src=“https://www.nyse.com/quote/XNYS:LMT“]


Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.


Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: