Lockheed Martin Corporation

Lockheed Martin Corporation veikla

Lockheed Martin Corporation yra pasaulinė saugumo ir aerokosminių technologijų kompanija. Ji kuria, projektuoja, gamina lėktuvus, technologines, inžinierines sistemas.

Teikia logistikos, aptarnavimo paslaugas, užsiima moksliniais tyrimais. Pagrindinės kompanijos klientės yra JAV Administracijos agentūros.

Žymiausias civilinio pobūdžio kompanijos projektas yra dalyvavimas NASA Orion projekte. Tai naujos kartos kosmoso įsisavinimo technologijos. Jų pagalba žmogus gali pradėti skrydžius iki kitų Saulės sistemos planetų.

Daugiausia pajamų Lockheed Martin Corporation gauna iš Aeronautikos. Pagrinde tai karinių lėktuvų, o dabar jau ir sraigtasparnių (po Sikorsky įsigijimo) gamyba. Užsakymų kompanija turi visame pasaulyje. Aeronautikos pajamos visose pajamose sudaro 40%.

Raketų ir valdymo sektoriaus pajamos sudaro 16% visų pajamų. Tačiau tai pelningiausia veiklos rūšis. Veiklos pelningumas siekia 20%.

Lockheed Martin Corporation yra lyderis savo sektoriuje ir tas pozicijas nuolatos didina. Kompanijos lėktuvais aprūpintos dauguma NATO šalių armijų. Produkcija perka daugelyje pasaulio šalių.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro net 2003% Nuosavo kapitalo. Tai yra dėl nuosavo kapitalo mažėjimo.

Nuosavą kapitalą kompanija gali mažinti vien dėl to, kad labai sėkmingai generuoja didelius piniginius srautus. Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. Grynuoju pelnu prireiktų 0.30 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 8.50%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 14%.

Lockheed Martin Corporation investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 18.42%. Ir toks išlieka jau kelerius metus. 10 metų vidutinis ROAE yra net 332%. Tai super gera grąža.

Kompanijai nuolat reikia kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba net $3.44 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2015 metais, tai akcijas turėtų parduoti po $701.

Lockheed Martin Corporation akcijas

Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo programą. 2018 m. nuosavų akcijų supirkta už $1.5 mlrd. Nuosavų akcijų supirkimas didina EPS ir pelningumo rodiklius.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Lockheed Martin Corporation akcijas, įskaitant ir dividendą jau gavo 53.58% vidutinę metinę grąžą.

Šias akcijas mes pirmą kartą rekomendavome pirkti 2013 metų vasario pradžioje, Pasinaudoję mūsų rekomendacijomis, investuotojai gavo 290% ikimokestinę grąžą, arba 24.34% vidutinę metinę grąžą.

Manome, kad per ateinančius 5 metus matysime panašią ar net didesnę investicinę grąžą.

Mūsų rekomendacija akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.


Kalendorius


Techninė analizė

 

Kompanijos puslapis

Forumas


Klausimams ir Užsakymams

Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: