Mandatum Life pristato naują požiūrį į kliento investicijų valdymą

Mandatum Life Insurance Baltic SE pristatė naują investavimo ir taupymo sprendimą – investicijų valdymo paslaugą. Ši paslauga klientui yra tarsi asmeninis investicijų valdytojas. Paslauga gali naudotis klientai, sudarę investicinio gyvybės draudimo sutartį.

Klientui tereikia (atsižvelgiant į savo investavimo tikslus ir rizikos toleranciją) pasirinkti vieną iš penkių Investicijų valdymo paslaugai priskirtų investavimo portfelių – investicinių krypčių: atsargaus investavimo, konservatyvaus, subalansuoto, progresyvaus ir agresyvaus.

Investicijų valdymo paslaugos nauda klientams yra ta, kad investavimo portfelius visomis rinkos sąlygomis valdo profesionalūs investicijų valdytojai. „Mandatum Life“ teikiama investicijų valdymo paslauga reiškia aktyvų turto valdymą, atsižvelgiant į rinkos pokyčius visose turto klasėse.

Pasirinkus investicijų valdymo paslaugą, klientai nuolat informuojami trumpąja SMS žinute ir elektroniniu paštu apie reikšmingus pokyčius investiciniuose portfeliuose.

Naujoji investicijų valdymo paslauga yra skirta plačiam klientų ratui, nes minimali kas mėnesį investuojama suma yra tik 100 litų arba galima vienkartinė 7000 litų įmoka.

Šią paslaugą galima rinktis naujai sudaromoje ar jau turimoje investicinio gyvybės draudimo sutartyje.  Investicinio draudimo sutartims, priklausomai nuo sutarties sąlygų, gali būti taikoma gyventojų pajamų mokesčių lengvata.

Investavimo portfelius valdo „Mandatum Life“ investicijų valdymo grupė Helsinkyje (Suomija). Tomas Stonys, „Mandatum Life Insurance Baltic SE Lietuvos filialo“ generalinis direktorius, teigia: „Džiaugiamės pasiekę pažangesnį paslaugų, kurias teikiame savo klientams, lygį.

Mūsų ankstesnė patirtis rodo, kad daugelis klientų rinkoje stokoja informacijos, kaip iš tikrųjų finansinės institucijos valdo joms patikėtus pinigus. Be to, nemažai klientų tiesiog neturi laiko patys ieškoti informacijos apie investicinius objektus, į kuriuos yra investuotos jų lėšos.

Mūsų naujoji investicijų valdymo paslauga yra sukurta kompensuoti tokį trūkumą ir taupantiems bei investuojantiems klientams suteikti galimybę, kuri iki šiol buvo prieinama tik stambiems investuotojams.

Mes taipogi tikimės, kad naujasis mūsų sprendimas pasitarnaus, suteikdamas klientams daugiau žinių apie investavimą pasaulinėse finansų rinkose, kadangi jiems bus teikiama informacija apie sprendimus, priimamus atsižvelgiant į esamą rinkos situaciją.“

„Mandatum Life Insurance Baltic SE“ yra viena pirmaujančių gyvybės draudimo bendrovių Baltijos šalyse. Bendrovės  vienintelė akcininkė – bendrovė „Mandatum Life Insurance Company Ltd.“ (Suomija), abi bendrovės  priklauso „Sampo“ grupei. „Mandatum Life“ klientams teikia daugelį paslaugų, įskaitant gyvybės draudimą, turto valdymą, investavimą ir taupymą, taip pat darbuotojų motyvavimo ir skatinimo sprendimus įmonėms. Iš viso „Mandatum Life“ grupė valdo daugiau kaip 7 milijardus eurų sudarantį klientų turtą.

Šaltinis: http://www.mandatumlife.lt
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: