Mead Johnson Nutrition Company (delistinguota)

MeadJohnsonNutritionCompany yra pasaulinis vaikiškų maisto produktų lyderis, siekiantis labai aukštų standartų. Jų reikalauja ir iš savo tiekėjų. Kompanija priklauso SEDEX (SupplierEthicalData Exchange) organizacijai, kuria jau naudojasi per 15 000 mažmenininkų ir gamybininkų.

Nuo 1967 m. pilnai priklauso kompanijai Bristol-Myers Squibb Company kaip dukterinė bendrovė. Nuo 2009 m. vasario kompanija išplatino akcijas viešai.

Prekės ženklai

Pagrindinį prekės ženklą sudaro Enfa ženklų šeima.  Tai platus maisto produktų pasirinkimas kūdikiams, vaikams, laukiančioms ir maitinančioms motinoms.

Kompanija rinkoje daugiau nei 100 metų. Kiti prekių ženklai: Choco Milk, Lactum, Nutramigen, Sustagen.

Apie 70 produktų prekiaujama 50-yje šalių Amerikos žemyne, Europoje, Azijoje. Azijoje pardavimai siekia net 52% visų kompanijos pajamų.

Kompanija įsteigta 1905 m. Per kelerius dešimtmečius kompanija tapo rinkos lyderiu, gaminanti mokslu paremtus vaikiško mitybos produktus.

Finansai (2015 m. ataskaita)

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro -563.26% Nuosavo kapitalo. Todėl, kad Nuosavas kapitalas neigiamas.

Įsipareigojimas padengti 2015 m. pelnu reikėtų 5.11 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika stabili. 6 m. EPS augimas 7.35%, o 3 m. EPS augimas 4.94%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose.

Kompanija vykdė nuosavų akcijų supirkimo programą.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 5.04%. Akivaizdu, kad kompanijai Nepaskirstytą pelną geriau investuoti į nuosavą verslą, o ne, sakysim, JAV ilgalaikius VVP.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų konkurencingumui didinti. Tačiau vienas į IMT investuotas doleris duoda 3.63 dolerio EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP bei gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2015 metais, tai akcijas turėtų parduoti po $ 186.86.

MeadJohnsonNutritionCompany akcijos

Kompaniją 2017 m. vasario mėn. įsigijo Reckitt Benckiser Group plc, už akcijas mokėdama maždaug $17.9 mlrd. arba po $90 už kiekvieną akciją.

Investuotojas, pirkęs akcijas prieš 1 metus su viršum gavo 10.87% grąžą arba 5.18% vidutiniškai kasmet, įskaitant ir dividendus.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: