Morningstar teiks informaciją apie NASDAQ Baltic akcijas

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) praneša, kad pasirinko nepriklausomą investicijų tyrimų agentūrą “Morningstar” parengti daugiau kaip 800 bendrovių finansinę informaciją.

Šių bendrovių vertybiniais popieriais prekiaujama Nasdaq Nordic ir Nasdaq Baltijos reguliuojamose ir First North rinkose.

Nuo vasario 25 d. visų Šiaurės Europos bei Baltijos rinkose kotiruojamų bendrovių duomenis investuotojai ras Nasdaq Nordic ir Nasdaq Baltijos rinkų internetiniuose tinklalapiuose.

Kiekvieną dieną atnaujinamus duomenis galima atsisiųsti nemokamai. Visoms bendrovėms skirta po du puslapius, kuriuose  pateikiama daugiau kaip 100 fundamentalios bendrovių finansinės analizės – bendrovės veiklos, pelningumo, rinkos vertės ir kt. – rodiklių bei bendrovės veiklos tendencijos.

„Šia nauja paslauga siekiame patenkinti didėjantį mažmeninių investuotojų poreikį greitai ir lengvai surasti vertingą informaciją  apie mūsų kotiruojamas bendroves“, – sako AdomasKostyál, Nasdaq vyresnysis viceprezidentas ir Europos kotiruojamų bendrovių padalinio vadovas.

– „Mūsų tikslas – kurti palankesnę aplinką viešajam akcijų siūlymui* visoms bendrovėms, tarp jų mažoms bei vidutinėms įmonėms. Ši paslauga padės investuotojams priimti informacija pagrįstus sprendimus ir pasitarnaus mūsų tikslui pasiekti“.

„Kokybiški investicijų finansiniai duomenys – tai mūsų darbo su investuotojais šerdis“, – sako Peter Meyer, „Morningstar Nordic“ vadovas.

– „Džiaugiamės galėdami su Nasdaq tinklalapių vartotojais pasidalinti savo 30 metų investicijų tyrimų patirtimi. Laiku pateikdami svarbius fundamentalius duomenis, siekiame, kad Šiaurės Europos ir Baltijos šalių kapitalo rinkų investuotojai priimtų informatyvesnius ir geresnius investicinius sprendimus“.

*angl. IPO – initial public offering

Daugiau informacijos: http://www.nasdaqomxbaltic.com/market/?pg=mainlist&lang=en

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: