Nauji Bitcoin rekordai ir gimtadienio (ne)dovanos

Gimtadienio dovanos

Praėjusią savaitę, spalio 31 dieną, sukako 9 metai, kai Satoshi Nakamoto paskelbė apie Bitcoin sukūrimą – pirmosios kriptovaliutos whitepaper. Paskelbta tinklapyje Bitcoin.org.

Pranešime buvo rašoma, kad tai ‘vieno rango’ (peer-to-peer) elektroninių pinigų versija, leidžianti atsiskaityti internete, apeinant finansinių organizacijų kontrolę.

Šiandien tai jau $124 mlrd. rinka. O iš to kilusi kriptovaliutų rinka jau siekia virš $200 mlrd.

Dovanėlę bitcoin gavo tiesiog nuostabią, geresnės tikėtis ir nereikia: ateities sandorių birža CME Group paskelbė, kad jau šiais metais rinkos dalyviai galės prekiauti Bitcoin ateities kontraktais.

O pats bitcoin JAV dolerio atžvilgiu pasiekė istorines $7 570 aukštumas be užuominos apie rimtesnę korekciją.

Nauji Bitcoin rekordai ir gimtadienio (ne)dovanos

Įdomybės

Tuo tarpu Indijos vyriausybinis komitetas valdžiai rekomendavo nedelsiant uždaryti visas šalies kriptobiržas, nes jos, atseit, naudojamos pinigų plovimui.

O Naujojoje Zelandijoje Finansų rinkos priežiūros komitetas (FMA) siūlo kriptovaliutas ir ICO reguliuoti pagal veikiančius šalies įstatymus, t.y. kripto priskirti vertybiniams popieriams.

Vienaip ar kitaip su Lietuva susijusių ICO suskaičiuojama jau 6, kurie startuos iki metų pabaigos arba artimiausiu metu.

Ethereum kūrėjas Vitalik Buterin pareiškė, kad šiuo metu jis dirba su ilgalaikiu projektu, siekiančiu išspręsti problemas, susijusias su sparčiu ethereum tinklo didėjimu.

JK Finansų ministerija, remdamasi Nacionaline Nusikaltimų agentūra (National Crime Agency) savo analizėje paskelbė, kad, nors ir plačiai paplitusi nuomonė apie bitcoin naudojimą pinigams plauti, nėra akivaizdžių įrodymų, kad bitcoin naudojimas nusikalstamai veikai yra plataus masto.

Tačiau rizika, kad kriptovaliutos gali būti panaudotos pinigams plauti ar nusikalstamai veikai yra labai didelė.

Nuomonės

Goldman Sachs CEO Lloyd Blankfein yra nuoširdus ir atviras. Jis tiesiog pasakė, kad bitcoin jam nepatinka ir viskas. Jokių etikečių.

Jis dar mano, kad blockchain yra nuostabi technologija, o iš kriptovaliutų rinkos ateityje tikrai kas nors išsirutulios.

Bitcoin kainai pasiekus $6 000, o per kelias dienas ir $7 000, padaugėjo prognozių ir jų korekcijų, kad BTC kaina greit pasieks $10 000, o paskui ir dar daugiaus.

Vienas toks Tone Vays mano, kad dėl SegWit2x, bitcoin kaina kris iki $5 000, nepriklausomai nuo to, kiek jis dar kils iki to.

Kriptorinka

Šiuo metu kriptovaliutų rinkos kapitalizacija siekia $202 157 034 028, ir per savaitę pakilo 15.50%. Bitcoin dalis kapitalizacijoje padidėjo iki 62.7%.

Grafikai

ETHUSD pozicijoje dieniniame grafike kainos kanalas susiaurėjo. Buy long signalas leidžiamas iki @308.07. Sell short signalas keliamas iki @278.87. Stopai – priešingi pavedimai. Taikome dvigubo stopo strategiją.

Nauji Bitcoin rekordai ir gimtadienio (ne)dovanos

BCHUSD pozicijoje palaikymas dar labiau sustiprėjo. Pirkimo signalas @688.34. Stop signalas @489.99.

Nauji Bitcoin rekordai ir gimtadienio (ne)dovanos

XRPBTC pozicijoje suveikė stop signalas.

Nauji Bitcoin rekordai ir gimtadienio (ne)dovanos

BCHBTC 3H periodo grafike pirkimo signalas @0.08786. Stop signalas @0.07516.

LTCBTC suveikė stop signalas.

Nauji Bitcoin rekordai ir gimtadienio (ne)dovanos

BTGBTC dieninis pirkimo signalas @0.02445. Stop signalas @0.01520.

Nauji Bitcoin rekordai ir gimtadienio (ne)dovanos

Klausimams

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: