Norfolk Southern Corp

Norfolk Southern Corp veikla

Norfolk Southern Corp. akcijos NYSE biržoje listinguojamos nuo 1980 m. liepos mėn. 23 d. Simbolis yra „NSC“. Kompanija veikia JAV pietryčiuose, rytuose ir vidurio vakaruose.

O bendradarbiaudama su kitais vežėjais, pasiekia ir likusią JAV teritoriją. Kompanija teikia logistikos paslaugas ir siūlo geriausią intermodalinį tinklą JAV rytinėje pusėje.

„It’s generally true that railroad traffic can be a barometer of economic activity, and this certainly proved to be true in 2014 as Norfolk Southern rode the wave of a resurgent U.S. economy to achieve a record year“, – Charles W. Moorman.

Bendrovė rinkoje stipriai konkuruoja su dar 7-iomis geležinkelio bendrovėmis, neskaitant ir upių autotransporto. Ir kaina vienintelis faktorius, lemiantis klientų pasirinkimą.

Dėl šios priežasties geležinkelio kompanijos nėra pati geriausia investicija sumaniam investuotojui.

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 162.8% Nuosavo kapitalo. O jų padengimui 2015 m. Grynuoju pelnu prireiktų net 12.75 metų. Tokia yra  geležinkelio kompanijos konkurencijos kaina.

Kompanijos pelno augimo dinamika ciklinė, bet turi teigiamą tendenciją. Cikliškumą lemia pasaulinės ekonomikos konjunktūra, žaliavų kainos rinkoje.

Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 5.07%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 4.98%.

Norfolk Southern Corp investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra tik 4.93%. 10 metų vidutinis ROAE yra 15.72%. Laikome, kad tai labai gera grąža.

Geležinkelių verslas reikalauja nuolatinių didelių kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba net $ 5.77 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2015 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 320 USD.

Norfolk Southern Corp akcijos

Kiek kompanijos akcijų turi instituciniai investuotojai, galima pamatyti čia.

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas siekia 5.72%. Tai nėra daug.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Norfolk Southern Corp akcijas, gavo apie 13.74% vidutinę metinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo 2012 m. rugsėjo mėn. investuotojas visutiniškai kasmet gavo 7.85%.

Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus, esant palankioms ekonominėms sąlygoms, gali augti 10-15% vidutiniškai kasmet.


Investuotojo kalendorius:


Opcionų grandinė


Techninė analizėFacebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: