Norvegijos kronos šotas 2020-05-07

Norvegijos kronos rinkos teigiamai sureagavo į Norvegijos centrinio banko (Norges Bank) sprendimą bazines palūkanas sumažinti iki 0%, nors rinkų dalyviai tikėjosi, kad bus paliktos ankstesnės 0.25% palūkanos. Taip centrinis bankas reagavo į greitai lėtėjančią ekonomiką.

Norvegijos ekonomikos aktyvumas staiga sumažėjo dėl koronaviruso pandemijos. Šį nuosmukį sustiprina didelis pandemijos poveikis aplinkinėms šalims ir staigus naftos kainų kritimas. Mažesnės naftos kainos prisidėjo prie kronos kurso susilpnėjimo.


source: tradingeconomics.com

Netikrumas dėl būsimų pokyčių yra neįprastai didelis. Tikimasi, kad ekonominė veikla paspartės, nes bus sušvelnintos izoliavimo priemonės, tačiau greičiausiai prireiks laiko, kol produkcijos gamyba ir užimtumas grįš į priešpandeminį lygį.

Žinoma, žemos palūkanų normos negali užkirsti kelio koronaviruso protrūkio daromam poveikiui Norvegijos ekonomikai. Tačiau gali padėti sušvelninti tą nuosmukį. O kai situacija normalizuosis, žemos palūkanų normos palaikys greitesnį rinkų atsigavimą.

Daugiau apie Norges bank monetarinę politiką.

Norvegijos kronos rinkos

EURNOK pozicijoje stopą leidžiam iki @11.46922.

Norvegijos kronos šotas 2020-05-07
EURNOK

USDNOK pozicijoje sell short signalas @10.20371.

Norvegijos kronos šotas 2020-05-07
USDNOK
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: