Investuojam į NT užsienyje 10. Australija

Australija yra valstybė-žemynas. 85% australų užima tik 1% visos žemės,  didžiąją dalį šalis yra sausringi ir nutolę regionai. Dauguma žmonių gyvena dideliuose miestuose palei pakrantę.

Nekilnojamojo turto paklausa čia didžiulė. Australijoje geras oras, aukštas pragyvenimo lygis, ilgesnė už Europos gyvenimo trukmė. Tai šalis viliojanti emigruoti. Tačiau ne Australijos gyventojams yra apribojimai nekilnojamo turto įsigijime ir jo naudojime.

Populiariausi miestai Pertas ir jo apylinkės. Nekilnojamojo turto didžiausia rinka yra rytinėje pakrantėje prie Sidnėjaus, Melburno ir Brisbano.

Tasmanija šiuo metu yra viena iš pigiausių Australijos regionų su vis labiau populiarėjančia atostogų vieta. Ieškant objekto investavimui svarbu nepamiršti kad turto vertė (ir rentabilumas) priklauso  vandens artumo, susisiekimo, kitų patogumų. Australijoje didžiausią paklausą turi namai būtent prie kranto.

Nors australai siekia turėti nuosavą būstą, pagrindiniai miestai yra gera vieta investuoti nuomojimui. Į didelius miestu atvyksta jauni specialistai, nauji gyventojai, studentai. Visiems reikia nuomojamų patalpų. Bet šiuo metu ši rinka yra perpildyta, pasiūla viršija paklausą. Todėl geriau paieškoti objektų kurortinėse vietose.

Investicinis turtas yra atleistas nuo mokesčių Australijoje. Tik reikia susimokėti žyminius mokesčius įsigyjant turtą. Užsieniečiai turi susimokėti kapitalo prieaugio mokesčius ir sumokėti pajamų mokestį.

Pagrindinės kliūtys Australijoje perkant nekilnojamąjį turtą yra įstatymai dėl užsienio piliečių. Kiekvienas, kuris nėra nuolatinis gyventojas arba Australijos pilietis, tačiau nori įsigyti nekilnojamojo turto, turi būti patvirtintas Užsienio investicijų vertinimo valdybos.

Užsieniečiams ribojama naujų pastatų statyba, laisvų žemių ir komercinės paskirties patalpų įsigijimas.  Tačiau jei ruošiatės čia emigruoti, viskas paprasčiau.

• Jei jūs planuojate emigruoti, galite nusipirkti būstą prieš atvykdami.

• Miestuose dauguma būstų parduodami aukcione. Susipažinkite su aukciono protokolu ir pradžioje sudalyvaukite kaip žiūrovas, kad pamatytumėte, kaip tai veikia.

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: