Trečiadienis, 22 gegužės, 2024
NT

Investuojam į NT užsienyje 8. Italija

Italija išlieka labai viliojanti perspektyva tiems, kurie nori investuoti į nekilnojamąjį turtą užsienyje. Nors yra daug Toskanos vilų, sodybų, dar ir dabar parduodamų už septynženkles sumas, vis dar yra daug pigesnių ir taip pat patrauklių objektų. Rinka siūlo pasirinkimą kiekvienam nuo kaimiškos sodybos ir pajūrio vilos iki Renesanso laikų butų ir šiuolaikinių slidinėjimo vasarnamių. Nekilnojamojo turto rinka yra gerai išvystyta. Realtoriai, teisininkų, matininkai gerai kalba angliškai.

Tradiciniai regionai išlieka Toskana ir Leiko regionai. Sparčiai vystosi Puglia, Le Marche, Abruzzo, Sicilijos ir Sardinijos regionai. Paieškokite ir palyginkite galimybes visur.

Milijonai turistų leidžia klestėti Buy-to-Let (pirkti ir nuomoti) rinkai. Turistams reikia vietų apsigyventi. Geriausi tam turistų labiausiai pamėgti Florencijos ir Venecijos regionai. Bet įvertinkite galimą sezoniškumą. Mokesčiai panašūs kaip ir Lietuvoje. Lietuva su Italija yra sudariusi dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartį. Todėl mokesčius mokėsite toje šalyje, kurioje reziduojate.

Investuojam į NT užsienyje 8. Italija

Italijos teisinė sistema yra itin biurokratiška ir gali būti minų lauku užsienio pirkėjui. Todėl turėti savi nepriklausomą teisininką ura būtina. Susisiekite su notaio prižiūrėti pirkimo procesą, užtikrinti pardavėjo teisėtumą ir registruoti turto perdavimą. Pagal įstatymus reikalaujama, kad notaios yra nešališki, tai reiškia, kad negali patarti, negali įspėti. Tam ir reikia dar vieno nešališko teisininko Jūsų interesams ginti.

Jums reikės pasirašyti preliminarią sutartį, vadinamą compromessi ir gauti codice fiscale (Italijos mokesčių fiskalinė kodas). Kai tai padaryta, notaios patvirtins sandorį ir suteiks jam rogito. Rogito turi būti registruotas vietos cadastro (žemės agentūra).

• Aplankykite regionus šaltesniais mėnesiais, kad galėtumėte pamatyti, koks gyvenimas vyksta ištisus metus.

• Visada kreipkitės į nepriklausomą teisinę ir finansinę kontorą patarimų prieš perkant.

• Visada samdykite „geometra” (architektas ir inspektoriaus), kuris moka anglų, išsamiems NT objekto tyrimams atlikti.

Daugiau apie investavimą į NT.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.