OJSC Magnit

OJSC “Magnit” akcijos

Pernai mūsų skaitytojams rekomenduotos OJSC Magnit akcijos pateisino visus lūkesčius. Per 2012 metus akcija pakilo 81,20%.

Šiuo metu akcija biržoje nėra pakankamai įvertinta. Akcija dar gali augti ir augti. Mes prognozuojame, kad akcija kasmet gali augti vidutiniškai po 25-30%, o dividendas gali augti dar sparčiau.

2013 m. akcija gali pasiekti $290-$300 lygį RTS biržoje.

Tačiau egzistuoja didžiulė regiono rizika. RTS indeksas 2013 m. krito, nors MGNT akcija kilo. Taip pat reikia pastebėti, kad Rusijos vyriausybės VVP pelningumas yra aukštas ir obligacijų atžvilgiu akcijos yra pervertintos. Dabar investuoti į vyriausybės VVP gali būti pelningiau, o rizika išlieka panaši.

Tačiau mes vis tiek rekomenduojame OJSC Magnit akcijas pirkti ir laikyti.

OJSC Magnit yra regioninis maisto produktų parduotuvių tinklas. Tačiau regionas yra labai didelis. Ir ši kompanija dėl intensyvios plėtros yra to regiono lyderis. Valdo hypermarketus, mažas maisto parduotuves, kosmetikos prekių parduotuves.

Klientų skaičius prilygsta pusei Lietuvos gyventojų. O jei per metus kompanija atidaro 42 hypermarketus ir viso 1 254 parduotuves, tai plėtros tempai yra milžiniški. O Rusijos platybės su perkamąja gyventojų galia yra didžiulės.

OJSC Magnit per penkerius metus ketina atidaryti 10 000 naujų parduotuvių. Iki 4 000 parduotuvių išplėsti kosmetikos tinklą.


Techninė analizė
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: