„Orion Alternative Energy Fund” investiciniame komitete – Lietuvos verslo elitas

Pirmojo Lietuvoje ir visame Baltijos šalių regione alternatyviosios energetikos sektoriuje veikiančio rizikos kapitalo fondo „Orion Alternative Energy Fund“ investuotojai išsirinko investicinio komiteto narius.

Į esminius fondo veiklos sprendimus priimsiantį investicinį komitetą buvo išrinkti didelę patirtį verslo bei investicijų valdymo srityje turintys asmenys. Komiteto pirmininku tapo Antanas Zabulis, o nariais – Arvydas Avulis, Tomas Kučinskas, Vytas Rinkevičius ir Donatas Frejus.

“Džiaugiamės, kad fondo investiciniame komitete dalyvaus Lietuvos verslo lyderiai. Esame įsitikinę, kad šie skirtingų sričių profesionalai ne tik suteiks fondui solidumo, bet ir sukurs papildomą pridėtinę vertę fondo investuotojams”, – teigia UAB „Orion Asset Management“ vadovas Ramūnas Baranauskas.

„Orion Alternative Energy Fund“ valdytojas Benas Poderis tvirtina, kad tokiu žingsniu siekiama paskatinti pačius investuotojus ne tik skirti lėšas investicijoms, bet ir aktyviai dalyvauti įgyvendinamuose projektuose.

„Investuotojus matome kaip Fondo veiklos partnerius, todėl suteikdami investiciniam komitetui plačius įgaliojimus siekiame, kad jie įsitrauktų ne tik į formalius, vien strateginio lygmens, fondo veiklos klausimus. Tikimės, kad investuotojai aktyviai dalyvaus fondo portfelio bendrovių valdyme, o taip pat –  ir šių bendrovių valdybose“, – sako B. Poderis.

Prieš savaitę pranešta, kad viena iš ilgiausiai Lietuvoje veikiančių turto valdymo įmonių UAB „Orion Asset Management” sėkmingai pritraukė 11,1 milijoną eurų (38,3 milijonus litų) investicijų į „Orion Alternative Energy Fund”, kuris įgyvendins vėjo energetikos projektus. Šio fondo veiklą audituos tarptautinė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė „KPMG“, lėšų saugotoju bus AB “Swedbank”.

Trumpai apie „Orion Alternative Energy Fund“:

“Orion Alternative Energy Fund” – tai uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas ir pirmasis alternatyviosios energetikos investicijų srityje veiklą vykdantis rizikos kapitalo fondas Lietuvoje bei visame Baltijos šalių regione. Fondo strategiją ir kitus dokumentus 2014 m. birželio 17 d. patvirtino bei veiklą prižiūri Lietuvos bankas.

Trumpai apie UAB „Orion Asset Management“:

UAB „Orion Asset Management“ yra viena seniausių turto valdymo įmonių Lietuvoje, valdanti nišinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Lietuvos rinkoje įmonė veiklą pradėjo 2000 metais (kaip UAB „Investicijų portfeliu valdymas“).

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: