Multi Asset Selection Fund – naujas Orion Asset Management fondas

Naujas Orion Asset Management fondas

UAB „Orion Asset Management“ įsteigė investicinį fondą „Multi Asset Selection Fund“. Atvirojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas vykdys koncentruotas investicijas į skirtingas turto klases.

Be tradicinių turto klasių – akcijų ir obligacijų – fondas taip pat investuos į nekilnojamojo turto, privataus bei rizikos kapitalo projektus, ribotos rizikos (hedge) fondus.

„Šiuo metu matome rinkoje daug investicinių galimybių ir jaučiame gerėjančias investuotojų, kurie ieško gerų investicinių idėjų ir pasiruošę prisiimti riziką dėl galimybės  padidinti turtą, nuotaikas.

Fondas bus platinamas tik profesionaliesiems ir informuotiesiems investuotojams, platinimą numatomą pradėti vykdyti kovo mėnesį“, – sako valdymo įmonės generalinis direktorius Ramūnas Baranauskas. 

Tai jau  10 UAB „Orion Asset Management“ valdomas investicinis fondas.

„Skirtingų turto klasių fondai (angl. multi-asset funds) įgauna vis didesnį populiarumą pasaulyje. Investuotojai vis labiau ieško būdų, kaip apsaugoti savo investicijas nuo finansų rinkų svyravimo, todėl kreipia žvilgsnį į alternatyvias investicijas, leidžiančias labiau diversifikuoti jų turtą“, – sako fondo valdytojas Donatas Frejus.

Sieks maksimalios grąžos

Jis pabrėžia, kad „Multi Asset Selection Fund“, siekdamas maksimalios grąžos, numato didelę savo turto dalį investuoti į keletą objektų, todėl yra tinkamas tik investuotojams, galintiems prisiimti aukštą rizikos laipsnį ir investuoti ilgam laikotarpiui.

Fondas siūlys dvi fondo vienetų klases, kurioms bus taikomi skirtingi mokesčiai, taip motyvuojant pradinį fondo veiklai reikalingą kapitalą (angl. SEED investuotojus).

„Didžiausią dėmesį natūraliai skirsime Baltijos ir aplinkinėms rinkoms, tačiau tuo neapsiribosime. Ieškosime patrauklių investicinių idėjų globaliu mastu, nevengsime investuoti ir į kitų šalių profesionalų valdomus fondus“, – sako D. Frejus.

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba atvirojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto investicinio fondo „Multi Asset Selection Fund“ taisyklėms pritarė 2015 m. vasario 23 d.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: