Orion Asset Management steigia jau ketvirtąjį nekilnojamojo turto fondą

Viena ilgiausiai Lietuvoje veikiančių turto valdymo bendrovių UAB Orion Asset Management įsteigė uždarojo tipo Diversified Real Estate Fund fondą, skirtą informuotiesiems investuotojams. Naujojo fondo taisykles šį pirmadienį patvirtino Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

Numatoma, kad fondo veikla truks 7 metus, su galimybe ją pratęsti dar trejiems metams, o minimali investavimo suma, priklausanti nuo investuotojo tipo, sieks 30 arba 125 tūkstančius eurų.

„Veiklos pradžioje fondas už investuotojų ir skolintas lėšas sieks suformuoti apie 10 mln. eurų vertės portfelį, kurį sudarytų 5 ar 7 nekilnojamojo turto objektai. Šiuo metu ieškoma tokių objektų, kurie leistų diversifikuoti portfelį ir leistų generuoti 7-10 procentų nuomos grąžą, turėtų alernatyvias panaudojimo paskirtis, ilgalaikes nuomos sutartis su numatytų indeksavimu ir, žinoma, kurio įsigijimo finansavimas būtų priimtinas bankams“, – sakoRamūnas Baranauskas, Orion Asset Management Generalinis direktorius.

Jis pabrėžia, kad fondas tikrai neinvestuos į gyvenamosios paskirties turtą ir vengs investicijų į biurų pastatus.

„Dar vienu svarbiu kriterijumi bus patraukli objektų vieta ir geras susisiekimas. Tačiau fondas tikrai neinvestuos į gyvenamąją statybą ir vengs investicijų į biurus. Dalis portfelio bus nukreipta į vadinamuosius „build to suit“ projektus, prekybos centrus ir panašius nekilnojamojo turto objektus“, – sako R. Baranauskas.

Diversified Real Estate Fund bus ketvirtas nekilnojamo turto ir dvyliktasis OrionAssetManagement valdomas fondas.

Ramūnas Baranauskas

Orion Asset Management generalinis direktorius

Tel. 8 655 58866, el. paštas rb@orion.lt

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: