Prekyba Paladžio Ateities sandoriais

Paladžio Ateities sandoriai

Paladis yra platinos grupės taurusis metalas. Jis ir išgaunamas drauge su platina. Paladis taip pat išgaunamas ir kaip nikelio gavybos šalutinis produktas. Nors paladis yra platinos grupės, šie metalai yra skirtingi savo savybėmis.

Daugiausia šio metalo tiekia Rusija, apie 66% visos rinkos. Pietų Afrika tiekia apie 25%, o Šiaurės Amerikai lieka mažiau 10% visos paladžio rinkos.


Virš 66% jo sunaudoja automobilių pramonė katalizatoriams gaminti. Kitą paklausos dalį dalijasi elektronikos, medicinos, juvelyrikos pramonės.

Paladžio kontraktus ir naudoja šios visos pramonės apsaugai (hedging). Alternatyvų investavimui pritariantys investuotojai irgi įtraukia paladžio kontraktus į portfelius.


Sandorių specifikacija.

Standartinis. Simbolis – PA.

Kontrakto dydis – 100 Trojos uncijų.

Nominavimas – JAV centai už vieną Trojos unciją.

Tickas – 0.05 dolerio už Trojos unciją.

Prekybos nutraukimas – Prekyba kontraktais nutraukiama paskutinę trečią pristatymo mėnesio darbo dieną.

Pristatymo tipas – Fizinis.

Kontraktų listingavimas – Listinguojami 15 mėnesių kontraktai pradedant nuo einamojo mėnesio; ateinančių dviejų mėnesių prieš kovo-birželio ir rugsėjo-gruodžio mėnesių ketvirtinį ciklą.

Pristatymo periodas – Pristatoma bet kurią darbo dieną pradedant pirma pristatymo mėnesio darbo diena, bet ne vėliau kaip paskutinę pristatymo mėnesio darbo dieną.

Kokybė ir techniniai standartai – Paladis, pristatomas pagal šį kontraktą yra mažiausiai 99,95% grynumo.


Techninė analizė
Daugiau informacijos: http://www.cmegroup.com/trading/metals/precious/palladium.html

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: