Pandora AS

Pandora AS veikla

Pandora AS projektuoja, gamina ir parduoda rankų darbo apdailos modernius papuošalus iš originalių metalų.

Jos produktai yra pakabukai, apyrankės, auskarai, žiedai, laikrodžiai, karoliai. Pandora produkcija pasiekiama beveik visame pasaulyje apie 9 300 (sumažėjo) prekybos taškus 100 šalių.

Kompanija įkurta 1982 m. Kopenhagoje, Danija. Joje dirba daugiau kaip 32 000 žmonių; tame tarpe 7 900 Gemopolyje, Tailende, kur kompanija galima juvelyriką.

2018 m. Pandora AS pagamino virš 112 mln. vienetų papuošalų. Panaudojo 1 700 mln. akmenų ir deimantų.

Kompanija turi viziją tapti pačiu mėgstamiausiu prekės ženklu pasaulyje. Jau ir dabar tai gerai atpažįstamas prekės ženklas.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 114.24% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. Grynuoju pelnu prireiktų 1.27 m.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą tendenciją, tačiau su cikliniais svyravimais.

Pastarųjų 9 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 21.74%, o pastarųjų 4 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo jau 17.45%.

Pandora AS investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. 2018 m. Airijoje nusipirko 24 parduotuvių B.J. FitzPatrick Group juvelyrinių gaminių tinklą. Šiame tinkle Pandora savais gaminiais prekiauja nuo 2007 metų. Iš čia padidėję kompanijos įsipareigojimai.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 3.31%. 10 metų vidutinis ROAE yra 49%. Tai labai gera grąža.

Kompanijai nuolat reikia kapitalo investicijų. 1 DKK, investuotas į IMT, uždirba net 7.6 DKK EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Danijos 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2016 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 8 898 DKK.

Pandora AS akcijos

Pandora AS turi nuosavų akcijų supirkimo programą. 2019 m. kompanija tikisi nuosavų akcijų supirkimui panaudoti 2.2 mlrd. DKK. Programa veikia jau keleri metai.

Kompanijos valdyba yra priėmusi sprendimą dividendus mokėti kasmet 18 DKK dydžio.

Per 5 metus akcija kasmet augo vidutiniškai po 59.38%. Įvertinus veiklos rezultatus ir plėtrą, galima tikėtis panašios arba net didesnė akcijos grąžos artimiausius 5 metus.

2018 m. akcijų kaina rinkoje toliau krito dėl mažėjančio Grynojo pelno.

Investuotojas, i kompanijos akcijas investavęs prieš 5 metus, gavo vidutiniškai 5% metinę grąžą, įskaitant ir dividendus.

Nuo idėjos paskelbimo 2015 m. kovo mėn., investuotojai, pasinaudoję mūsų rekomendacijomis, patyrė -10.84% vidutinius metinius nuostolius.

Bet mes rekomendaciją akcijas LAIKYTI. Dividendus perinvestuoti.EUR vs. DKK

Kompanijos puslapis

Forumas

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: