Pandora AS

Pandora AS veikla

Pandora AS projektuoja, gamina ir parduoda rankų darbo apdailos modernius papuošalus iš originalių metalų.

Jos produktai yra pakabukai, apyrankės, auskarai, žiedai, laikrodžiai, karoliai. Pandora produkcija pasiekiama beveik visame pasaulyje apie 9 300 (sumažėjo) prekybos taškus 100 šalių.

Kompanija įkurta 1982 m. Kopenhagoje, Danija. Joje dirba daugiau kaip 16 700 žmonių; tame tarpe 7 900 Gemopolyje, Tailende, kur kompanija galima juvelyriką.

2016 m. Pandora AS pagamino virš 122 mln. vienetų papuošalų.

Kompanija turi viziją tapti pačiu mėgstamiausiu prekės ženklu pasaulyje. Jau ir dabar tai gerai atpažįstamas prekės ženklas.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi labai konservatyviai. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 57.33% Nuosavo kapitalo. O jų padengimui 2016 m. Grynuoju pelnu neprireiktų nė metų – 0.65 m.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą tendenciją.

Pastarųjų 7 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 30.84%, o pastarųjų 4 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo jau 54.56%.

Pandora AS investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. 2016 m. atidarė dirbtuves Tailande, plečiasi Europoje, kelia koją į Indiją.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 48.42%. 10 metų vidutinis ROAE yra 48.60%. Tai labai gera grąža.

Kompanijai nuolat reikia kapitalo investicijų. 1 DKK, investuotas į IMT, uždirba net 8.16 DKK EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Danijos 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2016 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 8 898 DKK.

Pandora AS akcijos

Pandora AS turi nuosavų akcijų supirkimo programą. 2017 m. kompanija tikisi nuosavų akcijų supirkimui panaudoti 1.8 mlrd. DKK. Programa jau pradėjo veikti.

Kompanijos valdyba yra priėmusi sprendimą dividendus didinti kasmet. O 2017 m. mokami ir papildomi dividendai.

Per 5 metus akcija kasmet augo vidutiniškai po 59.38%. Įvertinus veiklos rezultatus ir plėtrą, galima tikėtis panašios arba net didesnė akcijos grąžos artimiausius 5 metus.

2016 m. akcijos kaina biržoje pakankamai tiksliai atitiko mūsų prognozes.

Investuotojas, i kompanijos akcijas investavęs prieš 5 metus, jau gavo vidutiniškai 66.28% metinę grąžą, įskaitant ir dividendus.

Nuo idėjos paskelbimo 2015 m. kovo mėn., investuotojai, pasinaudoję mūsų rekomendacijomis, gavo apie 5.03% vidutinę metinę grąžą.

Kompanija stabiliai augina grąžą investuotojams. Augins ir ateityje. Todėl mes rekomenduojame akcijas PIRKTI ir LAIKYTI. Dividendą perinvestuoti.

Pandora AS akcijos yra gera kandidatė investiciniam portfeliui, pasiruošusiam kylančių palūkanų normų laikotarpiui Ir ne tik.


[poll id=”12″]


Parsisiųskite akcijos tyrimą

Pandora AS

 EUR vs. DKK

Pranešimai

[wp-rss-aggregator source=”203233″]

Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: