Antradienis, 23 balandžio, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

PARSIQ. Kas tai yra? Instrumentas aktyviems traderiams

Parsiq yra automatizacijos blockchain platforma, kuri veikia kaip klijai tarp dApps ir Apps. Ji padeda nustatyti darbinius procesus ir pranešimus tarp populiarių blokų grandinių sistemų ir offchain’ų (offchain – necentralizuotos, realaus pasaulio sistemos).

Patys projekto kūrėjai teigia, kad tai revoliucinė technologija, kuri įtakoja įvairiausias veiklos sritis. Tai keičia bendrą mokėjimų ir vertės pervedimų būdą. Dabar jie kuria įrankius, kurie sujungtų operacijas blokų grandinėje ir veiksmus išoriniame pasaulyje.

Tom Tirman Parsiq CEO


Estų kilmės verslininkas. Savo karjeros aprašyme jis skelbia, kad dirbo BigBank vadybininku, buvo Nation Capital partneriu ir šiuo metu dar yra IQLabs bendrasavininkas (co-founder).

Baigęs teisę prieš kelis metus pradėjo domėtis tradiciniais finansais, Fintech. Nuo 2017 m. susidomėjo WEB3 ir blockchain technologijomis.

Savo moto laiko galimybių ieškojimą, radimą ir įgyvendinimą, padedant naujoms technologijoms tapti masiškai pasiekiamomis, taip pagerinant supantį pasaulį.

Gerai žaidžia tenisą, kolekcionuoja vynus, domisi NFT.

PARSIQ yra automatizuota duomenų apdorojimo platforma. Be pranešimų vartotojai gauna naudingas įžvalgas, paremtas onchain ir offchain duomenimis. Blokų grandinės monitoringas paremtas If-This-Than-That logika. Šiuo metu platforma palaiko kelias pagrindinius pirmo sluoksnio blockchain tinklus:

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. Binance Smart Chain (BSC)
 4. Dash
 5. Algorand
 6. Huobi Eco Chain
 7. Celo
 8. Solana
 9. Polkadot

Platforma standartizuoja visus tinklus ir juos lengva valdyti, nepriklausomai nuo to, su keliais tinklais jūs dirbate. Viskas tvarkoma vienoje vietoje. Iš principo tai reiškia, kad Parsiq sukūrė bendrą ir universalų vieną tiltą tarp skirtingų blockchain tinklių.

Kam viso to reikia?

Nežiūrint to, kad blokų grandinėse transakcijos gali būti atliekamos akimirksniu, ne visos platformos vartotojui pateikia pranešimus akimirksniu apie įvykusias transakcijas. Parsiq atlieka kriptopasaulio monitoringą ir pateikia informaciją apie transakcijas akimirksniu.

Jei jūs „gyvenate” kriptopasaulyje, tai jūs rasite daug opcijų, kurios jums bus labai naudingos. Jei, kaip čia daugelis esame paprasti hodleriai, mums gali užtekti praneši apie bandymą išvesti lėšas iš mūsų piniginės. Signalą gausime akimirksniu, prieš kenkėjui patvirtinant pinigų išvedimo funkciją, kas labai svarbu tokiu atveju.

Ir jei jūs esate patyręs spekuliantas, jus tikrai sudomins galimybė gauti informaciją anksčiau už kitus. Egzistuoja nedidelis, tačiau pastebimas laiko momentas, kol transakcija bus patvirtinta ir tai atsispindės aktyvo kainoje. O kai kurios transakcijos į selling pinigines gali užtrikti kelias ar keliasdešimt minučių. To pilnai užtenka, kad savo sprendimą priimti anksčiau.

Žinoma, tokį dalyką galima pastebėti ir monitorinat „rankomis”, bet taip visko tikrai nesuspėsite. O Parsiq platformoje jums užtenka tiesiog nurodyti: Jei šitas adresas perveda X monetų ir daugiau į „selling piniginę”, tai praneškite man į Telegram. Ir nereikia mokėti jokios programavimo kalbos.

Taip pat prekybinių ir investicinių sąskaitų turėtojams bus paranku naudotis automatine kripto arba fiat valiutų balanso stebėjimo funkcija. Taip pat ir transakcijas bei jų vertės atitikimą fiat valiutomis.

Google Sheets jūs galite gauti ir laikyti informaciją apie transakcijos, valiutų kursus bei rizikos įvertinimus. Monitorinti galima nuo vieno iki milijono piniginių.

Monitorinti galima daug ką: transakcijas ir depozitus, reikalavimų atitikimą ir rizikos valdymą, apskaitos, audito, finansinės atskaitomybės, prekybą ir dar daug kitų dalykų. Visas stebėjimas automatizuotas.

Parsiq vystytojai teigia, kad jų paslaugomis jau naudojasi verslo įmonės. Pavyzdžiui tokios, kurios gauna pajamas kriptovaliutomis į skirtingas pinigines. Smart Trigger gali pateikti konsoliduotas pajamas į Google Sheets bei išsiųsti padėkos laišką klientams.

Parsiq trigerių funkcionalumas nuolatos plečiamas ir procesai tobulinami. Ir kompanija turi tikslą palaikyti visus įmanomus blockchain tinklus.

Ir NFT

Nepamiršta ir non-fungible tokens industrija. Tiesą pasakius, ji savaime patenka per blockchain tinklus. Tačiau projektas save pozicionuoja kaip pirmąjį pasaulyje CryptoPunks automatizuotą trakerį. Jis pakeičia Twitter pranešimų stebėjimą, kai kyla bumas dėl kokio naujo projekto; arba nuolatinį adresų monitoringą Etherscan platformoje.

PARSIQ stebėjimo ir pranešimų apie sandorius sprendimas suteikia viską, ko reikia norint pradėti sekti ne tik CryptoPunks, bet ir viską, ką galima įsivaizduoti blokų grandinėje. Realiai jūs galėsite stebėti bet kokio NFT, bet kokio kriptoturto judėjimą konkrečiose piniginėse. Pradžioje tik keliuose pagrindiniuose tinkluose, bet šis sąrašas plečiamas.

PARSIQ produktai

Tsunami API. Teikia blokų grandinės protokolams ir jų klientams (pvz., į protokolą orientuotoms dApps) realaus laiko duomenis ir istorinių duomenų užklausų galimybes.

Data Hubs. Duomenų centras. Pritaikytas DeFi duomenų teikėjas, Web3 programų bazinė programa.

Data Lakes. Pasirinktinės kiekvienos dApp ir protokolo integracijos, kurių kiekvienos turi savo unikalią vidinę logiką. Įdiegus duomenų ‘ežerų’ koncepciją, trečiosios šalys, besidominčios šiomis dApps ir protokolais, turės galimybę jas gauti per šias ‘ežero’ API.

SDKs ir Atlas — PARSIQ’s DeFi ir dApp Exploreris. „Plug-and-play“ kūrėjo SDK (software development kit).

Blockchain data explorer. Galutinis produktas visų lygių vartotojams.

Hybrid. Sprendimas, leidžiantis nekritinę grandininio apdorojimo veiklą pašalinti iš grandinės.

PARSIQ Network. Viso komplekto duomenų tinklas, skirtas sukurti visų Web3 dApp’ams ir protokolams. PARSIQ Network laikomas kaip geriausias savo klasėje duomenų partneris decentralizuotiems Web3 projektams.

PARSIQ terminologija

Portal – pati platforma, darbinių procesų redaktorius. Čia kuriami paprasti darbiniai procesai per kelias sekundes arba programuojami sudėtingesnės logikos procesai su papildomomis sąlygomis, naudojant kalbą ParsiQL.

Smart Trigger — onchain įvykio monitoringas ir atitinkamo veiksmo paleidimas, jei įvykis atitinka nustatytas sąlygas. Realiai tai Smart Contract taip gudriai pavadintas Parsiq ekosistemoje. Trigeriu jis tapo dėl to, kad jo veiksmas išeina į offchain’ą.

Trigger Wizard — nekodinis redaktorius. Jis leidžia Smart Trigger susikurti paprastai, užpildant laukelius, nes kodas jau integruotas. Pasirenkate adresą, kurį norite stebėti; pasirenkate norimus sekti parametrus ir pasirenkate informacijos pateikimo kanalą.

ParsiQL — specialios paskirties programavimo kalba, kuria kuriami trigeriai. Tačiau kalbos galimybės yra labai plačios.

PARSIQ žetonas

Parsiq žetonas (utility token) $PRQ skirtas WEB3 programų kūrėjams, kad šie galėtų naudotis tinklu, toks savotiškas ‘pay to play’. Jei vartotojas neturi $PRQ, jis gali jų pasiskolinti Parsiq pool’e, užstatydamas atitinkamos vertė stablecoinus. Taip $PRQ hodleriai dar gauna naudos iš žetonų skolinimo vartojimui.

Taip pat žetono turėtojai gali juos stake’inti ir gauti apčiuopiamą grąžą žetonais bei $IQT žetonais. O PARSIQ DAO platformoje $PRQ hodleriai balsuoja. Tai vieta, kur PRQ hodleriai gali išsakyti savo nuomonę ir balsuoti dėl to, kur, jų nuomone, PARSIQ turėtų judėti toliau ir kaip tai turėtų būti padaryta.

Kol kas $PRQ prekiaujama tik vienoje poroje – PRQ/USDT. Pagrindinės kriptobiržos, kuriose daromas apie 85% poveikis kainai:

 • Gate.io
 • Hoo.com
 • LATOKEN
 • Crypto.com

Žetonų kapitalizacija siekia apie 19 mln. USD. CoinMarketCap duomenimis, žetonas svyruoja #640-#650 reitingo ribose.

Techninė analizė

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.