Penktadienis, 28 kovo, 2025
Straipsniai

Pasaulinė ekonomika ant bedugnės krašto – kas laukia toliau? 8 Savaitės Apžvalga

Pasaulinė ekonomika dreba – infliacija pasiekia rekordines aukštumas, rinkos šokinėja kaip amerikietiški kalneliai, o geopolitinė įtampa tik auga. Prekybos karai tarp supervalstybių, neprognozuojami naftos ir aukso kainų pokyčiai bei valiutų kursų svyravimai kelia vieną klausimą – kas laukia toliau? Ar mes stovime prieš naują finansinę krizę? 

Rusijos ir Amerikos pareigūnai susitiko Saudo Arabijoje, Europos – Paryžiuje. Nerimą kelia tai, kad Donald Trump gali nusileisti Maskvos reikalavimams išvesti JAV kariuomenę iš Vidurio Europos.

Įtampa išaugo po netikėtų D.Trump išpuolių prieš Volodymyrą Zelenskį, kai Ukrainos prezidentas atsisakė perduoti 50% pagrindinių savo šalies mineralinių išteklių JAV, argumentuodamas, kad Vašingtonas nesuteikia pakankamai apsaugos. Bet šalys palaiko tvirtus santykius bei yra įsipareigojusios ieškoti bendro sprendimo.

Dar Donald Trump patvirtino, kad nuo balandžio pradžios automobilių importui bus taikomi 25% muitai, o farmacijos produktai ir puslaidininkiai bus apmokestinti vėliau. Rinkose viltys dėl konflikto pabaigos pradžioje pakėlė Europos akcijų indeksus, tačiau vėliau Trumpo tarifai ir kritika Zelenskiui smukdė tiek Europos, tiek Azijos rinkas. Wall Street išliko atsparesnis.

FOMC protokoluose išreikštas susirūpinimas, kad Trump prekybos ir migracijos politika gali skatinti infliaciją. Dėl to infliacijos rizika dabar laikoma didesne problema nei bet kokie darbo rinkos pablogėjimai. Keli FED pareigūnai taip pat pasiūlė pristabdyti arba sulėtinti centrinio banko balanso mažinimą, kol bus pakelta skolos riba.

***

Europoje nerimą sukėlė ECB narės Isabel Schnabel komentarai apie galimą palūkanų normų mažinimo pabaigą. Dėl to pakilo vyriausybių obligacijų pajamingumai, kurie jau anksčiau kilo po to, kai Ursula von der Leyen pasiūlė išbraukti gynybos išlaidas iš biudžeto deficito apskaičiavimų – tai galėtų dar labiau padidinti skolas ir deficitus.

Japonijoje sparčiai kylanti infliacija ir stiprus 2024 m. ketvirtojo ketvirčio augimas, kurį skatino eksporto ir investicijų augimas, gali paskatinti Japonijos banką kelti palūkanų normas. Tačiau banko vadovas Kazuo Ueda pareiškė, kad centrinis bankas gali atnaujinti valstybinių obligacijų pirkimą, kad užkirstų kelią pernelyg dideliam jenos stiprėjimui.

Jungtinėje Karalystėje nedarbo lygis išliko nepakitęs – 4.4%, tačiau bendroji infliacija pakilo iki 3%, o bazinė infliacija – iki 3.7 %. Nepaisant to, Anglijos banko vadovas išlieka įsitikinęs, kad infliacija šiais metais mažės.

JAV akcijų rinka.

S&P 500 indeksas per savaitę krito -1.66% iki 6 013.12.62 punkto. Nasdaq per šį laikotarpį krito -2.51%, DJIA krito -2.51%; The Magnificent 7 akcijų kapitalizacija rinkoje krito iki 17.336 trln. USD. Kapitalizacijos dinamikos tendencija vis dar žemėjanti.

The Magnificent 7 kapitalizacija
The Magnificent 7 kapitalizacija

Sveikatos priežiūros sektoriaus akcijos toliau kilo. Baxter šoktelėjo 9.73% po to, kai viršijo pardavimų lūkesčius ir pateikė optimistines prognozes 2025 metams. Biomarin taip pat paskelbė gerus ketvirtojo ketvirčio rezultatus, o vadovybė prognozavo stiprų augimą ir pelningumą. Medtronic kiek pritrūko trečiojo ketvirčio pardavimų rezultatams, tačiau bendrovė tikisi, kad EPS ir panašus augimas paspartės.

Praėjusios savaitės vartotojų išlaidų neapibrėžtumas dar labiau padidėjo. Walmart akcijų kaina smuko dėl JAV tarifų politikos, kuri gali sumažinti vartotojų išlaidas. Šios baimės labiausiai pasireiškė ne pirmo būtinumo prekių sektoriuje – Wingstop (-23.19%) nuvylė rinkas savo prognozėmis. Toast taip pat krito, nepaisant gerų rezultatų.

Technologijų sektoriuje Intel gali būti padalyta tarp TSMC ir Broadcom. Pastaroji bendrovė gautų gamybos pajėgumų, siekiant sustiprinti JAV puslaidininkių gamybos nepriklausomybę. Atsižvelgiant į neapibrėžtumą dėl TikTok ateities, Akamai Technologies laukia dar vieni pereinamojo laikotarpio metai. Vadovybė buvo atsargi savo prognozėse ir teigė, kad augimui paspartinti prireiks trejų metų.

Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, S&P 500 gali koreguotis iki 5 957.17 artimiausiu metu, o per metus gali nukristi dar iki 5 713.73 punkto. Prognozė per savaitę nepasikeitė. Indekso ateities sandorių Foward Curve yra teigiama.

Vis dar meškų rinka, bet jau labiau ryškėja jos pabaiga:

S&P 500 indeksas. 1W
S&P 500 indeksas. 1W

JAV akcijų rinkos Baimės indeksas. Praeitą savaitę buvo 44.

Baimės indeksas. Šaltinis: Cnn.com
Baimės indeksas. Šaltinis: Cnn.com

Baxter International akcijų kaina per savaitę kilo 9.73% iki $33.82. Per pastarąsias keturias savaites Baxter akcijų vertė padidėjo 6.21%, tačiau per pastaruosius 12 mėnesių ji sumažėjo 19.39%. Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, BAX gali koreguotis iki $32.11 artimiausiu metu, o per metus gali nukristi dar iki $30.79.

BAX kaina. 1W
BAX kaina. 1W

***

Walmart akcijų kaina per savaitę krito -8.90% iki $94.78. Per pastarąsias keturias savaites Walmart akcijų vertė krito -1.61%, per pastaruosius 12 mėnesių ji kilo net 61.93%. Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, WMT gali pakilti iki $96.61 artimiausiu metu, o per metus gali nukristi iki $92.66. Mūsų prognozė optimistiniam scenarijui daug geresnė. bet pesimistiniu…

WMT kaina 1W
WMT kaina 1W

***

Rivian Automotive akcijų kaina per savaitę krito -7.56% iki $12.97. Per pastarąsias keturias savaites Rivian akcijų vertė krito -2.21%, per pastaruosius 12 mėnesių ji kilo 13.28%. Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, RIVN gali dar kristi iki $12.39 artimiausiu metu, o per metus gali nukristi iki $11.88.

RIVN kaina. 1W
RIVN kaina. 1W

***

Select Medical akcijų kaina per savaitę krito -5.20% iki $17.68. Per pastarąsias keturias savaites Select akcijų vertė krito -8.39%, per pastaruosius 12 mėnesių ji krito -31.87%. Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, SEM gali dar pakilti iki $19.40 artimiausiu metu, o per metus gali pakilti iki $18.61.

SEM kaina. 1W
SEM kaina. 1W

FED FOMC tikimybė. Iki FOMC susirinkimo liko 24 dienos.

Palūkanų normaTikimybė, %
475-500 0.00
450-475 0.00
425-450 (dabartinė)95.00
400 -4256.00
Statistinė palūkanų prognozė 2025 m.~4.00
Effective Federal Funds Rate4.33
Šaltinis: Cmegroup.com

JAV USD apyvartos greitis

JAV P2 pinigų apyvartos greitis yra 1.39.

JAV M2 pinigų apyvartos greitis.
JAV M2 pinigų apyvartos greitis.

*Pinigų apyvartos greitis (arba pinigų apyvartumas) parodo, kaip dažnai pinigai keičia savininką per tam tikrą laikotarpį, pavyzdžiui, per metus. Jis apskaičiuojamas dalijant visų per tą laikotarpį įvykdytų mokėjimų bendrąją vertę iš apyvartoje esančio pinigų kiekio. Šis rodiklis yra svarbus, nes jis atspindi ekonomikos aktyvumą. Kuo didesnis pinigų apyvartos greitis, tuo intensyviau pinigai juda ekonomikoje, o tai gali reikšti didesnį verslo aktyvumą ir ekonomikos augimą.

CBOE PUT/CALL Ratio

Per pastarąją savaitę CBOE PUT/CALL santykis pakilo iki 0.87. Rinkai sunku apsispręsti, kas vyksta:

CBOE PUT/CALL Ratio
CBOE PUT/CALL Ratio

*Tipinės Put/Call santykio reikšmės gali skirtis priklausomai nuo rinkos sąlygų ir laikotarpio, tačiau yra keletas bendrų gairių:

  1. Neutralus lygis: Put/Call santykis apie 0,7–1,0 dažnai laikomas neutraliu. Tai reiškia, kad rinkoje yra maždaug vienodas pardavimo ir pirkimo opcionų skaičius.
  2. Aukštas santykis: Kai Put/Call santykis viršija 1,0, tai gali rodyti, kad investuotojai yra pesimistiški ir tikisi rinkos kritimo. Labai aukštas santykis (pvz., virš 1,5) gali rodyti per didelį pesimizmą, kuris kartais gali būti laikomas kontrarianų pirkimo signalu.
  3. Žemas santykis: Kai Put/Call santykis yra žemiau 0,7, tai gali rodyti optimizmą rinkoje. Labai žemas santykis (pvz., žemiau 0,5) gali rodyti per didelį optimizmą, kuris kartais gali būti laikomas pardavimo signalu.

The Buffett Indicator: Market Cap to GDP

W. Buffett’o indeksas nusileido iki 202.48%. Šis rodiklis rodo, kad investuotojai yra pasirengę rizikuoti didesnėmis sumomis rinkoje. Tačiau pats Warren Buffett yra įspėjęs, kad santykis virš 200% yra „žaidimas su ugnimi“, nes tokios aukštos vertės gali būti ilgainiui nepalaikomos. Investuotojai turėtų būti atsargūs, nes per didelis optimizmas gali sukelti nenuspėjamų rinkos svyravimų ir galimų nuostolių.

The Buffett Indicator
The Buffett Indicator
*Anot W.Buffett logikos, šalies BVP pagrinde kuria verslas. Tai logiškai mąstant, pajamos turi būti artimos BVP reikšmei. Pajamų augimas tolygu EPS augimui, EPS augimas tolygu kapitalizacijos augimui. Iš kitos pusės, kompanijų pajamų augimas tolygu BVP augimui. Ir santykio dinamika, iš idėjos, turi būti tolygi ir nedidelė. 

Credit Default Swap

Stebim, kaip rinkos vertina šalies kreditingumą (kiek pasitikima šalies ekonomika). Labai greitas požiūris į situaciją pasaulinėje ekonomikoje. Paimkime kelis atvejus. Kol kas pasaulio ekonomikoms niekas negresia, tačiau reikia būti pasirengusiam kurti strategijas, kurios padėtų išvengti galimų ekonominių krizės pasekmių.

Matome, kad per praėjusią savaitę investuotojų nuotaikos svarbiausių ekonomikų atžvilgiu gerokai pablogėjo.

Šalis (vieta reitinge, poslinkis per savaitę)5Y CDS prieš savaitę5Y CDS dabar
Šveicarija (1, 0)6.016.01
Vokietija (6, 0)12.4212.74
Jungtinė Karalystė (11, 0)20.8420.23
JAV (15, 0)30.5830.58
Worldgovernmentbonds.com

Žaliavos

Naftos kainos pokyčiai

Crude oil naftos ateities sandorių kaina per savaitę krito -0.48% iki 70.40 USD/b. Naftos kainas nuo didesnio kritimo palaikė susirūpinimas dėl galimų tiekimo sutrikimų Rusijoje, tačiau neapibrėžtumas dėl galimo taikos susitarimo Ukrainoje išliko.

Tiekimo problemos paaštrėjo po to, kai Rusija pranešė apie 30–40% sumažėjusius Kaspijos naftotiekio konsorciumo (CPC) naftos srautus dėl Ukrainos drono atakos. Vis dėlto Kazachstanui pavyko pasiekti rekordinę naftos gavybą, nepaisant žalos jo eksporto maršrutui.

Tuo tarpu JAV naftos atsargos išaugo, o benzino ir distiliatų atsargos sumažėjo, nes naftos perdirbimo gamyklų priežiūros darbai paveikė perdirbimo lygius. Žvelgiant į priekį, analitikai prognozuoja, kad šaltas oras JAV ir didėjantis pramonės aktyvumas Kinijoje artimiausiomis savaitėmis padidins naftos paklausą.

Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, Crude Oil kaina gali išsilaikyti ties 73.60 USD/BBL artimiausiu metu, o per metus pakilti dar iki 76.92 USD/BBL. Prognozės per savaitę nepasikeitė. Crude Oil ateities sandorių Foward Curve yra neigiama.

Crude Oil kaina. 1W
Crude Oil kaina. 1W

***

Aukso ateities sandorių kaina per savaitę kilo 1.81% iki 2 953.2 USD/ Tr.oz. ir pasiekė naujas istorines aukštumas su 2 973.4 USD/ Tr.oz. kaina. Didėjant pasauliniam neapibrėžtumui, auksas išliko patrauklus kaip saugus turtas.

Kainai įtakos turėjo ir Donald Trump paskelbti papildomi tarifai medienai, automobiliams, puslaidininkiams bei farmacijos produktams, 25% tarifai plienui ir aliuminiui. Tai dar labiau paaštrino pasaulinius prekybos konfliktus.

Prie geopolitinės rizikos prisidėjo pranešimai, jog Trumpas gali atšaukti JAV paramą Ukrainai derybose su Rusija, kas potencialiai paliktų Kijivą ir jo Europos sąjungininkus nuošalyje. Tuo tarpu JAV iždo sekretorius Scott Bessent atmetė spėliones apie galimą vyriausybės aukso atsargų vertinimo keitimą. Šveicarijos muitinės duomenys parodė, kad šalies aukso eksportas sausį, palyginti su praėjusiais metais, išaugo, o eksportas į JAV pasiekė aukščiausią lygį per bent 13 metų.

Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, aukso kaina svyruos apie 2 832.12 USD /Tr. oz. artimiausiu metu. O per metus dar gali pakilti iki 2 939.54 USD/Tr. oz. Per savaitę prognozė nepasikeitė. Aukso ateities sandorių Foward Curve yra teigiama.

Kainos ir AO osciliatoriaus divergencija išlieka. Nors bulių rinka dar tęsiasi, tačiau jau pastebimas jos silpnėjimas.

Aukso kaina. 1W
Aukso kaina. 1W

***

Vario ateities sandorių kaina per savaitę krito -2.24% iki 4.56 USD už svarą. Rinkos toliau vertino galimą JAV prezidento Donald Trump tarifų grasinimų poveikį. Variui kol kas jokių tarifų neuždėta, bet… prezidentas taip pat užsiminė, kad gali būti pasiektas naujas prekybos susitarimas su Kinija – didžiausia vario vartotoja pasaulyje, taip suteikdamas optimizmo JAV ir Kinijos santykiams. Jis apibūdino savo santykius su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu kaip „puikius“, tačiau nepateikė jokių konkrečių detalių ar laiko, kada susitarimas galėtų būti pasiektas.

Tuo tarpu Kinijos valdžios institucijos įvedė apribojimus vario lydymui dėl perteklinės gamybos pajėgumų pramonėje. Šis perprodukcijos perteklius padidino vario importą ir sumažino atsargas, nors lydymo įmonėms sunkiai sekasi išlaikyti pelningumą.

Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, sidabro kaina artimiausiu metu svyruos apie 4.33 USD už svarą. O per metus dar gali nepasikeisti, likti apie 4.58 USD už svarą. Prognozė per savaitę nepasikeitė. Vario ateities sandorių Foward Curve yra teigiama.

Vario kaina. 1W. Pasaulinė ekonomika

Valiutų kotiruočių prognozės

EURUSD per savaitę krito -0.29% iki 1.0456. Investuotojams ruošėsi Vokietijos visuotiniams rinkimams sekmadienį ir vertino naujausius PMI duomenis iš didžiausių Europos ekonomikų. Apklausos rodo, kad konservatyvus CDU/CSU blokas, vadovaujamas Friedricho Merzo, greičiausiai laimės, tačiau jam prireiks koalicijos partnerių, norint suformuoti vyriausybę ekonomikos stagnacijos fone.

Ekonomikos srityje euro zonos privataus sektoriaus veikla vasarį beveik neaugo – PMI rodiklis išliko toks pat kaip sausį, siekdamas 50.2 ir nesiekdamas prognozuotų 50.5. Tuo tarpu investuotojai vertino besitęsiančią geopolitinę įtampą, ypač po to, kai JAV paskelbė apie planus mažinti paramą Ukrainai, tuo pat metu pradėdamos derybas su Rusija, iš kurių tiek Ukraina, tiek Europa buvo pašalintos.

Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, euras dar gali svyruoti apie 1.03 artimiausiu metu. O per metus gali nukristi visai iki 1.01. Prognozė per savaitę nepasikeitė.

EURUSD, 1W. Pasaulinė ekonomika
EURUSD, 1W

GBPUSD per savaitę pakilo 0.36% iki 1.2631. Ankstyvieji vasario mėnesio PMI duomenys parodė, kad verslo aktyvumas išlieka sustingęs jau ketvirtą mėnesį iš eilės. Darbo vietų mažėjimas didėjo dėl silpnesnių pardavimų ir augančių sąnaudų. Ši stagnacija kartu su išliekančia infliacija kelia susirūpinimą dėl stagfliacinės aplinkos, kuri tampa iššūkiu Anglijos bankui.

Tuo tarpu JK mažmeninės prekybos rodikliai viršijo visus lūkesčius tiek įskaitant, tiek neįskaitant degalų pardavimus. Nacionalinė statistikos tarnyba (ONS) taip pat pranešė, kad sausį JK biudžeto perteklius siekė 15.4 mlrd. svarų sterlingų, tačiau buvo mažesnis nei prognozuoti 20.3 mlrd. svarų. GfK vartotojų pasitikėjimo indeksas išliko neigiamas, tačiau visi pagrindiniai rodikliai vasarį pagerėjo.

Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, svaras svyruos ties 1.23 artimiausiu metu. O per metus jis gali nukristi iki 1.21. Prognozės per savaitę nepasikeitė.

GBPUSD, 1W. Pasaulinė ekonomika
GBPUSD, 1W

***

USDJPY per savaitę krito -2.01% iki 149.23. Jena stiprėjo, nes didesnė nei tikėtasi infliacija sustiprino argumentus už griežtesnę Japonijos banko pinigų politiką. Duomenys parodė, kad bazinė infliacija Japonijoje sausį pakilo iki 3.2% nuo 3% gruodį, viršydama prognozes, kurios siekė 3.1%. Bazinė infliacija taip pat išaugo iki 4% nuo 3.6%, pasiekdama aukščiausią lygį per pastaruosius dvejus metus.

Tuo tarpu Japonijos banko vadovas Kazuo Ueda penktadienį pareiškė, kad „iš ilgalaikės perspektyvos didėjančios palūkanų normos padės pagerinti finansų institucijų pelningumą.“ Jis pabrėžė, kad centrinis bankas yra pasirengęs greitai reaguoti į rinkos pokyčius, įskaitant rinkos operacijas, jei įvyktų nenormalūs svyravimai. Be to, Japonijos banko valdybos narys Takata trečiadienį pažymėjo, kad realiosios palūkanų normos vis dar išlieka giliai neigiamos, o tai rodo, kad centrinis bankas gali tekti toliau koreguoti savo politiką, jei ekonominės sąlygos vystysis pagal prognozes.

Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, doleris jenos atžvilgiu dar gali kilti iki 156.83 artimiausiu metu. O per metus pakilti net iki 162.01. Per savaitę prognozė nepasikeitė.

USDJPY. 1W. Pasaulinė ekonomika
USDJPY. 1W

***

EURNOK per savaitę krito -0.14% iki 11.6453. Per mėnesį euras kilo 0.69%. Per pastaruosius 12 mėnesių jo kaina pakilo 2.58%. Pasak pasaulinių makroekonominių modelių ir analitikų prognozes, euras gali kilti iki 11.81 artimiausiu metu. Per metus euras gali pasiekti 11.99. Prognozės per savaitę nepasikeitė.

EURNOK. 1W. Pasaulinė ekonomika
EURNOK. 1W

Bitcoin rinkos tendencijos

Bitcoin per savaitę krito -0.48% iki $96 800 (rašymo metu). Bitcoin dominavimas kriptorinkoje praėjusią savaitę padidėjo iki 60.88%, kapitalizacija sumažėjo iki 1.9o trilijono USD. Bitcoin bandė pasiekti 100 000 USD lygį, tačiau šie bandymai nebuvo sėkmingi.

Savaitės eigoje bendra rinkos nuotaika tapo neigiamesnė. Investuotojai vis labiau nerimavo dėl didelio kainų nepastovumo. Įtampą rinkoje dar labiau sustiprino įvykęs Bybit įsilaužimas, kuris sukėlė baimę ir paskatino Ethereum išpardavimą. Be to, Solanos kainos kritimas parodė, kad altcoinų judėjimai gali turėti įtakos ne tik Bitcoin kainai, bet ir bendrai rinkos nuotaikai.

Techniniai indikatoriai

MACD 1D time frame vis dar rodo kainos konsolidaciją; 1W time frame rodo bitcoin kainos kritimą.

Santykinis Stiprumo Indeksas (RSI): 1D TF – meškų rinka, 1W TF rodo meškų rinką.

AO osciliatorius yra žemėjantis abiejuose 1D TF rodo kainos konsolidaciją. 1W TF – meškų rinka.

Palaikymo ir pasipriešinimo lygiai 1D TF:

Palaikymo lygiai Pasipriešinimo lygiai
I lygis93 56999 574
II lygis91 657106 520

Makroekonominiai modeliai ir analitikai prognozuoja, kad BTCUSD gali kainuoti $97 095 artimiausiu metu, o per metus gali nukristi dar iki $84 644. Prognozė per savaitę nepasikeitė. Bitcoin Ateities sandorių Foward Curve yra teigiama.

BTCUSD. 1W, Pasaulinė ekonomika
BTCUSD. 1W

Bitcoin-Gold Ratio rodo tolimesnį bitcoin silpnėjimą:

Bitcoin-Gold Ratio Pasaulinė ekonomika
Bitcoin-Gold Ratio

Kavos puodelis iš jūsų už šią apžvalgą.

arba

One-Time
Monthly
Yearly

Palaikyk apžvalgas.

Make a monthly donation

Make a yearly donation

Choose an amount

€5,00
€15,00
€100,00
€5,00
€15,00
€100,00
€5,00
€15,00
€100,00

Or enter a custom amount


Your contribution is appreciated.

Your contribution is appreciated.

Your contribution is appreciated.

DonateDonate monthlyDonate yearly

Išvados

Dabartinė ekonominė situacija yra itin nepastovi – pasaulio rinkas veikia geopolitiniai konfliktai, infliacija ir centrinių bankų sprendimai. Prekybos karai tarp JAV, Europos ir Azijos gali dar labiau paaštrinti finansinius svyravimus. Naftos ir aukso kainos, valiutų kursai bei kriptovaliutų tendencijos tampa vis sunkiau prognozuojamos. 

Nepaisant to, iššūkiai suteikia ir naujų galimybių – protingi investuotojai žino, kad krizė gali tapti naujų galimybių laikotarpiu. Svarbiausia – išlikti informuotiems, sekti rinkos pokyčius ir pritaikyti savo strategiją prie besikeičiančios situacijos.  Ar pasaulis artėja prie naujos finansinės audros, ar tai tiesiog laikinas svyravimas? Viena aišku – dabar laikas būti budriems!

Šaltiniai: Tradingview.com, Nasdaq.com, Tradingeconomics.com

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com