Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios

Tikriausiai, dažnai matote žiniasklaidoje rinkos komentarus apie tai, kad jos „ieško balanso“, „vyrauja neužtikrintumas“, „panika“, „bumas“ ir pan. Bet, chebryte, tokie apibūdinimai netinka rinkai, tačiau puikiai tinka žmogui, tokiais žodžiais apibūdinančiam rinką. Rinka visada yra savo vietoje!

Dviratis negali pats savaime balansuoti ar nebalansuoti. Viskas priklauso nuo dviratininko. Taip ir rinkoje.

Dažniausiai tokiais ir panašiais žodžiais finansų analitikai mėgsta nuslėpti, kad nesupranta/nežino/neturi žalio supratimo, kas šiuo metu vyksta rinkoje. O protingi žodžiai kontekste visada gerai skamba.

Ką čia ir beslėpti, aš pats kartais irgi tuo papiknaudžiauju, kai labai norisi parašyti straipsnį, o nežinau, ką rašyti. Jūs juk neskaitysite straipsnių, kuriuose vien tik:

„Ai, bro, nežinau, ko čia Apple, Pear ar Banana akcijų kaina krenta. Ma jas galas, jei krenta, tai reikia shortinti“.

Geriausiu atveju, gali numanyti, kad viskas jau įskaičiuota į kainą ir gali pamiršti tą Brexit.

Antra vertus, kam sau sukti dėl galvą dėl priežasčių, jei shortinti krentant ar longinti kylant yra pelningiau.

Tačiau, jei gaudaisi rodikliuose, ekonomikoje, sugebi analizuoti ir skaičiuoti, kodėl gi ne, žinių kapitalas kupros nespaudžia.

Bet kad ir koks protingas būtum, kiek žinių beturėtum, šiandien nepasakysi, kuo baigsis Brexit ir kokią įtaką bet kokia baigtis turės ekonomikai. Geriausiu atveju, gali numanyti, kad viskas jau įskaičiuota į kainą ir gali pamiršti tą Brexit.

Rinkos

Šiandien svarbesnių naujienų kaip ir labai nenusimato. Nebent eilinis Brexit balsavimas ir jau paskelbtas Vokietijos vartotojų nuotaikų indeksas, kuris „netikėtai“ krito.


source: tradingeconomics.com

Aišku, tai jau padarė poveikį eurui. EURUSD šiandien jau spėjo pasikoreguoti -0.08%, bet šiuo metu bando atidirbti kritimą.

Dieniniame EURUSD grafike matome didelius svyravimus ir kainos vyniojimąsi aplink Aligatorių. Tokią rinką verta palikti, nes čia prarandami pinigai.

Mes turėjome long orderį, tačiau rinka šioje vietoje pasipriešinimo lygio neįveikė ir pasikoregavo. Mes ne pozicijoje ir ne nuostolyje.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
EURUSD

Tačiau jei pažiūrėtume savaitinį grafiką, tai pamatytume down trendą, kainą po Aligatoriumi ir sell short signalą @1.1176.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
EURUSD, 1W

Vakar JAV 10 metų trukmės Iždo obligacijų pajamingumas šiek tiek pakilo, tačiau drastiško kritimo trendas der nesiruošia lūžti. Įdomiausiai pajamingumo kreivė atrodo mėnesiniame grafike, kur down trendas nuo 1988 metų.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
JAV 10 metų trukmės obligacijų pajamingumas

AUDJPY pozicijoje suveikė sell short signalas.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
AUDJPY

EURCHF pozicijoje stopą leidžiam iki @1.12601.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
EURCHF

Didelė pagunda lįsti į EURGBP poziciją. Čia nusimato pasidėjęs pelningumas. Bet tu būk toks geras ir pasakyk, kur pasuks rinka… Turime tik buy long signalą @0.87227.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
EURGBP

GBPJPY pozicijoje sell short signalas @144.133.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
GBPJPY

GBPUSD pozicijoje stopą pakeliam iki @1.30033.

Pinigų rinkos. Jos visada nestabilios
GBPUSD
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: